[Exx] Warsztat serwis?? Ceny?

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Piomar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-12-17, 20:29
Lokalizacja: Mysłowice

[Exx] Warsztat serwis?? Ceny?

Post autor: Piomar »

Poszukuję serwisu, warsztatu w którym pomierzą samochód? Znaczy chodzi mi oto żeby sprawdzili czy auto jest proste i w ogóle. Interesują mnie również ceny wiem że takie rzeczy robią chyba w autoryzowanym serwisie ale ile to kosztuje. Bo zamierzam kupić nowe auto i chciał bym przed kupnem sprawdzić je pod tym względem.
Ile takie coś kosztuje w autoryzowanym serwisie i gdzie można to zrobić oprócz autoryzowanego serwisu i za ile. Teren jaki mnie interesuje to Katowice, Chorzów i okolice.

Nie wiedziałem gdzie to zamieścić jeśli w złym temacie proszę o przeniesienie.
Awatar użytkownika
pr0sty
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2007-08-18, 21:51
Lokalizacja: SO

Post autor: pr0sty »

Takie pomiary powinni wykonać zazwyczaj w każdym ASO, gdzie posiadają ramy naprawcze tzw. autorobot. Czy jest to serwis FIATA, FORDA, MERCEDESA to nie ma znaczenia jeśli tylko chcą to da radę to wykonać ... np. ASO Fiata z mojej okolicy naprawiają wszystkie marki i posiadają do nich dane dotyczące wymiarów itp. Spróbuj tam gdzie jest CI wygodnie i blisko ; ).
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Mi gość na komplet nawet z zbieżnością zawołał 150 zł w Pruszkowie. kompletny przeglad od poczatku do końca po liniach. Było to jakieś CH i na dole przeglady itp.
Awatar użytkownika
Piomar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-12-17, 20:29
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Piomar »

PX z twoje okolicy czyli skąd Sosnowiec?? jeśli tak to o którym ASO fiata mówisz??
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

szatanie
ODPOWIEDZ