[E46] 330D

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
tomp
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-16, 18:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tomp »

fil pisze:pieknie to wyglada na papierze , jezdzi pewnie tez nie gorzej..
srodeczek oczywiscie najlepszy z welurowych :wink:
MarcinE36Cabrio pisze:zatkało mnie :zdziwko: Przepiękna , a ta moc :br: Pozdrawiam :bmw:
Dzięki :)
zawias pisze:zastanawiam sie ile km. zrobisz na tym silniku po wprowadzonych modach :mrgreen:
liczę na 360, jeśli udałoby się pójść po bandzie, to teoretycznie 400-420 jest mozliwe :br:

... ale to tylko teoria ;)
darcyn pisze:na tym filmiku to z 6 biegu startowałeś????
od 4, później 5
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

zle mnie zrozumiales ... spytal;em ile kilometrow przejedzisz tym autem po takich modach :mrgreen: stawiam na jakies 70-80tys kilometrow.
tomp
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-16, 18:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tomp »

po tych modach które mam teraz, tyle ile seryjnym samochodem, ponieważ pomimo wszystko silnik i osprzet jest seryjny dla BMW, turbo daje tylko torche wieksze doładowanie niż seryjnie, zatem nie ma przeciwwskazań do długich przebiegów. Przeniesienie napędu będzie trochę bardzie dostawało ale mając Sachs Performance powinno byc znacznie lepiej.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

zawias pisze:zle mnie zrozumiales ... spytal;em ile kilometrow przejedzisz tym autem po takich modach :mrgreen: stawiam na jakies 70-80tys kilometrow.
Zawias to nie jest auto które ma podniesioną moc w stosunku do serii o 150%... Tu mamy przyrost mocy rzędu 100km, a więc seryjny osprzęt też powinien dać radę bez problemu :)

W e39 3.0d zmieniając mapę można bez problemu wyciągnąć 240ps i nie robi to zbyt problemu dla silnika :) Jednak licząc już na więcej km to trzeba się zaopatrzyć w dodatkowy wytrzymalszy osprzęt :D

A tutaj mamy przykład tego że auto jest robione nie tylko na moc ale przede wszystkim jest robione z głową i odpowiednimi częściami :) Przy normalnym serwisowaniu długo pojeździ ten dieselek :D

Autko jest śliczne i trzeba teraz tylko dbać :D

Gdybyś mógł i chciał to napisz mi przybliżony koszt takiej mocy na PW :)

Powodzenia w dalszych modach :DDD
tomp
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-16, 18:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tomp »

Sachs Performance, tarcza organiczna i docisk, on board. Wibracje zlikwidowane do minimum, w tym sensie, że w użytecznym zakresie obrotów nie występują. Różnica jest naprawdę kolosalna. Sprzęgło chodzi wyraźnie ciężej ale naprawdę wszystko w granicach rozsądku
Awatar użytkownika
Waldi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 508
Rejestracja: 2009-11-21, 23:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Waldi »

Jakie masz ciśnienie doładowania?
Obrazek
Kiedy Wyścigi Zawładną Twoim życiem, żyjesz Już Tylko Od Startu Do Startu
tomp
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-16, 18:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tomp »

cóż, samochód na sprzedaż, zapraszam

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=12017
ODPOWIEDZ