BMW e36

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

Baks,

no moge ci powjedziec ze to tylko moja i wylacznie moja ingerencja ze chce germana i takie felgi :) bo auto jest dla mnie a nie dla innych !! :P szukalem takich felg co mam tylko ze 9,5 cala na tyl lecz ciezko tak bym przy tych został
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wydaje mi sie ze kazdy moze napisac co chce a czy wlasciciel wezmie sobie to do serca czy nie to juz jego sprawa wiadomo ze najwazniejsze jest to by robic auto dla siebie a nie pod publike i isc w takim kierunku jaki mu sie podoba :wink:
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

gamek2 pisze:wydaje mi sie ze kazdy moze napisac co chce a czy wlasciciel wezmie sobie to do serca czy nie to juz jego sprawa wiadomo ze najwazniejsze jest to by robic auto dla siebie a nie pod publike i isc w takim kierunku jaki mu sie podoba :wink:
Święte Słowa :bmw: :bmw:

Auto jest Dla mnie a nie dla innych :br: :bmw:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Baks pisze:Tylko ze na tym forum jak dopasujesz się widełek "BBS RS/RH/ Keskiny" to zaczną się jazdy o wieśniactwie :P Ja rozumiem ze można lubić german ale nie fajne jest gdy się to narzuca a większość tak robi swoimi opiniami ;p Dlatego podobały mi się Twoje felgi bo były inne, bardziej nowoczesne i w typowy Mpower-owym stylu. Zakładaj co chcesz ale nie daj sobie wmówić opinii innych jako własnej.
W m-powerowym stylu? :lol: Te felgi nie maja nic wspolnego z m-powerem ale okej :wink:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Ow3NowSk1, to juz swoja droga hehe :razz:
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

chyba w Chinskim W m-powerowym stylu :570:

Felgi będą inne i dobrze o tym wiem :mrgreen:

:m: :bmw: :bmw:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

gamek2, masz racje i zgadzam się tylko dużo osób uznaje ze ich sugestia jest jedyna możliwa, i żadna inna nie ma racji bytu;p
Adaś E36, zapewnię będzie fajnie wyglądać, sam na początku szukałem szerokich felg lecz szybko doszlem do wniosku ze za szerokie opony zabiorą dużo z dynamiki na tym mi zależy i wole wysadzić kolo dystansem.
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

Baks,
Damy rade ja tam jestem za tym zeby sie prezentowalo no i jezdzilo bo 1.8 slizgac sie nie bede wiec moge szerokie wsadzic :)
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

Obrazek

Felgi maja wzór zbliżony do Mpower-owego, wiec błędu nie popełniłem a chińszczyznę widać dopiero w momencie pokrzywienia felgi. a Ten typ felgi naprawdę mi się podoba lubię gdy widać tarcze i zacisk, to podkreśla agresywność :P
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

no jak sie ma nawiercane tarcze i ladne zaciski to czemu by nie :P no ale do 1,8 takich tarcz nie bede cisł bo szkoda kasy :P a agresywnie tez moze wygladac niski szeroki ciemne szyby i czarny przod w sesie BH atrapa i taki tam :bmw:
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

skupiłem się na felgach :P szkoda ze szerokiego rantu raczej nikt nie łączy z wąskimi ramionami. Ja teraz planuje black hela u Siebie, tylko boje się szkła połamać ;p
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

auto to nie tylko felgi :P :P hehe liczy sie cało kształt :D daj je do piekarnika czy tam cieplej wody klej powinien troszke popuscic no i pomalutku prubowac a jak peknie no to nowe szkielko :P
Ariel

Post autor: Ariel »

Baks pisze:Adaś E36, zawsze możesz założyć to samo co zakłada 99% osób tjuningujących swoje BMW BBS/borbet/rh
Ariel, dobrze ze jesteś z nami o znawco TUNINGU Bmw :D
Baks, taki styl najbardziej pasuje do bmw wedlug mnie i kilku innych osob z tego forum. Juz Ci tlumaczylem, ze forum jest po to by wyrazac swoja opinie.
Baks pisze:Tylko ze na tym forum jak dopasujesz się widełek "BBS RS/RH/ Keskiny" to zaczną się jazdy o wieśniactwie :P Ja rozumiem ze można lubić german ale nie fajne jest gdy się to narzuca a większość tak robi swoimi opiniami ;p Dlatego podobały mi się Twoje felgi bo były inne, bardziej nowoczesne i w typowy Mpower-owym stylu. Zakładaj co chcesz ale nie daj sobie wmówić opinii innych jako własnej.
Ktos Ci zwrocil uwage i teraz sie czepiasz.. nikt nic nie narzuca, tylko tak jak mowilem wyraza swoja opinie, ktorej nikt nie musi brac pod uwage. Ja nie uwazam, ze tylko felgi z gornej polki sa dobre bo tak samo kilka modeli Borbeta, Brock itp. w dodatku jedno czesciowe sa fajne.
Baks pisze:gamek2, masz racje i zgadzam się tylko dużo osób uznaje ze ich sugestia jest jedyna możliwa, i żadna inna nie ma racji bytu;p
zalisz sie jak male dziecko bo nie spodobaly mi sie Twoje felgi i spoiler. Naucz sie przyjmowac krytyke, a pozniej udzielaj sie na forum bo jak narazie Ci to nie wychodzi.
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

Ariel pisze:
Baks pisze:Adaś E36, zawsze możesz założyć to samo co zakłada 99% osób tjuningujących swoje BMW BBS/borbet/rh
Ariel, dobrze ze jesteś z nami o znawco TUNINGU Bmw :D
Baks, taki styl najbardziej pasuje do bmw wedlug mnie i kilku innych osob z tego forum. Juz Ci tlumaczylem, ze forum jest po to by wyrazac swoja opinie.
Baks pisze:Tylko ze na tym forum jak dopasujesz się widełek "BBS RS/RH/ Keskiny" to zaczną się jazdy o wieśniactwie :P Ja rozumiem ze można lubić german ale nie fajne jest gdy się to narzuca a większość tak robi swoimi opiniami ;p Dlatego podobały mi się Twoje felgi bo były inne, bardziej nowoczesne i w typowy Mpower-owym stylu. Zakładaj co chcesz ale nie daj sobie wmówić opinii innych jako własnej.
Ktos Ci zwrocil uwage i teraz sie czepiasz.. nikt nic nie narzuca, tylko tak jak mowilem wyraza swoja opinie, ktorej nikt nie musi brac pod uwage. Ja nie uwazam, ze tylko felgi z gornej polki sa dobre bo tak samo kilka modeli Borbeta, Brock itp. w dodatku jedno czesciowe sa fajne.
Baks pisze:gamek2, masz racje i zgadzam się tylko dużo osób uznaje ze ich sugestia jest jedyna możliwa, i żadna inna nie ma racji bytu;p
zalisz sie jak male dziecko bo nie spodobaly mi sie Twoje felgi i spoiler. Naucz sie przyjmowac krytyke, a pozniej udzielaj sie na forum bo jak narazie Ci to nie wychodzi.
ogólnie coś nie jest fajne, bo ty tak uważasz. Raczej wątpię ze projektanci felg robili modele które nikomu się nie podobały. Ja rozumiem zasadna krytykę a nie w stylu dzieciaka z piaskownicy. Poza tym nie ucz mnie przyjmować krytyki bo nie jesteś odpowiednia osoba do tego.I nie chce kontynuować tej polemiki, "według Mnie" nie jesteś warty mojego czasu.
@Adaś e36 muszę w końcu spróbować jak się trochę ociepli. Pozatym BH u CIebie wygladaja zacnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

ale sie pospinali ... przymiarka felg od krzysia jak dla mnie na minus , felga w ogole nie pasuje do sedana , szukalbym czegos calkiem innego , nie koniecznie z parapetem , za duzo syndykatu chlopcy , zrobcie cos we wlasnym stylu a nie jedno i to samo :mrgreen:
ODPOWIEDZ