Sunrise Festival

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Sunrise Festival

Post autor: zawias »

witam razem z moimi znajomymi a w sumie to ze znajomym i jego dziewczyna , planujemy zrobic sobie urlop w Kolobrzegu lub jego okolicach , a przy tym zaliczyc imprezke na Sunrise , jakby ktos byl chetny to pisac , zrobimy liste i wynajmiemy sobie caly dom czy cos , dodam ja osobiscie szedlbym na sunrise tylko w sobote ( cena 105zl) gdyby ktos byl chetny mozna zaliczyc Piatek Sobote Niedziele w cenie 250zl , oczywiscie pobyt nad morzem to nie tylko Sunrise ale tez jakis wypoczynek i grzanie dupy nad morzem , okolo 8-10dni , czekam na liste chetnych


tu macie przedsmak


http://www.youtube.com/watch?v=ctAApQ4f ... dded#at=82
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Jakby ktos mial jakies watpliwosci to moge smialo polecic imprezke. Bylem 3 razy i za kazdym razem jest calkowicie inaczej, inaczej utawione sceny, oswietlenie + aranzacja :)

Na codzien nie slucham takiej muzyki ale i tak warto isc jak ktos lubi sie wyszalec :)

Dodatkowo mozna fajnie wygzac tylek na plazy przy zimnym piwku :)

Jak cos napiszcie gdzie chcecie sie zatrzymac to wam powiem czy dobra opcja czy tez nie bo mieszkalem tam kilka lat wiec raczej wiekszosc znam :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

bylem rok temu i teraz pewnie tez sie wybiore :) Ale co do kwatery to ciezko mi teraz okresli gdzie no i raczej pojade na max 5 dni.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Aha i jak ktos nie byl ... polecam kupienie biletow jak sa dostepne na necie po normalnych cenach ... Koniki duzo biletow kupuja i sprzedaja pozniej o minimum 100 wiecej.

W dniu imprezy bilety dochodzily do 350.
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Oooo też bym się wybrał :D Moja ekipa wiecznie się kruszy w ostatnim momencie i zawsze nici były :/
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Honik, ja kupilem w kasie za ta sama cene co normalnie w dniu imprezy i wszystkiego bylo pod dostatkiem :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

Ja jak co roku jadę , pewnie znowu Krzysia spotkam hehe , ja zatrzymuje się w Grzybowie
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

ja bede zamawial bilet na dniach , to jaka poleciacie miejscowosc zeby bylo niedaleko ? najlepiej zeby byla mozliwosc wynajecia calego domku czy cos , czekam na ifno !

[ Dodano: 22 Kwiecień 2011, 14:52 ]
tomash pisze:Oooo też bym się wybrał :D Moja ekipa wiecznie się kruszy w ostatnim momencie i zawsze nici były :/
to zapraszam , mozna pojechac w ekipie , bo niestety ja za 14h jazda Pociagiem nie przepadam !, jakos sie dogadamy zeby nie jechac w dwie osoby w aucie , wyjdzie taniej ;)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Kiedy w tym roku przypada Sunrise Lipiec to napewno nie ? :) Zawias wszystkie 3 dni to after party czy lokal tez w któryś dzień . Bylem w Grecji na imprezie weekendowej i wiem ze imprezę na plaży nie pobije nic . Jest wszystko co potrzeba . Ja w Grzybowie byłem ,ale nie załapałem sie na imprezę ,bo miałem już bilet na Mayday i w ogolę nie ten czas . Chce pojechać w tym roku na tydzień nad Polskie morze ,bo jeszcze urlopu już zaplanowana. Napiszcie coś i napewno będziemy myśleć !!
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

dzien imprezy to Piatek Sobota Niedziela ( 23-25 Lipiec ) za calosc 250zl ! masz w tym karte klubowa , i znizki za calosc , to sa imprezy wieczorowe a nie dzienne , afterki rano sa darmowe !
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

zawias pisze:( 23-25 Lipiec )
22-24 lipiec ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

zawias, zalezy jakim budzetem na taki wyjazd dysponujesz.

Jezeli nie przeszkadza ci dojazd do kolobrzegu to mozesz zatrzymac sie w Dziwirzynie. Jest to jakies 10 - 12 km od Kolobrzegu. Droga jest dosc dobra, zerwali stare plyty i akurat na tym odcinku polozyli nowy asfalt :) Wiec albo ktos nie pije w co watpie :p albo taxi, gdyz autobusy pozno tam nie kursuja.

Tam jest duzo latwiej znalezc caly domek do wynajecia. Ale ceny takich domkow sa dosc wysokie (albo i nie zalezy ile kto chce pieniedzy wydac).

Przyklad .... http://www.lazurmorze.pl/?gclid=CKSrz-W ... 3god0BBgqQ.
Mysle ze to calkiem dobra opcja, bylem tam kiedys przejazdem i warunki sa naprawde ok :)
W samym Kolobrzegu dosc ciezko dorwac domek, ewentualnie ludzie wynajmuja mieszkania tez, ale roznie mozna trafic z sasiadami :P

5!
ODPOWIEDZ