III Zlot Bmw Team Śląsk

Wszelkie szczegóły dotyczące Zlotu
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Panowie jest jakaś zbiórka w Katowicach? bo ja tu mieszkam od niedawna i cieżko mi będzie trafić gdziekolwiek. Ewentualnie gdzieś po drodze się zbieracie? Bo ja nie kumam tych miejscowości. Jeśli gdzieś się zbieracie na trasie Katowice - Zlot chętnie dołączę z dziewczyną.
Obrazek
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Panowie jest jakaś zbiórka w Katowicach? bo ja tu mieszkam od niedawna i cieżko mi będzie trafić gdziekolwiek. Ewentualnie gdzieś po drodze się zbieracie? Bo ja nie kumam tych miejscowości. Jeśli gdzieś się zbieracie na trasie Katowice - Zlot chętnie dołączę z dziewczyną.
sledz temat a napewno dowiesz sie wszystkiego na 100% bedzie zbiorka w okolicach katowic,dołaczysz do kogoś, jescze wrzucimy info bo ludzie w innych forum tez sie wybieraja :bmw: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
SIWY1
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-17, 11:56
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: SIWY1 »

Siemanko.
Na 99% wybiorę się.
Chcę jechać moją Becią e32 ale jeżeli jej nie zrobie przez ten tydzień to myknę tą e46.
Z Katowic w kolumnie oczywiście :mrgreen:
Pozdro.
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Aurel jutro jest spotkanie na miejscu zlotu o 16 czy cos podobnie wiec pewnie takie info bedzie udzielone :P Widze ,ze lista juz jest dojsc duża ,oby wszyscy byli :bmw: :bmw:
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

A kto zostawił mi taką ładną ulotkę za szybą? :D Zobaczymy, może się pojawię. O której konkurs na najgłośniejszy wydech? Chciałbym się spróbować, ale wyjechałbym z ¯or dopiero koło 12.
Tony
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-16, 15:23
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tony »

Witam, w kilka beemek osób niezrzeszonych w BTS (jesteśmy z forum BMW Rybnik) planujemy zgrupowanie przed zlotem na stacji Crab na trasie Rybnik-Wodzisław (z powodu zamkniętego wiaduktu na Racibórz pojedziemy przez Radlin). Zastanawiamy się tylko, o której być na zlocie. Czy przed dziesiątą zostaniemy wpuszczeni na zlot, czy nie przyjeżdżać wcześniej? Myśleliśmy, aby wyruszyć spod Craba o dziewiątej, żeby na otwarcie być już zaparkowanymi. Możemy pojechać większą grupą, gdyby ktoś był chętny.
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Tony pisze: Czy przed dziesiątą zostaniemy wpuszczeni na zlot
o 10 zaczyna sie impreza wiec proponuje byc wczesniej, i oczywiscie ze zostaniecie wpuszczeni :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Witam, w kilka beemek osób niezrzeszonych w BTS (jesteśmy z forum BMW Rybnik) planujemy zgrupowanie przed zlotem na stacji Crab na trasie Rybnik-Wodzisław (z powodu zamkniętego wiaduktu na Racibórz pojedziemy przez Radlin). Zastanawiamy się tylko, o której być na zlocie. Czy przed dziesiątą zostaniemy wpuszczeni na zlot, czy nie przyjeżdżać wcześniej? Myśleliśmy, aby wyruszyć spod Craba o dziewiątej, żeby na otwarcie być już zaparkowanymi. Możemy pojechać większą grupą, gdyby ktoś był chętny.
Tony , Kolebka miał napisać o zbiórce na parkingu Carrefour (na Przeciw Kapieliska Ruda , pierwsze rondu wlatując z Gliwic - Ochojec - Wielopole - Rybnik)

o 8:35 jest zbiórka do 15-20 minut czekamy i ruszamy wszyscy razem ja prowadze korowod info miało być , ale niema tak więc przyjedzcie tam pojedziemy wszyscy razem Rybnik - Niedobczyce - Radlin - Głożyny - Rydułtowy ( Szukajcie E36 z plakatem o Zlocie Czarny Compact )
Awatar użytkownika
Waldi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 508
Rejestracja: 2009-11-21, 23:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Waldi »

¯ołnierz pisze:A kto zostawił mi taką ładną ulotkę za szybą? :D Zobaczymy, może się pojawię. O której konkurs na najgłośniejszy wydech? Chciałbym się spróbować, ale wyjechałbym z ¯or dopiero koło 12.
hehe to byłem ja. Przyjedz coś spalić no i masz duże szanse na ten najgłośniejszy wydech. Zapraszamy :grin:
Obrazek
Kiedy Wyścigi Zawładną Twoim życiem, żyjesz Już Tylko Od Startu Do Startu
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

FaTuM pisze:Aurel jutro jest spotkanie na miejscu zlotu o 16 czy cos podobnie wiec pewnie takie info bedzie udzielone :P Widze ,ze lista juz jest dojsc duża ,oby wszyscy byli :bmw: :bmw:
niestety nie uda mi sie przybyć autem na zlot a chciałem wziaść udział w konkursie bo grubo już przygotowałem samochód.....ale jedna rzecz mi sie przedłużyła i nie zdążę auta poskładać :( wpadne pooglądać jedynie.
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

A co ze zbiorką w Wodzisławiu na przeciwko PKS-u, bo jeszcze nikt się na jej temat nie udzielał... No i nic nie wiem, a chętnie tam przyjadę..:)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Seba E30 tez jest Kubok tam bedzie o 9 pewnie bedzie jakies info jeszcze.
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Dobra. Dzieki. To ja też tam bede przed 9:) A jak by byly jakies info to mozesz na PW napisać. Z gory dzieki:) Na zlocie wisze Ci pivko;D :mrgreen:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

hje hje napewno napisze do zobaczenia ;)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Ja też mam pytanie. Jestem nowy i na forum i na Śląsku i tym bardziej nie znam miejscowości położonych obok Katowic. Szczerze to ledwo się poruszam po tym mieście.
Czy jest jakaś zbiórka w Katowicach lub w jakiejś miejscowości po drodze na zlot? Samemu to będzie mi ciężko trafić. Pisałem już na ten temat ale nikt się nie wypowiedział więc ponawiam pytanie.
Obrazek
Zablokowany