TUNINGOWANIE CIAŁA...

Sprawy o różnej tematyce
Cris

Post autor: Cris »

:roll: :roll: :roll: ja mam kolczyk w jezyku ale tez nie bede fotek wrzucac:D:D:D grozilo by to zamknieciem forum :D:D:D musicie na slowo uwierzyc:D:D:D
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja wierze :P
Cris

Post autor: Cris »

nie watpie :D:D:D:D:P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Powinno starczyc zalezy czy duze... :) :D Ja mam na nodze juz kolo 1200zl....... A bedzie kolo 2000 nie mniej... Ale moze byc wiecej :P
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

Tomek325i pisze:Powinno starczyc zalezy czy duze... :) :D Ja mam na nodze juz kolo 1200zl....... A bedzie kolo 2000 nie mniej... Ale moze byc wiecej :P
dobrze wiedziec.. pewnego ranka obudzisz sie bez nogi... potrzeba mi kasy na fele :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Damiano pisze:
Tomek325i pisze:Powinno starczyc zalezy czy duze... :) :D Ja mam na nodze juz kolo 1200zl....... A bedzie kolo 2000 nie mniej... Ale moze byc wiecej :P
dobrze wiedziec.. pewnego ranka obudzisz sie bez nogi... potrzeba mi kasy na fele :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hehehe leze :lol: :lol: :lol:
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hahaha tekst roku :mrgreen:
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

dave pisze:
Damiano pisze:
Tomek325i pisze:Powinno starczyc zalezy czy duze... :) :D Ja mam na nodze juz kolo 1200zl....... A bedzie kolo 2000 nie mniej... Ale moze byc wiecej :P
dobrze wiedziec.. pewnego ranka obudzisz sie bez nogi... potrzeba mi kasy na fele :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hehehe leze :lol: :lol: :lol:

hahahahahahahaha :P :lol:
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

franz3xxi pisze:
dave pisze:
Damiano pisze: dobrze wiedziec.. pewnego ranka obudzisz sie bez nogi... potrzeba mi kasy na fele :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hehehe leze :lol: :lol: :lol:

hahahahahahahaha :P :lol:

HAHAHAHHHAHAHAHAHHHAHAHHA... Nie moge HAHHAHAHAHHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

a na wyjazd to kasy nie ma. Odetnj kawalek i sprzedaj wietnamyczkom na targu. Kasa bedzie jak ta lala :D
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

popieram, kasy na wyjazd z kumplami nie ma a nowe dziary robi, kogos mi to przypomina :P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Tylko ze jest problem bo ja za nie nie place... MAM JE ZA FREE :!: :!: Dobrze miec kolege tatuatora jednego z lepszych w kraju... W zyciu bym za taka kase nic nie robil... :P :roll:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

zalatw mi cos ze znizka :D hehehe
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przyjed
adamwsb

Post autor: adamwsb »

oooo to wpadne za niedlugo :D
ODPOWIEDZ