Motocyklisci z Zagłębia i Śląska proszą o współpracę

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
gornik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 2010-02-28, 20:05
Lokalizacja: sosnowiec

Motocyklisci z Zagłębia i Śląska proszą o współpracę

Post autor: gornik »

Witam dzis zwrocono sie do mnie z prosba o pomoc w organizacji transportu etc z okazji dnia dziecka jaki organizuja motocyklisci z zaglebia i slaska Pani ktora zwrocila sie o pomoc w organizacji zapewne ujawni wszystkie szczegoly w kolejnym poscie- generalnie chodzi o to by pomoc przetransportowac podarunki dla dzieciakow bo jak wiadomo z racji poruszania sie na 2 kolkach nie maja zbyt duzych mozliwosci :mrgreen: jest to zarazem kolejna okazja dla nas jako fanow marki BMW by spotkac sie w szerszym gronie a pogoda mam nadzieje nie pokrzyzuje planow bo akcja planowana jest na dzien 30.5.2010r. w Sosnowcu Podobna informacja bedzie zamieszczona na stronie BMW-ZONE zreszta im wiecej tym lepiej POZDRAWIAM :bmw:
soprano
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-04-12, 11:48
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: soprano »

W imieniu Zagłębiowskich Motocyklistów nazwanych na czas akcji DAWCAMI UŚMIECHU zwracam się do Waszego Klubu o pomoc i wsparcie finansowe lub rzeczowe i przyłączenie się do organizacji mającej się odbyć 30 maja 2010 roku akcji motocykliści dzieciom.
Planujemy objąć odwiedzinami i podarunkami następujące domy dziecka

SOSNOWIEC
ul. Koszalińska
ul. Piwnika Ponurego
ul. Sucha
ul. Szczecińska
D¡BROWA GÓRNICZA
ul.Jasna
SARNÓW
ul. Wiejska

Podaję nr konta, na które można wpłacać pieniądze (każdy grosz się liczy)

DAWCY UŚMIECHU
09 1160 2202 0000 0001 5917 3762
bank Millenium

Coś o nas:
jesteśmy komitetem organizacyjnym składającym się z miłośników motoryzacji na dwóch kołach ale przyjmujemy pomoc każdej chętnej osoby bo wszystko co robimy ma być z pożytkiem dla dzieci. W ubiegłym roku organizowaliśmy spontanicznie akcję na mikołaja dla dzieci z domu dziecka na ul. Koszalińskiej, w tym roku planujemy rozszerzyć akcję na większą ilość DD na terenie zagłębia a spotkaliśmy się i omawiamy sprawy związane z akcją na forum Śląskich Motocyklistów, które również nas wspiera. Jesteśmy w fazie przygotowań i wiele jeszcze mamy do uzgodnienia więć zadaję pytanie czy można się spotkać z Zarządem Klubu jeśli jest zainteresowany pomocą i omówić szczegóły?
Podaję email ewaryl28@op.pl

Planujemy duży przejazd i odwiedziny 4 DD w Sosnowcu, Dąbrowę G. i Sarnów odwiedzą delegacje.

Z poważaniem i motocyklowym pozdrowieniem
Ewa (soprano)
gornik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 2010-02-28, 20:05
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: gornik »

Drodzy klubowicze i nie tylko wiem ze w planach mamy organizacje dnia dziecka ale ten temat wisi tu bez odzewu juz troche czasu wiec nie wiem czy ktos blokuje czy cos z tym robimy -to naprawde sa ludzie konkretni i moze warto byloby nawiazac z nimi wspolprace i co wazniejsze polaczyc sily i poznac ludzi ktorzy podobnie jak my pasjonuja sie motoryzacja tylko na 2 kolkach :bmw:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

?? nikt nie jest chętny ??
gornik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 2010-02-28, 20:05
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: gornik »

daj spokoj diabel
BBS

Post autor: BBS »

przed chwilą słuchałem Planety i wiecie co usłyszałem ze Motocykliści wraz z bmw zone club biorą udział w akcji podaruj dzieciom uśmiech , :mad:
czy mogę sie dowiedzieć dlaczego za wczasu nie podłączyliśmy sie do tej imprezy bo do nas sie w pierwszej kolejności zwrócili ,górnik to miał pilotować :roll: ,ja nie wiem ale chyba przestane słuchać tej Planety bo nie ma tygodnia w którym by nie mówili o bmw zone :evil:
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

gratuluje szybkiej reakcji - hehe :DD
Banditerin Motor Wagen
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

my zachowawczo nie pchamy się w akcje gdzie uczestniczy bmw zone tak dla spokoju ducha
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

E tam Zone czy inny klub :zdziwko: - ale to ONI teraz mają większy rozgłos - i są na TOPIE (że tak powiem). :???:
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

jak słyszę BMW Zone to mi się ziemniaki w piwnicy tracą
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

no nie powiem zone ma niezły marketing. gdzie nie wleze to plakat, ulotki
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

darcyn pisze:no nie powiem zone ma niezły marketing. gdzie nie wleze to plakat, ulotki


No dokładnie - wiedzą jak i z czym sie TO je...
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

przestancie ciagle pie...ic oni to oni tamto, moze bysmy sie wkoncu wzieli za robote a nie ogladali na innych, co to jest koncert zyczen.
Wszyscy siedza cicho na d..ch a potem maja pretensje ze nic o nas nie slychac.

Marketing marketing to chyba nie jest trudne, ulotki mozna zrobic bo mam firme poligraficzna ktora robi mi rozne rzeczy do firmy ale to MÓGŁBY KTOS zapytac :twisted:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

yyy a my co kampanie wyborczą mamy prowadzić :mrgreen: co zone się reklamuj bo mają nadzieję że o nich powiedzą w wieczornych wiadomościach?

dajcie na luz i przestańcie gadać ciągle o tym zone, jak chcecie zrobić reklamę która przyniesie jakieś efekty to druknijcie sobie małe wizytówki z adresem naszej strony i na parkingach jak widzicie BMW to myk za szybę wizytówka (może kierowca przeczyta i odwiedzi nas na forum) :wink:
BBS

Post autor: BBS »

MIRAS pisze:my zachowawczo nie pchamy się w akcje gdzie uczestniczy bmw zone tak dla spokoju ducha
Miras ale napisałem ze do nas sie zwrócili w pierwszej kolejności a nie do zone wiec nie wiem o co chodzi u nas nikt nie podjął tematu wiec chyba nie spodziewałeś sie ze będą klęczeć przed nami i prosić ,nie było odzewu napisali na zone a oni to przyjęli i teraz wielkie halo

zgadzam soie z tym co pisze
djmario pisze:przestancie ciagle pie...ic oni to oni tamto, moze bysmy sie wkoncu wzieli za robote a nie ogladali na innych, co to jest koncert zyczen.
Wszyscy siedza cicho na d..ch a potem maja pretensje ze nic o nas nie slychac.

Marketing marketing to chyba nie jest trudne, ulotki mozna zrobic bo mam firme poligraficzna ktora robi mi rozne rzeczy do firmy ale to MÓGŁBY KTOS zapytac :twisted:
krytyka i krytyka ale wina leży po naszej stronie ,jest konkurencje miedzy klubami ale zdrowa a nie mścić sie cały czas dlatego ludzie odchodzą i dlatego o nich sie mówi bo nie rywalizują a robią rzeczy na ktore jest zapotrzebowanie czyli charytatywność
ODPOWIEDZ