WYBORY PREZYDENCKIE 2010

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

Devil_Asia pisze:Hehe to a ze starszymi sie zabralam i najlepsze jest to, ze koles z komisji nawet dowodu ode mnie nie chcial tylko podpis i wypad :D
a to u mnie dowod wzieli - ale nie umieli znalezc buahaha - musialam pomagac :DDD
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

a mnie hmmm jakas babka znala moja starsza i powiedziala zeby wszystkich od razu odhaczyc ... ale koles zrobil oczy jak zobaczyl 2 identyczne podpisy- moj i starszego :D

Ale szkoda, ze nie zamknelo sie to wszystko w pierwszej turze :(
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

Devil_Asia pisze:a mnie hmmm jakas babka znala moja starsza i powiedziala zeby wszystkich od razu odhaczyc ... ale koles zrobil oczy jak zobaczyl 2 identyczne podpisy- moj i starszego :D

Ale szkoda, ze nie zamknelo sie to wszystko w pierwszej turze :(
no to fakt - tylko zbedna papierologia
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

I ile kasy przez to pojdzie papa :) Ale coz jak trza to trza :D
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

Devil_Asia pisze:I ile kasy przez to pojdzie papa :) Ale coz jak trza to trza :D
Nom - a mogla pojsc chociazby dla powodzian - eeeechhhh szkoda gadac
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

No po co przeznaczyc pieniadze na szczytny cel... pobawmy sie w kolejna ture wyborow ;)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

z sadazy powyborczych winika ze bedzie 2 tura wyborow, mam tylko nadzieje ze 4 lipca nie bede mial deja vu i nie wygra blizniak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Zwałe mam z 4 miejsca, pokonał Pawlaka i reszte :D
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

hehe ale ja goscia lubie nie wiem za co ale go lubie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Konik Janusz Korwin-Mikke mądry gość głupot nie gada i nie kłamie, od 15 lat się już próbuje wybić i nie umie, bo niema czasu na kampanie. To jego słowa... I jest zadowolony , że bez dużej kampani ma 4 miejsce . Lubie gościa
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Ja też go lubie za niektóre poglądy, ale trzeba przyznać że prezencji to on za specjalnej nie ma, wyobraś go sobie na jakimś spotkaniu prezydentów, wszyscy podobnie ubrani ogoleni, a on z tą łysiną i muszką w jakimś odmiennym garniakua :D

Z tego co mi sie u niego podoba to: ze chce zęby jak ktoś wtargnie na teren Twojej posesji to mozesz go nawet odstrzelić jeśli poczujesz sie zagrożony (a nie tak jak teraz jest, sąsiadka włamywacza zepchneła ze schodów a on jej sprawe założył i pół roku po sądach musiała chodzić)
i to że uważa ze zapinanie pasów i jazda w kasku powinna być nie wymagana, wkońcu przez tą głupote zrobimy krzywde sobie a nie innym, kto głupi niech jedzie ścigaczem 130km/h bez kasku,bd głupka mniej.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Korwin mikke jak dla mnie czlowiek totalnie odmienny ... nie wiem czy wam sie to podoba bo mnie osobiscie nie, ale on chcial pozbawic kobiet praw wyborczych ... co dla mnie jest chore !!

Komorowski ... człowiek ktory nie ma o niczym pojecia ... nie zna ludzi, kto sie czym zajmuje i na jakim stanowisku sie znajduje ! I on ma reprezentowac polske?

Kaczyński .... mam takie same zdanie o nim jak i o drugim wiec nie bede sie wypowiadal.
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Tak żeście wybrali mój kandydat nie dostał się do drugiej tury niestety . Wiec nie pozostaje nam nic innego jak oddać głos na Bronka , bo jakby by inaczej... A on wszystko sprywatyzuje sprzeda i będzie zadowolony :D:D:D Czy w ogóle istnieje na tym świecie jakiś kraj gdzie rządzą liberały ? Bo w Irlandii się już to skończyło dojść dawno.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

Janusz zostanie prezydentem benzyna będzie po 1.50 a po roku POlska podzieli los Grecji :mrgreen:


ja wybrałem 'mniejsze zło' i głosowałem na Komorowskiego - zobaczymy co PO zrobi mając taką władzę, teraz będą mieć okazję żeby wprowadzić w życie to o czym gadają od paru lat... zobaczymy co im z tego wyjdzie :razz:

p.s. nie przewiduje opcji że wygra Jarek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Jak juz mowicie o swoich glosach, to ja osobiscie uwazam ze jedynym sensownym kandydatem byl Pan Grzegoz Napieralski :)

Młody polityk, majacy duzo do powiedzenia i majacy pojecie o tym co sie dzieje teraz a nie za komuny :)

Nie skromnie mowiac mialem okazje poznac osobiscie i porozmawiac tak prywatnie i zrobil na mnie duze wrazenie :)
ODPOWIEDZ