[E46] Problem z tylnimi oponami!

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

Post autor: Boyyyy24 »

Yyyy dla wyjasnienia Geometria to ogólne stwierdzenie co miesci w sobie <kat wyprzedzenia zwrotnicy , pochylenia kata zwrotnicy jak i rowniez zbieznosc > wiec to niema nic do tego ze opone bierze w srodku ... caly czas upierałbym sie ze zaniskie ma cisnienie w tak duzym rozmiarze ... :roll:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

no ale czemu za niskie? Srodkiem bierze jak jest za wysokie nie? A brzegi jak za niskie tak?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

Post autor: Boyyyy24 »

Nie wlasnie srodkiem bierze jak zaniskie bo na zakretach zawija opony ... wiem ze dziwnie brzmi ale tak jest ,jak jest cisnienie za wysokie to wybije ci srodek ale niebedzie go zbierac ...!!
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Coz.. moze masz racje. Mysle ze warto sprobowac :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

Post autor: Boyyyy24 »

No sadze ze mam racje bo codziennie robie przy geometri i nietakie przypadki mialem i udowodnione mialem przyczyny :) ..... pozdrawiam :bmw:
RafalM3R1
Małopiszący
Posty: 19
Rejestracja: 2008-10-13, 21:28
Lokalizacja: Katowice-Sosnicowice

Post autor: RafalM3R1 »

To dmuchne do 2,5 moze cos sie poprawi!

Dzieki za info :)

Pozdro
__B-M-W__
ODPOWIEDZ