tutaj możemy podyskutować na temat organizacyjny

Dotyczące forum i użytkowników
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Krzys pisze:
przepraszam. kto wlazł mi w skrzynkę i pokasował wiadomości??????
ze co? dla mnie to jakas parodia. Niemozliwe jest zeby ktos sie wlamal na twoje konto i kasowal wiadomosci. Chyba ze ktos z twojego kompa to zrobil a ty o tym nie wiesz. Mozliwa jest jeszcze jakas powazna awaria bazy danych w co watpie. Nikt nie zna twojego hasla oprocz ciebie. Nawet my administratorzy. Hasla sa szyfrowane i sa nie do zlamania.
nie było żadnej awarii bazy danych
MalaMi
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-25, 22:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MalaMi »

Kolebka pisze:darcyn nikt z administratorów nie ma możliwości czytanie prywatnych wiadomości użytkowników innych kont niż swoje, MałaMi pierdzieli trzy po trzy aby zrobić zamieszanie,

prosta sprawa zmień sobie hasło,

Jeżeli nie wierzysz to zapraszam do siebie pokaże ci konto administratora, moderatora itp i sam się przekonasz.
Tylko nie pierdzieli dobrze !!! bo wiem co pisze
gornik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 2010-02-28, 20:05
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: gornik »

buhaha bede sledzil ten temat na biezaco bo lepsze to niz szpital na perypetiach :lol: :bmw:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

MalaMi pisze: bo wiem co pisze
ja tez wiem co piszesz: głupoty,

udowodnij mi, że administrator forum BTS ma dostęp do prywatnych wiadomości, haseł i innych prywatnych rzeczy poszczególnych użytkowników.

Może i nie masz swojego forum ale jesteś jednoznacznie kojarzona z BMW ZONE, swoim zachowaniem i wypowiedziami tutaj pięknie pracujesz na ich ogólną opinię
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

przebywanie na tym forum jest dobrowolne, a osoba która się na nim udziela jednocześnie godzi się z naszym regulaminem.... my nie bawimy się w jakieś podchody i gierki i nikt z BTSu nie robi zamieszania na forum bmw zone więc dlaczego wy robicie to u nas, nie możecie dać sobie na luz? Malami przemyśl sobie czy twoje wypowiedzi mają jakikolwiek sens i cel, bo moim zdaniem nic dobrego nie wnoszą do całej sprawy.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

poprostu ciezko im sie pogodzic z tym ze BBS zostal zdemaskowany. Musi ktos sie za to odgryzc. My na BMW Zone nie robimy syfu wiec MalaMi wchodzi tutaj bo jej sie nudzi. Myslalem ze nasze zwyciestwo w sportowej rywalizacji czyli przeciaganiu liny i gratulacje z waszej strony zakoncza ten glupi incydent ale widze ze jest coraz gorzej. Szkoda ze nie bierzesz przykladu z ich postawy. Zamiast uspokoic sie w koncu podgrzewasz atmosfere. Przemysl sobie co zrobilas zle a pozniej pisz ze zachowanie kogos nie powinno tak wygladac. Szukasz ewidentnie zaczepki ktorej my tutaj nie chcemy. A jesli porownujesz edytowanie posta z kasowaniem czyichs wiadomosci PW to poczytaj sobie jakis poradnik mlodego forumowicza bo kompletnie nie siedzisz w temacie i kompromitujesz sie swoimi uwagami tak samo jak robil to Prezes w rozmowie ze mna na BMW Manii. Jesli chodzi o forum to w przeciwienstwie do Was, cos tam wiem...

A teraz juz prosze nie kontynuowac tematu bo to nie ma celu. Jesli cos nie pasuje to prosze o PW lub opuszczenie naszego forum. Mysle ze jasniej nie musze pisac.
AMEN!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

ktoś pisał (już nie pamiętam, z żółtym nickiem) mi na pw, odnośnie tego że nie chce być przyjacielem klubu. napisałem mu że osty były niesprawiedliwe i że ktoś z zona napisał do mnie że to nie pierwszy raz taka sytuacja (oczywiście z zona i nie tylko bo napisały do mnie chyba 3 osoby). kogos skasowałem od razu jak przyszło ale reszta PW była, strare nt ciemnych szyb, o kołach od mario. no były i juz. nie dziabłem "usuń wszystkie". za dwa dni chłopak mi napisał co sądze na temat stukań w silniku, patrze a tu tylko jdno PW, bo aż dziwne było, myślałem że jestem w "do wysłania" czy jakoś tak.

pierwsze co, to pomyślałem że ktoś wlazł mi na skrzynkę bo pamiętam że w golfie czyściliśmy skrzynki bo forum siadło.
ale już nie ważne. jestem dobrej myśli
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

darcyn, czyli juz ok czy faktycznie cos sie usunelo?
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

mam małą uwagę odnośnie tematu w gadżetach klubowych o flagach! temat jest zamknięty ale moderatorzy i admini w nim normalnie piszą na temat flag, moim zdaniem to trochę nie fair bo zwykły klubowicz nawet jakby chciał coś tam napisać to nie może...

albo otwórzcie temat albo piszcie sobie na pw ;)
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

Dokładnie temat został zamknięty 6 lutego... chyba powinniscie sie zdecydowac, bo tutaj ewidentnie widac nadurzycie praw modow/adminow :) szary czlowieczek nie moze sie wypowiedziec (zamowic) ;) w tym dziale :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

temat jest zamkniety poniewaz nie bedziemy robili zamowienia na flagi. Pisalismy tylko na temat odkupienia flagi od NIEklubowiczow.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

wiem i rozumie Krzyś, tylko jak Asia zauważyła ludzie mogą to odebrać jako nadużycie, takie sprawy można na pw załatwić albo dać ogłoszenie w dziale kupię/sprzedam :wink:

p.s. też tak myślałem że mody i admini po prostu nie zauważyli tego faktu że jest zamknięty temat i dlatego pisali. widzę że teraz jest poprawione i założony nowy temat - dzięki :razz:
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Flagi tylko dla Klubowiczy i w tamtym dziale załatwiamy tę sprawę >> Nie ma za co :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja wiedzialem ze jest zamkniety ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

nie wiem czy tu mam o tym napisać jak coś to proszę o przeniesienie :P Chciałem powiedzieć iż wchodząc na kogoś profil to mamy podwójnie napisane rangi ;p bynajmniej ja teraz tak widzę u mnie na przykład jest Przyjaciel Klubu • Przyjaciel Klubu • BMW user • BMW user
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
ODPOWIEDZ