Wiek emerytalny ..

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

proponuje zamknąć temat, bo dyskusja z górnikami o górnictwie nie ma sensu :mrgreen:

p.s. nikt wam nie karze robić na kopalni...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a ja tez na kopalni niepracowalem ... ale wiele slyszalem ... w policji robi duzo ludzi ktorzy pracowali po 10 albo i wiecej lat w kopalni ... i na ich przykladzie i tym co mowia to oni niezle w konia lecieli a niemale pieniadze zarabiali
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
waski
Zaawansowany forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 2009-05-23, 17:28
Lokalizacja: bedzin

Post autor: waski »

dokładnie górnik to nie taka ciężka praca
mam 2 ex górników w robocie i obaj robili na dole i obaj twierdzą ze nigdy na kopalni się tak nie na tyrali tak jak w obecnaj pracy :)
a praca to rozwózka alkocholi po sklepach od 7 rano do ??
to 3-4 kursy gdzie 2-3tony wchodzą na auto na małym:)
lądujesz sam roznosisz po sklepach sam opakowania zabierasz i tak w kółko i tak do 65 roku życia
zapraszam na fejsa do polubienia czerwonych e30
www.facebook.com/E30RedLove
masz czerwone e30 pisz z chęcią wrzucę twoje zdjęcia
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Marko pisze:
p.s. nikt wam nie karze robić na kopalni...
Pracujemy żeby zarobić :) a to że pracujemy w ciężkich warunkach, które nam szkodzą.. To chyba się należy, tak jak Konik mówił, przodek, ściana takim ludziom się powinno należeć! I wkur..a mnie jak ktos pisze, słyszałem, że... moj kumpel.. Jak ja bym chciał was zabrać na taki oddział wydobywczy ;] ja sie nie rozczulam, ze mam cięzko itd.. robie to dla kasy, mam 23 lata, a juz leczę kolana ;] i te warunki w których akurat pracuję nie są komfortowe ;] zapylenie, wysoka temperatura, czesto mało powietrza, no ale mogę sobie gadać.
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

dolaczam sie do Pazury87....z checia bym was wziol na sciane na ktorej teraz obecnie robie...ciekawe czy po szychcie tez bylibyscie taki madrzy....
Mystic888

Post autor: Mystic888 »

Marko, zjedz na dol to pogadamy, albo wez sie w koncu do konkretnej roboty. A Pazurze trzeba polac bo dobrze gada. Praca w policji czy strazy pozarnej to jest ogolnie smiech a nie praca i tym ****** nie nalezy sie wczesniejsza emerytura.
PS. Konikowi tez trzeba polac.
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Mystic888 pisze:PS. Konikowi tez trzeba polac.
Nie padnij na podbeskidziu to na zorach sobie afterparty zrobimy :D bo już po szkole bd

Obrazek
ODPOWIEDZ