[E36] problem z centralnym

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Peki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-04-07, 15:45
Lokalizacja: Chorzów

[E36] problem z centralnym

Post autor: Peki »

Witam mam pewnien problem z migaczami centralnego nie dziala mi jedna strona migaczy przy zamykaniu i otwieraniu drzwi migacze normalnie jak wlaczam mi dzialaja awaryjne tez bezpieczniki sa dobre mam taki modul do centralkiObrazek a jeszcze dodam filmik co mi sie dzieje jak zrestartuje centralke http://www.youtube.com/watch?v=EwwELThuYus
niech mi ktos powie co to za dzwiek i skad moze sie on wydobywac?
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

U Ficka w jego byłej e36 coupe było tak samo, że działała tylko jedna strona migacza przy zamykaniu i otwieraniu drzwi dokładnie ta sama co u Ciebie czyli lewa. Nie był to oryginalny alarm i pilot i nie było takiego dziwnego głosu w kabinie. Od dawna masz takie coś czy od początku od kiedy masz tą bawarkę ? Może tak jest on zrobiony przez kogoś ? Masz model tego modułu ??? sprawdzałeś go na necie ?
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Peki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-04-07, 15:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Peki »

auto mam od 2 lat a to mi sie tak zaczelo dziac od 1,5 roku a model widac na foto a co jest najlepsze to kable tylko ida do modulu centralki 2 czyli otwieranie i zamykanie ale nie ida nigdzie kable do migaczy a z tego co wyczytalem to powinny isc wiec jak to jest podlaczone? dolacze fotke jak to jest podlaczone i teraz tak kable po lewej czarny idzie do masy a brazowy podejzewam do plusa ale nie jestem pewiem natomiast po prawej sa 2 kable biale i ony ida do gluwnej centralki otwieranie i zamykanie a reszta kabli z tego czegos nie jest podlaczona wiec skad to bierze te migacze?Obrazek[/img]
kris185
Małopiszący
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-13, 20:43
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: kris185 »

Na pewno masz dołożony sterownik do centralnego żeby muc z pilota otwierać-zamykać. Sterownik będzie podłączony pod centralke od zamka i stamtąd będą podłączone migacze.
Peki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-04-07, 15:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Peki »

Witam ponownie szukam magika od centralki bo ja juz wysiadam z tym
ODPOWIEDZ