[E36] Bawareiro By Wbs - zaczynamy zabawę w wyścigi.

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

kiedys gdzies widzialem keskiny z logiem bmw i szczerze to mi sie nie podobalo dlatego ja u siebie zostawilem te co byly :wink:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Nowy nabytek. Pewnie na dniach pójdzie do obszycia.. jak nie to początkiem lutego jak będzie kasa na gwint to i to się zrobi :) dodatkowo gałka m3 też pójdzie do obszycia bo się wytarła. W tygodniu jeszcze przyjdzie rozpórka by Nakretka także też zapodam foto.

Obrazek

[ Dodano: 5 Styczeń 2011, 22:07 ]
Następny nowy mod :) teraz to jeszcze czekam na gwint koło 20ego przyjdzie :) czekam na kaske :bmw: Następne co będę robił to hample tył i klocki, a obecnie szukam w przystępnej cenie lampę przód żeby już były dwie takie same aczkolwiek z tym mi się już nie spieszy ..

by Nakretka..

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kacik
Małopiszący
Posty: 24
Rejestracja: 2011-01-02, 16:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kacik »

powodzenia w modyfikacjach :grin: plany są ciekawe :grin: teraz czekać do wiosny i na realizację :grin: pozdrawiam :wink:
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

ile dales za rozporke z wysylka?calkowity koszt ?pozdrawiam i idziesz dobra droga :bmw:
meeega zglebione ;)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Kebab 325, szczerze to już nawet nie wiem. Rozporka 140.

kacik, a dzieki majster powinno być ok ;)

[ Dodano: 10 Styczeń 2011, 22:16 ]
no i dziś udało mi się nabyć lampę. Już do mnie została wysłana:) drugą boscha .. ZKW idzie na sprzedaż.

[ Dodano: 11 Styczeń 2011, 23:41 ]
Jedna soczewka boscha się stłukła więc zakupiłem drugą. Wcześniej musiałem jeździć z ZKW jednak to mija i są już dwie jednakowe. Mały szczegół, a bolał.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabretooth
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2010-11-26, 11:06
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: Sabretooth »

Powodzenia przy "wiosennych puzlach" ziomuś :bmw:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

No trochę kasy wpadło to zakupiłem sobie MINI nawigację. Ekran 3,5 cala i on właśnie bardzo mnie skusił. Następna rzecz, która mi się spodobała to cena. 159zł w sklepie. Zaraz ta kasa zwróci mi się. Tyle co ja wachy wyjeżdżę jak się gubię to cena za tego gpsa to nic:)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Lark 35.7 ta co ja mam jest b. dobra ;) Ja miałem okazje ,bo babka kupiła neostrade, a tam dawali to do kompletu i stała za 170 sciaglem od niej za 100 :P
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

no jest w porządku. Taka mi wystarczy. Ma wejście na sd i można miażdżyć na niej filmy, muzyke i teksty. Więcej mi nie trzeba.. Chodziło mi o nie gubienie się ;)

[ Dodano: 18 Styczeń 2011, 22:28 ]
Kolejny element niekończącej się układanki :) Ktoś wie co to?

Obrazek

[ Dodano: 20 Styczeń 2011, 13:48 ]
no i dzisiaj ojciec zawiózł mi kierownicę do obszycia :) w przyszłym tygodniu typ się za nią zabiera. Później trzeba ją wysłać do mnie i pokaże fotki jak to wyszlo. ;)

[ Dodano: 25 Styczeń 2011, 22:02 ]
Nie było czasu, a teraz jest to wrzucam. Zawieszenie na tył jakie udało mi się skompletować.

Springi: TaTechnix

Pierścienie: Tatechnix

Amortyzatory: SuperSport

Kupiłem niby zestaw Tatechnix, który miałem obiecany już w listopadzie w jednej z firm. Miałem go kupić w grudniu niestety ciągle coś przeszkadzało w tym. Sprzedali zestaw, który był dla mnie. Plułem się do nich, że miałem obiecane itd. Odpowiedź brzmiała.. sprzedaliśmy, nie mamy na stanie. Postraszyłem, postraszyłem i oto przyszedł zestaw mieszany taki jak to pisze wyżej. Amortyzatory dużo lepsze niż TaT, dużo wytrzymalsze podobno i dużo twardsze z porównaniem do Tatechnixa. Gwint kompletny Supersporta kosztuje 1000 zł sam tył (zestaw 2k.). Ja dostałem ten gwint w cenie Tatechnixa :)

Zobaczymy co z tego będzie.

Obrazek

Obrazek



Dzisiejszy dzień zapowiadał się świetnie. Zadzwonił do mnie koleszka z Krosna, który wrócił do kraju na dłużej. Gadaliśmy blee, blee, blee i pochwaliłem się autem. Zeszliśmy na temat silników. Co chcę powiedzieć. Koleszka ten sympatyczny powiedział, że z miłą chęcią zajmie się moim samochodem. Mianowicie z wielką chęcią zrobi mi swapa:) koszt zero zlotych, zero groszy :) dobry typek :) przekładał już nie raz silniki w rożnych autach także problemów najmniejszych nie będzie tym bardziej partactwa :)

Kupuję tylko letnie opony i reszta planów co do moich modów chwilowo idzie w zapomnienie. Od marca zbieram na swapa. Myślę, że pod koniec wakacji motor będzie siedział w aucie.
Albo 2.5 190 km albo 2.8. Trudno teraz powiedzieć co się trafi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

noo widze postemp jest :D fajnie bedzie wygladac po załorzeniu wszystkiego :D

:bmw:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

widze ze mody ida jeden za drugim, zakladaj gwinta i wrzuc fotki na glebie :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

nie ma sensu teraz zakładać. Nie mam opon letnich, a na zimowych bez dystansów się nie obejdzie. Poza tym jeszcze pojeżdżę na zimówkach pewnie trochę czasu. Gwint sie psuł nie bedzie niepotrzebnie :)

[ Dodano: 29 Styczeń 2011, 17:45 ]
opony zakupione :) 10tego jadę do Krosna to ziomek mi założy gwinty :) wracam na felach :twisted:

[ Dodano: 12 Luty 2011, 01:28 ]
Siema. Dzisł miałem mieć zalozony gwint ale coś wypadlo typowi i dopiero za 2 tygodnie jak będę w Krośnie gwint wpadnie do auta. Przy okazji naciągąłem gumy na felgi. MAXXIS 205/40/16 x4. Opony nowe jak widać zresztą. Przejechały 300km. W sumie wulkanizatro, który robił mi naciąg mówił, że wątpi żeby one przejechały 300km. Prawdopodobnie dużo mniej. Naciąg wyszedł okej choć mógłby być większy. Parę fotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

naciagly sie ladnie :wink: to sa te co poslalem ci linka?? czekam na efekt koncowy jak bedzie juz gwint i kolo wpadnie do auta! pozdro :bmw:
przemo820
Zaawansowany forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 2010-11-26, 16:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: przemo820 »

Kolego wbs, widzę że idziesz do przodu bez przeszkód :wink: widzę że rozmiar oponki doskonale dobrany do feli i naciąg taki jak powinien być :bmw: A MAXXIS dają radę jeździłem na takich kiedyś więc nie wiem co wulkanizator miał na myśli. Jak tylko gwint założysz to zakładaj koła i duuużżżoooo fotek. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

wulkanizator kolego myniu mówił, że oponki wypas, że przejechały mniej niż 300km. Na fotkach widać jeszcze te namalowane paski oraz nadlaną gumę, która nie zdążyła się zetrzeć ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ