[E36] 325i coupe krzysia

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
zawias

Post autor: zawias »

no to mamy Krzysiu identyczne kolory w sumie z tego co widze , ja swojej beci strzele sesje za 2 tyg. z jakas Brunetka dla odmiany haha :oops:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Tomek325i pisze:1 foto jest MASAKRYCZNE :!: :!:
Dokladnie pieknie sie autko prezentuje. Gratulacje :!: :!: :wink:
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hehehhehehh szukaj tej brunetki :P Co do foetk to ladne wyszly :):):)
Ficek

Post autor: Ficek »

1 klasa
Ariel

Post autor: Ariel »

no masakrycznie sliczne, kocham te bunie <3
olka

Post autor: olka »

zawias pisze: ja swojej beci strzele sesje za 2 tyg. z jakas Brunetka dla odmiany haha :oops:
hehe, masz cos do blondynek :twisted: :twisted: :P
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

no no no :D przepieknie :D :P

P.S zapraszam po odbior boczka :D ale dzisiaj znowu o 18 mam jazdy i bede w domu po 20 :P wiec jak chcesz to wpadnij predzej :D
olka pisze:
zawias pisze: ja swojej beci strzele sesje za 2 tyg. z jakas Brunetka dla odmiany haha :oops:
hehe, masz cos do blondynek :twisted: :twisted: :P
nieee

ale ja tez wole brunetki :D :P na masce :P
Obrazek
e30fast

Post autor: e30fast »

no no zdjecia naprawde bardzo fajne zreszta samochod tez pierwsza klasa :)
zawias

Post autor: zawias »

olka pisze:
zawias pisze: ja swojej beci strzele sesje za 2 tyg. z jakas Brunetka dla odmiany haha :oops:
hehe, masz cos do blondynek :twisted: :twisted: :P

a skad :!: czy ja cos mowie? :P bardzo ladna fota w avatarku , tyle ze ja dla odmiany stzrele takie foto z Brunetka :P
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

no chyba sie powtorze ale fotki pierwsza klasa.. z reszta krzys juz chyba o tym wie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no to moze powiedzcie co wam sie nie podoba w moim aucie :) tez bym chcial wiedziec :D Ale mowie serio!!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Krzys pisze:no to moze powiedzcie co wam sie nie podoba w moim aucie :) tez bym chcial wiedziec :D Ale mowie serio!!
Mnie sie nie podoba ta rynienka (czy jak sie to nazywa) nad linia okien bo masz zniszczona od slo
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

na ta rynienke juz mam lakier kupiony. Do niedzieli nie bedzie sladu od slonca ;) Dave mozemy zrobic interes. Na allegro sa dwa zderzaki z M3 ale przod i tyl za 700 czy 800zl. Mozemy wziac oba i placimy po polowie ;) Ja wezme tyl a ty przod :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Krzys pisze:na ta rynienke juz mam lakier kupiony. Do niedzieli nie bedzie sladu od slonca ;) Dave mozemy zrobic interes. Na allegro sa dwa zderzaki z M3 ale przod i tyl za 700 czy 800zl. Mozemy wziac oba i placimy po polowie ;) Ja wezme tyl a ty przod :)
Czyli wyjdzie po 350 lub po 400 na osobe :?: mozesz mi poslac linka to przemysle temat i jeszcze dzisiaj ci dam znac chcialbym widziec w jakim jest stanie :roll:
Obrazek
GrzesiekBMW

Post autor: GrzesiekBMW »

olka pisze:
zawias pisze: ja swojej beci strzele sesje za 2 tyg. z jakas Brunetka dla odmiany haha :oops:
hehe, masz cos do blondynek :twisted: :twisted: :P
luuudzie ;) Blondynki z natury sa Piekniejsze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: >bez urazy dla nikogo :wink: :wink:

a co do sesyjki krzysia . Niesamowita!! te 1 zdjecie to jest OBS = orgazm bez sexu.
Zablokowany