[E36] Bawareiro By Wbs - zaczynamy zabawę w wyścigi.

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Nisko, Niżej, GLEBA ! :bmw: :br: Piekło :mrgreen:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

dobrze widze czy nie masz w srodku blotnika ? ale widze ze dobrze widze :P , wiec zaloz jak najszybciej bo kiepsko to wyglada , nawet z daleka
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Fota by Przemo ;) piękna gleba;] na pewno nie jest praktyczna:P ale za to widowiskowa;)
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

zawias pisze:dobrze widze czy nie masz w srodku blotnika ? ale widze ze dobrze widze :P
Widzę, że dobrze widzisz :mrgreen: Nie mam bo wyrwałem go gdzieś po drodze do Kato i tylko słyszałem jak po nim przejeżdżam :P
Obrazek
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

nowy kosztuje 35zl , a bez tego Ci zasyfi caly spod auta , po cos to bylo :P
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Przemo pisze: na pewno nie jest praktyczna:P
Oj nie jest praktyczna w ogółe :P
nowy kosztuje 35zl , a bez tego Ci zasyfi caly spod auta , po cos to bylo :P
Wiem, wiem zrobi się. Teraz zamówiłem Castrol 5w30 edge na dolewkę, bo coś uciekło i wysłałem dowód do Krosna na podbicie przeglądu więc fura stoi pod blokiem chwilowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacik
Małopiszący
Posty: 24
Rejestracja: 2011-01-02, 16:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kacik »

Powiem Ci ze chcialbym ja teraz zobaczyc na zywo po polerce :grin: hehe ale domyslam sie ze jest pieknie :grin:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Gamek 2 dni po 8 godzin ?? Czym Ty to polerowałeś tymi polerkami za 80 zł z Reala ??

My w 4-5 godzin mamy całe auto umyte wypolerowane papierem 2000 jak trzeba pasty woski i nic nie dojrzysz :D Jakbysmy z 8 godzin robili to lakier przetrze :P

Błędy polerki widać pod neonówką , albo pod słońcem ,albo taki fachowiec jak zawias dojrzy zaraz :D Na pewno pooglądam każdy szczegół na jakimś spocie zlocie ciekawi mnie te auto ;)
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

FaTuM, ja nakladalem kilaka warst roznych past potem na hologramy politury i na koniec wosk niewiem moze wy macie wprawe :mrgreen: widomo przed tym robilem tez cale auto glinka! car detailing jest czasochlonne :wink: pozdro
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

FaTuM pisze:Na pewno pooglądam każdy szczegół na jakimś spocie zlocie ciekawi mnie te auto ;)
Moje czy gamka?

U mnie rysy są, bo nie chciało mi się ścierać dobrze :P robiłem na błysk, nie chciałem zdzierać lakieru.
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Wszystko zalezy w jakim jest stanie lakier w rzeczy samej ;) Nie używam glinek . Co idzie to papierem sciągne i wypoleruje , a co nie idzie to sie zostawia albo lak nowy .

Wbs , a oby dwa :D Ale chodziło mi o Twoje.
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

jak dla mnie troche syzyfowa praca , to auto potrzebuje nowego lakieru a nie nablyszczania...
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

jak dla mnie troche syzyfowa praca , to auto potrzebuje nowego lakieru a nie nablyszczania...
Wszyscy mówią, że lakier wyjątkowo zadbany więc nie wiem o co Ci chodzi z nowym lakierem, ale ten też będzie. Jest parę bombelków rudych, ale to się zrobi. Zawias w każdym razie jest dużo lepiej niż na początku. Nad zdjęciem z założoną kierownicą jest fotka jeszcze przez polerowaniem więc chyba nie jest taki zły ten lakier prawda? Zresztą ja już nie wiem :P
FaTuM pisze: Ale chodziło mi o Twoje.
Nie nastawiaj się, że będzie jak nowe, bo mówię, że chodziło o błysk, a nie zniwelowanie rys. Np maska jest strasznie skasowana, ale mi wystarczy ważne, że wszystko ładnie się odbija. W dzien w słońcu jest wypas, a pod lampą jasne, że rys jest dużo. Wg mnie i tak wyszło wypas. Straciłem 1/5 tubki Automaxa na całe auto więc polerowania dużo nie było. Zresztą zobaczysz kiedyś tam Fatum ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wbs, mysle ze taka porzadniejsza polerka zalatwila by duza wiekszosc rys i napewno odnowila lakier tak ze mozesz sobie kiedys pomyslec o takim zabiegu :wink:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Gamek, pomyślę, ale nie wiem czy nie będę malował całego auta, bo miałbym to za grosze. Taty dobry kolega ma swój warsztat lakierniczy także za podkłady i robote bym nie płacił tylko za farbę i nic więcej ;) teraz kupiłem radio, tube i wzmaka i czekam aż przyjdzie do domu. Chce w tym roku obszyć skóra i włożyć silnik no, ale zobaczymy jak to będzie.
Obrazek
ODPOWIEDZ