[Kaniów] 13.06.2010r IV Zlot Bmw Klub Podbeskidzie

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Mi się podobało aczkolwiek w zeszłym roku według mnie było lepiej :)

Mam jednak kilka zastrzeżeń co do BTS'u...

1) Gumowa lalka od Zawiasa - wszystko OK, fajny pomysł tylko z czasem przesadzaliście z zabawą... Było to nie na miejscu gdy ktoś ją bierze i przykłada w swoje krocze udając że robi mu loda a dziecko 3 letnie na to patrzy... Gdzie wy macie rozum?? :roll: Możecie się wygłupiać ale trzeba mieć trochę oleju w głowie!! Nie byliście tam sami... :/

2) Trochę szkoda że ludzie z BTS'u nie siedzieli razem, tylko byli rozrzuceni na 3 grupk... No cóż - szkoda :(

3) Tutaj mam ale do DjMario... Chłopie, poj*&%$# Cię? Pijesz piwo, wódkę a potem wsiadasz do auta?? Co z tego że plac pustoszał... Ciesz się że nikt z organizatorów nie zrobił tego co jest napisane w regulaminie zlotu... Bo mógłbyś zostać bez prawka!! Swoją drogą - żałuje że tak się nie stało, może wkońcu nauczyło by Cię to troche... Następnym razem albo nie pij i jeździj ale po pasie startowym, albo pij ale nie wsiadaj za kółko!!

Tyle ode mnie... :)

Zlot bardzo udany i dziękuję ekipie za dobre toważystwo :) :bmw: Do następnego!! :bmw:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Tomek pisze:Tutaj mam ale do DjMario... Chłopie, poj*&%$# Cię? Pijesz piwo, wódkę a potem wsiadasz do auta?? Co z tego że plac pustoszał... Ciesz się że nikt z organizatorów nie zrobił tego co jest napisane w regulaminie zlotu... Bo mógłbyś zostać bez prawka!! Swoją drogą - żałuje że tak się nie stało, może wkońcu nauczyło by Cię to troche... Następnym razem albo nie pij i jeździj ale po pasie startowym, albo pij ale nie wsiadaj za kółko!!
wiem przepraszam zachowalem sie jak idiota doszlo to do mnie jak juz wyjezdzalismy z terenu zlotu, jest mi naprawde glupio :sad: pierwszy raz mi sie takie cos zdarzyło i nie wiem tak naprawde co mnie podkusiło.Miałem moralnego kaca z tego powodu takze dzis rano.

Jeszcze raz wszystkich przepraszam i obiecuje ze nigdy nie bedzie to mialo wiecej miejsca.
Ostatnio zmieniony 2010-06-14, 13:58 przez djmario, łącznie zmieniany 1 raz.
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

Tomuś Tomuś .. ile ja mam lat żeby być powaznym chłopcem ? czepiasz sie gumowej lalki , a to nie takie rzeczy demoralizują młodzież jeśli do tego bijesz to długa droga , jak ktoś ma rozum to wyjdzie na ludzi a jak nie to bedzie sie kitrał w bramach przy piwie bez pracy , także słabe porównanie...lalki do demoralizacji młodzieży :wink:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Zawias chodzi mi głównie o zachowanie przed dziećmi :) Wiadomo że młodzież w dzisiejszych czasach wie dużo na ten temat i ich to nie demoralizuje... Jednak Wasze zachowanie przed tymi dziećmi nie było na miejscu :/

I tylko to mnie delikatnie zdenerwowało! :)


djmario, ciesze się że zrozumiałeś swój błąd i jesteś na tyle poważną osobą że potrafisz się do tego przyznać! :) Bardzo Cię lubię ale ta sytuacja sprawiła że dostałeś ode mnie minusa :/ Ale mam nadzieje że wyciągniesz z tego wnioski i taka sytuacja się już nie powtórzy! :) :bmw:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Bardzo Cię lubię ale ta sytuacja sprawiła że dostałeś ode mnie minusa Ale mam nadzieje że wyciągniesz z tego wnioski i taka sytuacja się już nie powtórzy!
a ja sie nie gniewam za słowa krytyki nikt nie jest nieomylny, rano wstałem i kac moralny jak 150 :razz:
Tez Cie lubie wiec tak jakby tego minusa nie bylo :bmw: a taka akcja z Mojej strony napewno sie nie powtorzy tego mozecie byc pewni :lol:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Michasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 2009-06-29, 18:20
Lokalizacja: Chałupki

Post autor: Michasia »

jeju, każdy popełnia błędy i ma chwile słabości. ale przecież jesteśmy tylko ludzmi :wink:
moja niuńkaa : e36 compact
http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=10707
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

Tomek pisze:3) Tutaj mam ale do DjMario... Chłopie, poj*&%$# Cię? Pijesz piwo, wódkę a potem wsiadasz do auta?? Co z tego że plac pustoszał... Ciesz się że nikt z organizatorów nie zrobił tego co jest napisane w regulaminie zlotu... Bo mógłbyś zostać bez prawka!! Swoją drogą - żałuje że tak się nie stało, może wkońcu nauczyło by Cię to troche... Następnym razem albo nie pij i jeździj ale po pasie startowym, albo pij ale nie wsiadaj za kółko!!
No i tu się zgodze, spuscic z niego oko na chwile i juz szaleje ;)
Kluczyki sama mu odebralam, osobiscie bardzo nie podoba mi sie takie zachowanie, mam nadzieje, ze wiecej nikt tego nie powtorzy. A djmario sama sie zajme ;)
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

Devil_Asia pisze:A dmario sama sie zajme ;)
brzmi groźnie....
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Michasia pisze:jeju, każdy popełnia błędy i ma chwile słabości. ale przecież jesteśmy tylko ludzmi :wink:
To prawda Michasia ale gdyby tam się coś wydarzyło to straty liczone by były w tysiącach :/ A co gorsze mogło by trafić na jakąś osobę... :( A wtedy skończyło by się tragedią :/

Mimo wszystko, dobrze że się to tylko tak skończyło a Ciebie Asiu trzymam za słowo :lol: Zrób z nim porządek... :D
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

Tomek pisze:1) Gumowa lalka od Zawiasa - wszystko OK, fajny pomysł tylko z czasem przesadzaliście z zabawą... Było to nie na miejscu gdy ktoś ją bierze i przykłada w swoje krocze udając że robi mu loda a dziecko 3 letnie na to patrzy... Gdzie wy macie rozum?? Możecie się wygłupiać ale trzeba mieć trochę oleju w głowie!! Nie byliście tam sami...
Powiem tak, wiekszość ludzi byla zachwycona "zabawka" zawiasa.

Fakt, chlopaki poszaleli ale to tylko zabawa a zbyt wielu dzieci sie na zlocie nie dopatrzylam a bynajmniej nie dopatrzylam sie niezadowolonych rodzicow tych dzieci:)
Moze faktycznie troszke za duzo poszaleli ale bylismy sie bawic :)

Ja uwazam spot za udany :)

[ Dodano: 14 Czerwiec 2010, 19:35 ]
brzmi groźnie....
Nie gorznie a odpowiedzialnie ;)
Tomek pisze:Ciebie Asiu trzymam za słowo Zrób z nim porządek...
Bedzie chodzil jak w zegarku :dd ;)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Asia w naszej ekipie było trochę dzieci ;) No ale rodzice fakt, nie zareagowali... Mimo wszystko aż tak przesadzone zabawy były nie na miejscu :)
Awatar użytkownika
pr0sty
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2007-08-18, 21:51
Lokalizacja: SO

Post autor: pr0sty »

Mi się wydaje, że dzieci, które były tam na zlocie to już dawno są w tych tematach obeznane i wiedzą o co chodzi. Nie oszukujmy się, telewizja jest pełna jeszcze bardziej nieodpowiednich scen nawet kreskówki są tego pełne, na pewno każdy z Was oglądał "Włatcy much" już sam tytuł demoralizuje młode pokolenie, które staje się fanem tego typu bajek, a one od samego początku nie uczą niczego dobrego zaczynając od niepoprawnej celowej pisowni po zwroty np. "marszczy freda". Rodzice powinni ocenić co mogą oglądać ich dzieci i w jakich miejscach przebywać ; ) zlot to nie jest najlepsze miejsce dla małych dzieci. Zawsze zdania będą podzielone będą za i przeciw dlatego zakończmy temat lali I DEMORALIZACJI : ).
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

lala byla i bylo super... dzieciom nic nie bedize bo to dla nich taka przerosnieta kaczka do kapieli w wannie...
ten za jazde pod wplywem dostal lanie od drugiej polowki ( pamietam ze padla deklaracja o spaniu na wycieraczce...zakladamy ze chodzilo o wycieraczke samochodowa....bo w nocy padalo ) i wyciagnal wnioski...bedzie wszystko ok...
Michasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 2009-06-29, 18:20
Lokalizacja: Chałupki

Post autor: Michasia »

Tomek pisze:To prawda Michasia ale gdyby tam się coś wydarzyło to straty liczone by były w tysiącach :/ A co gorsze mogło by trafić na jakąś osobę... :( A wtedy skończyło by się tragedią :/
Ale na szczęście nic się nikomu ani niczemu nie stało.
moja niuńkaa : e36 compact
http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=10707
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Mnie tam nie przeszkadzały te seje i inne, wazne ze ich duzo nie było, ciekawie było zobaczyc taka wydmuszke z 1,2 czy 1,4 :) a na dodatek z różową tapicerką, helikoptra tez nie mam za złe ze pokazali :)

co do 1/4 mili to ciekawe wrazenia, szkoda tylko że nie wiem jakie miałem czasy. Sprzęgło sie trochę ułożyło bo kazdorazowe wrzucenie 2go biegu to pisk opon :) Prawidlowosc byla, z każdym powyżej 1,8i dotawałem bencki a każdym poniżej wygrywałem, szkoda ze nie mialem okazji z innym 1,8 sie karnąć.

sama jazda na zlot juz była dużą frajdą :mrgreen:
ODPOWIEDZ