Odświeżenie samochodu

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.
pogoria
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-04, 06:03
Lokalizacja: Pogoria

Odświeżenie samochodu

Post autor: pogoria »

Niedawno kupiłem e46 318d m47n w świetnym stanie mechanicznym, ale estetycznie jest w niej sporo do zrobienia.
Orientuje się ktoś gdzie w regionie można porządnie zregenerować lakier i odświeżyć tapicerkę (alcantara)?

Znalazłem firmę Cardam z miejscowości Koziegłowy www.cardam.opx.pl, której oferta wygląda profesjonalnie. Może mi ktoś polecić (lub nie) ich usługi?
Z góry dzięki za przydatne informacje.
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Słyszałem dużo dobrego o firmie snb sweden http://www.snb.com.pl/polski/ ;) Podobno tam najlepiej oddać swoje auto ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

u mnie w firmie gdzie pracuje sam osobiście sie zajmuje odświeżaniem aut :) zasięgnij opinji pazura87 i sie spytaj jak jego auto wyglądało ;) nie chce sie chwalić ale chłopak był pod wrażeniem :bmw: a co do cen to :/ umnie idzie sie dogadać i produkty mamy niemieckie :bmw: jak coś to PW ;)
sebba75

Post autor: sebba75 »

Bardzo chetnie zapraszam do firmy ktora wspolpracuje z nami tzn Mr Cleaner z Katowic najczesciej uzywaja woskow z palety DoDo a jesli ktos lubi czytac na temat pielegnacji aut zapraszam na nasze forum www.detailingclub.pl
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Jacko pisze:u mnie w firmie gdzie pracuje sam osobiście sie zajmuje odświeżaniem aut :) zasięgnij opinji pazura87 i sie spytaj jak jego auto wyglądało ;) nie chce sie chwalić ale chłopak był pod wrażeniem :bmw: a co do cen to :/ umnie idzie sie dogadać i produkty mamy niemieckie :bmw: jak coś to PW ;)
potwierdzam, jestem bardzo zadowolony ;))
pogoria
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-04, 06:03
Lokalizacja: Pogoria

Post autor: pogoria »

dzięki, odezwę się w przyszłym roku... stwierdziłem że detaling zrobię na nowy sezon, a do zimy pilniejszy jest xenon i uszczelnienie turbiny.
ODPOWIEDZ