[E30] 335i powered by Ariel i Kałczuk

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

po pierwsze to dalem sie Arielowi przejechac moim cabrio a on mi powiedzial ze mnie przewiezie 335i :P Cham nieskrobany :D hehe :P
A wrazenia z jazdy takie ze trakcji nie ma prawie wcale a jak przy sklepie mieli swieze ogorki to spalilismy lacza na 5 biegu w miejscu i juz nie bylo swiezych ogorkow :DDDD hehe.
Oczywiscie ruch na skrzyzowania sie zwolnil torche bo jakas mgla wydobywala sie z opon i nic nie bylo widac :twisted: :twisted:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

nic nie powiem ale ponad godzine temu w turzy ostro ktoś brusił auto jechało i darło się wściekle ciekawe czy to wy :P (słyszałem je u brata) jak pali na 5 biegu to jaki dyfer 4.10 czy 4.27 ?
Ariel

Post autor: Ariel »

Krzys pisze:po pierwsze to dalem sie Arielowi przejechac moim cabrio a on mi powiedzial ze mnie przewiezie 335i :P Cham nieskrobany :D hehe :P
oj taam :p nie narzekaj pyndzlu :P
Krzys pisze:A wrazenia z jazdy takie ze trakcji nie ma prawie wcale a jak przy sklepie mieli swieze ogorki to spalilismy lacza na 5 biegu w miejscu i juz nie bylo swiezych ogorkow :DDDD hehe.
Oczywiscie ruch na skrzyzowania sie zwolnil torche bo jakas mgla wydobywala sie z opon i nic nie bylo widac :twisted: :twisted:
bylo siwo, oj bylo :P
Aurel pisze:nic nie powiem ale ponad godzine temu w turzy ostro ktoś brusił auto jechało i darło się wściekle ciekawe czy to wy :P (słyszałem je u brata)
to wlasnie my :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aurel pisze: jak pali na 5 biegu to jaki dyfer 4.10 czy 4.27 ?
4.10 ;)
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

jutro ci ciepna jak wyrobie filtr oleju zebyscie se ogarli olej :) a w poniedziałek dostaniesz heble :)
ps. w poniedzialek cie nie ominie jazda testowa z moja osoba na prawym zicu :P
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

roberto88 pisze:jutro ci ciepna jak wyrobie filtr oleju zebyscie se ogarli olej :) a w poniedziałek dostaniesz heble :)
ps. w poniedzialek cie nie ominie jazda testowa z moja osoba na prawym zicu :P
lepiej nie siadaj bo cie baba z chaty wywali jak Ci sie zachce zamiast 5tki takie własnie cacko xD
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no mi sie juz zachcialo i na szczescie nie mam baby :P :twisted:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Ariel

Post autor: Ariel »

roberto88 pisze:ps. w poniedzialek cie nie ominie jazda testowa z moja osoba na prawym zicu :P
spoko, spoko ;)
Krzys pisze:no mi sie juz zachcialo i na szczescie nie mam baby :P :twisted:
to dzialamy! :twisted:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

chętni są ? ja się musze z tobą ustawić na cwiarezanim to sprzedasz bo chce zobaczyć jak to wygląda 2.5 vs 3.0 :)
Ariel

Post autor: Ariel »

Aurel pisze:chętni są ? ja się musze z tobą ustawić na cwiarezanim to sprzedasz bo chce zobaczyć jak to wygląda 2.5 vs 3.0 :)
sa, ale nie chcemy sprzedac jednak bo szkoda :P
na cwiartke nie ma sensu bo to nie auto do tego ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

na cwierć to i mozliwe ze cabrio moje wygra, bo to nie ma trakcji i pali lacza na wszystkich biegach :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

Ariel to jakieś najszersze włożysz co tam masz, miele bo auto lekkie i wybebeszone, no i też ten most krótki. Ale do picu sprubować można :)
Ariel

Post autor: Ariel »

Informuje Was z żalem, smutkiem, przepelniony samotnoscia, stwierdzam fakt iz bede musial przez 2 tygodnie pic niedobra wodke by zapomniec o mojej milosci. 335i sprzedana :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Martuchaa

Post autor: Martuchaa »

Buuu :( I już mnie nie powozisz tak fajnie jak ostatnio! Ale zrobicie nową, jeszcze lepszą, nie martw się ;) wierze w was :mrgreen:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Czyli jednak poszła do Poznania, miejmy nadzieje ze ją zobaczymy na jakimś evencie :bmw:

Ariel ale wieże że za niedługo bedzie kolejny temat założony "V8 powered by Ariel & Kałczuk" :bmw: :bmw: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Zablokowany