VIII Zlot BMW Manii

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

koles co spuszczal powietrze i jechal na flaku do konkursu jest burakiem i zwyklym oszustem ale jak organizator pozwalal na takie rzeczy to nawet nie podjezdzalismy do pomiaru bo to nie mialo sensu...
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Rafi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2011-09-02, 22:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Rafi »

Rafi moje e36 Touring stało obok ciebie nie poznałem pozdrawiam :mrgreen: a Rev3n stał koło mnie



Sorki pomylilem sie :P :bmw:
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

?Jak dla mnie bardzo super :) Pozdrawiam 7er:) za wspanialy klimat przy wurszczie:)
CZekam na nastepny :)
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

OK wytrzeźwiałem to napiszę coś od siebie.

Organizacja całkiem spoko, obok mnie stała E60 co miala 430 numer na szybie :O Więc sporo, naprawdę sporo.

Fajnie było zobaczyć starych dobrych znajomych, pośmiać się i pogadać, wychillować ;)

Palermo wraz z Wiewiórą, podziwiam i bardzo szanuje was za to że wstajecie duuużo wcześniej niż reszta by przybyć i posiedzieć z ludźmi z BTS'u :) Pozdrowienia dla was ! :)

Chciałem też podziękować Gremlinowi oraz Luckowi któży odstawili mi auto pod dom ! :)

Owsikowi, Konikowi i koleżance która polewała za upicie mnie :P

Wszystkim za poskakanie po mojej zmieniarce ;P

Germanowi i Tomi'emu za Grilla ! :)
Ale powiem też o rzeczach które mi się nie podobały.

1. Przyjeżdżam na miejsce Zlotu, patrze a tam są flagi BTS'u, mówię sobie o fajnie klubowy namiot idę zobaczyć kto jest. Zachodzę, a jedynymi osobami które znałem to Dexter, DjMario, Drzewko i Dadeck.
Mowię sobie ok, spoko. Fajnie że dużo nowych twarzy.
Dopiero później znalazłem "starą ekipę" która stała całkiem z drugiej strony.
Ale co mi się w tym nie podobało. Może jako nowi na forum, spotach i zlotach warto byłoby się wykazać inicjatywą i poznać też i starszych użytkowników forum a nie zamykać się w jakiejś grupce.
Latacie z flagami BTS'u itp a znacie 10% ludzi tworzących to forum?
Może nie każdy to zrozumie ale musiałem to napisać.

2. Drzewko, bardzo Cię lubię. Ale jak podjeżdżasz do konkursów na glebę to nie wiem czy mi się płakać czy śmiać chce :)
Bo było dużo ludzi co przyjechali na mocnej mega glebie i jeżdżą tak na co dzień!
ok kręciłeś tym gwintem, auto położyłeś praktycznie na progach, spoko, ale spuszczanie powietrza z opon to już delikatna przesada.
Później była nie miła sytuacja dla Ciebie, bo lało jak sam skurwisyn a ty musiałeś wyjść i kręcić gwintem do góry żeby dojechać do domu. Czy było warto? Odpowiedz już sobie sam :)

3. Ilość kurzu to był jakiś dramat!

4. Nie widziałem żadnego konkursu :P Bo po 1 nie wiedziałem gdzie one są a po 2 o 10 już patrzyłem na 1 oko :P

Pozdro !starą ekipę
Ostatnio zmieniony 2012-06-10, 22:51 przez Honik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Adamos pisze:Zlot w miarę udany było trochę mankamentów np; trochę chaosu w ustawianiu aut, słabe nagłośnienie no i te Siano :mrgreen: (ale i tak w drodze powrotnej cały kurz się spłukał darmową myjnią) ale i tak mi się podobało. Zlot bardzo liczny, pogoda prawie do końca dopisała,nawet się opaliłem a raczej zjarałem.. atmosfera miła,ciekawe egzemplarze bmw, nawet załapałem się na grila :mrgreen: :mrgreen: dzięki GERMAN za zaproszenie do grilowania no i poczęstunek było optymalnie :bmw:

Dzięki ADAMOS za miła i wesoła atmosfera fajnie że się nam wszystko udało do następnego :mrgreen: :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Wiewióra
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2011-08-10, 10:39
Lokalizacja: OP

Post autor: Wiewióra »

Godzina o jakiej dzwoni u nas budzik w dzień zlotowy nie ma znaczenia-
fotorelacje i wspomnienia z moto imprezy są bezcenne
i wynagradzają wieczorne zmęczenie.



http://www.tvs.pl/39446,bmw_najechaly_d ... manii.html
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawd? co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

Honik pisze:Latacie z flagami BTS'u itp a znacie 10% ludzi tworzących to forum?

Dokladnie tak jak piszesz, nie chce tu nikogo obrazic ale jak wjezdzalem na zlot to widzialem ludzi z duza flaga jak smigali po terenie zlotu ktorych w ogole nie znam a odczulem to tak jakby byli na tym forum juz wiele lat.

A z innej beczki jak dla mnie z organizacja to mieli fatalnie jak i samo miejsce zlotu nie porywalo.

Ale ogolnie bylo dobrze posiedziec i pogadac z ludzmi co sie dawno nie widzialo :)
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Awatar użytkownika
voytoosrk
Małopiszący
Posty: 51
Rejestracja: 2012-02-05, 22:51
Lokalizacja: rybnik

Post autor: voytoosrk »

a mnie wyrzucili miedzy 7 i nie mialem okazji poznac nikogo z was (chyba)... i znow lipa... moze nastepnym razem :) ale i tak bylo spoko :P

nie klnij!
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 15:14 przez voytoosrk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Dla mnie przede wszystkim to szał co zrobiła Wiewióra i Palermo :bmw:
Mały gest a cieszy i jeszcze raz dzięki - będzie mi to ozdobą na długo ! + szacun za te pokonane kilometry !

Zlot w porzo, u nas było trochę ... zniszczeń, ale spoko, wszyscy żyją ; )
Fajnie było zobaczyć się z resztą śląska prawie po roku, zawsze to jakaś okazja.
Mam nadzieję że Konik żyje i wrócił już do domu!

Co do Drzewa to ja jestem twardo za nim, miał zajawkę to zrobił co zrobił, młody jest, wolno mu :bmw:

Generalnie u nas Mania trwała od 6.00 do 23 bo spotowaliśmy jeszcze u nas po powrocie więc chyba czas do wyra :razz:

Do następnego !
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiewióra
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2011-08-10, 10:39
Lokalizacja: OP

Post autor: Wiewióra »

To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawd? co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Dziękować za towarzystwo, przepraszać jak kogoś obrazić, albo za mocno wytrzepać. Wszelkie zażalenia przyjmuje na pw :razz:

ps: owsick będzie wpier... jak żeś mnie mógł tak zostawić ?
Awatar użytkownika
owsick
Zaawansowany forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 2009-09-29, 16:07
Lokalizacja: Żory

Post autor: owsick »

zaczelo padac to ucieklem do auta i wszyscy zaczeli sie rozjezdzac myslisz ze panowalem nad wszystkim po tylu procentach hehe :p :br:
owsick
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

bobek667 pisze: Po dzisiejszych wrażeniach jestem zdecydowanie na +, pomimo paru gorących momentów w kolumnie :D ... Pare przepisów złamaliśmy... POzdro :grin:
hehe gdybym nie zblokowal skrzyzowania na swiatlach po Telewizja to byscie tam stali wszyscy jeszcze ze 4 zmiany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A morde mam czerwona na maxa jeszcze w robocie nie widzieli mojego ryja ale zaraz zobacza :wink:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Aman pisze:
Honik pisze:Latacie z flagami BTS'u itp a znacie 10% ludzi tworzących to forum?
Aman:
Dokladnie tak jak piszesz, nie chce tu nikogo obrazic ale jak wjezdzalem na zlot to widzialem ludzi z duza flaga jak smigali po terenie zlotu ktorych w ogole nie znam a odczulem to tak jakby byli na tym forum juz wiele lat.


Spoko jeśli mnie nikt nie zna...No fakt na forum jestem bardzo krótko.Tylko że ja jestem już chyba na czwartym zlocie z wami.I sporo ludzi poznałem-i mówię teraz o Wodziu Rybniku itd.Byłem nawet na małym drifcie w Rydach i myślę że paru z was mnie kojaży. Nie ma sensu teraz wymieniać z kim osobiście rozmawiałem na wizji-ale nic.Na spocie jestem prawie każdym(dwa razy w tygodniu) i wy macie żal że z Tornado jechaliśmy z flagą BTS?Były konkursy-przeciąganie liny.Który z was wystartował w konkurencji aby reprezentować BTS?My to zrobiliśmy i to chyba całkiem godnie.Dziwię się że tak do tego podchodzicie.Gdybyście wy mieli duży namiot pod którym można się skryć,na pewno bym tam był i być może kogoś dla mnie nowego bym poznał.Była flaga bo był Mario.Z tego co wiem obecnie jest trzech Adminów.Marcina widziałem całkiem nie daleko nas.Krzysia,niestety tylko autko widziałem.Z Mariem jesteśmy dość blisko,dlatego byliśmy przy nim.Czujecie się starymi wyjadaczami-to w waszym geście powinno być zaopiekowanie się nowymi uczestnikami.

Po za tym dzięki wszystkim za udany cały zlot :bmw:
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 09:23 przez Ksawer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Zakładamy jakiś osobny temat do wrzucania zdjęć z mani?

Wiele osób robiło zdjęcia, ja również i fajnie jakby to było w jednym miejscu dostępne ;)
Zablokowany