tutaj możemy podyskutować na temat organizacyjny

Dotyczące forum i użytkowników
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

ja mam na myśli wiadomości odebrane a nie wysyłane
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

ale odczytałeś te wiadomości
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

tak. były odkad jestem na forum
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

ja mam na myśli wiadomości odebrane a nie wysyłane
cały czas mam na mysli wiadomosci wysłane do Ciebie, jesli ktos do Ciebie wyslal wiadomosc a w miedzyczasie stwierdzil ze sie naprzyklad pomylil to moze taka wiadomosc usunac pod warunkiem ( ze skrzynki nadawczej ale swojej ) ze jej nie odczytales.
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

po co te dziwne tezy.
miałem kupe wiadomości, od rózżnych ludzi, wchodze i ni ma żadnej, z dnia na dzień!
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

ale teraz sprawdziłem swoje pw i mi znikły wszystkie zeszłoroczne wiadomości
MalaMi
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-25, 22:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MalaMi »

ja tam mam wszystkie wiadomości najstarsza z 13 lutego 2009 :mrgreen:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

MalaMi pisze:ja tam mam wszystkie wiadomości najstarsza z 13 lutego 2009
to akurat nikogo nie dziwi, dla pewności masz też to na dysku zapisane.. buhahahahahahahahah
Pablo

Post autor: Pablo »

Mi tez nic nei poznikalo :roll:
MalaMi
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-25, 22:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MalaMi »

El Diablo pisze:
MalaMi pisze:ja tam mam wszystkie wiadomości najstarsza z 13 lutego 2009
to akurat nikogo nie dziwi, dla pewności masz też to na dysku zapisane.. buhahahahahahahahah
i o to godne naśladowania zachowanie klubowicza i moderatora :neutral:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

MalaMi, idz sie martw o swoje forum. Jesli Ci nie pasuje to my Cie tutaj nie chcemy. Co do oskarzania to rob to w swoim klubie. Wam to najlepiej wychodzi. Nie potrzebuje czytac czyichs wiadomosci. Wystarcza mi swoje zmartwienia. Ale ty ciagle tutaj wchodzisz i sie logujesz? Zyczysz sobie zebysmy wszyscy sie zarejestrowali na BMW Zone i pisali co macie nie tak? Dla mnei to nie jest problem. Starasz sie byc w centrum uwagi a tym bardziej kogos nastawiac przeciwko swojemu wrogowi.
Po co mialbym usuwac wiadomosci darcyna lub ktokolwiek inny? Chyba logiczne jest ze oskrazenie automatycznie przechodzi na administracje. Ale nikt nie jest taki glupi zeby komus kasowac wiadomosci bo co by to mialo na celu? Moze ty sie wlamalas na konto darcyna? Tak swietnie Wam idzie kamuflaz i podchody. Jesli dalej bedziecie robic burdel na naszym forum to my tez zaczniemy. Uszanuj moja prosbe i przekaż swoim kolegom ze nie zycze sobie wiecej takich sytuacji. Moze w koncu czas zeby sie usamodzielnic?
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
MalaMi
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-25, 22:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MalaMi »

Krzys pisze:MalaMi, idz sie martw o swoje forum. Jesli Ci nie pasuje to my Cie tutaj nie chcemy. Co do oskarzania to rob to w swoim klubie. Wam to najlepiej wychodzi. Nie potrzebuje czytac czyichs wiadomosci. Wystarcza mi swoje zmartwienia. Ale ty ciagle tutaj wchodzisz i sie logujesz? Zyczysz sobie zebysmy wszyscy sie zarejestrowali na BMW Zone i pisali co macie nie tak? Dla mnei to nie jest problem. Starasz sie byc w centrum uwagi a tym bardziej kogos nastawiac przeciwko swojemu wrogowi.
Po co mialbym usuwac wiadomosci darcyna lub ktokolwiek inny? Chyba logiczne jest ze oskrazenie automatycznie przechodzi na administracje. Ale nikt nie jest taki glupi zeby komus kasowac wiadomosci bo co by to mialo na celu? Moze ty sie wlamalas na konto darcyna? Tak swietnie Wam idzie kamuflaz i podchody. Jesli dalej bedziecie robic burdel na naszym forum to my tez zaczniemy. Uszanuj moja prosbe i przekaż swoim kolegom ze nie zycze sobie wiecej takich sytuacji. Moze w koncu czas zeby sie usamodzielnic?
Nie mam swojego forum ,i nie chce zamieszania tylko pisze prawde ze ktoś 6 razy zmieniał mojego posta ( czy mam ci napisać na PW jak faktycznie brzmiał mój post ?) i ze mam dotychczas wszystkie moje wiadomości czy to coś złego ? Pisalam ze nie mam zamiaru sprzeczać się z nikim ale przeczytaj sobie co pisze EL Diablo czy to ja go zaczepiam czy on mnie ? i jeśli zwracaniem na siebie uwagi masz namyśli to ze pisze posty to inni tez to robią
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

MalaMi, wg mnie jak ktoś z edytuje posta to pisze na samym dole przez kogo został z edytowany ...
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
MalaMi
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-25, 22:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MalaMi »

Łatysz pisze:MalaMi, wg mnie jak ktoś z edytuje posta to pisze na samym dole przez kogo został z edytowany ...
Nie ważne --wiadomości nikt nie kasuje ,postów nikt nie zmienia ,nikt nie zaczepia ,nie pisze głupich podtekstów jest ekstra super forum bez zastrzeżeń jak i również, osoby na nim i tyle co chciałam napisać Pozdrawiam :bmw: :bmw: :bmw: :bmw: :bmw: :bmw:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

darcyn nikt z administratorów nie ma możliwości czytanie prywatnych wiadomości użytkowników innych kont niż swoje, MałaMi pierdzieli trzy po trzy aby zrobić zamieszanie,

prosta sprawa zmień sobie hasło,

Jeżeli nie wierzysz to zapraszam do siebie pokaże ci konto administratora, moderatora itp i sam się przekonasz.
ODPOWIEDZ