[E36] Bawareiro By Wbs - zaczynamy zabawę w wyścigi.

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

A ja z tego co się orientuję (choć mogę się mylić ;) ) to BMW
po zniszczeniach wojennych produkcję samochodów wznowiło jakieś 5-6 lat po wojnie ;)
Tak Marcin masz racje , a w ten czas produkowali garnki ;) Tak wynikało z Dokumentów które ogladalem , mieli tez w jakimś rodzaju zakaz produkcji samochodów....

Honik wbs mi to wytłumaczył czemu taka gleba moze sie pochwali hehe hmm no wbs dawaj foty ,bo dałeś ciała i nie było Cie na zlocie :DDD (zartuje znam powód)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Ow3nowskie, specjalnie dla Ciebie fotki przodu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Honik pisze:Nikt nie mowi ze klamiesz tylko ze rocznik moze byc inny :)
W tym aucie nie ma nawet jedej szyby z przodu tylko są dwie małe. Ten sam model w roku 49 miał już te przednie szyby uchylne do góry. Jak dla mnie może to być rocznik 2011, chciałem to podać jako ciekawostkę, a jak mówię, że taki rocznik to taki jest, nie bawcie się w detektywów, tak jest jak powiedziałem.

FaTuM pisze:Tak Marcin masz racje , a w ten czas produkowali garnki ;) Tak wynikało z Dokumentów które ogladalem , mieli tez w jakimś rodzaju zakaz produkcji samochodów....
Dokładnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chyba te same dokumenty widzieliśmy Fatum ;) Marcina zapomniał dodać, że wznowiona produkcja powojenna, ale patrząc na wojnę w Irak czy gdzieś tam i rok 2011 by się zgadzał :bmw:

[ Dodano: 16 Czerwiec 2011, 22:54 ]
Znalazłem się na małej fotce w BMW TRENDS ze zlotu w Kamieniu Śl. :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

No faktycznie:) Zaszczyt miałeś :smile:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

wbs, no normalnie gratulacje :!!!
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
adamo
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2010-11-02, 20:23
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: adamo »

no dobra gleba:) i rancik daje rade. pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Na szczęście fart. Wyklepie się :cool:

Obrazek
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Przykleiłeś się do kogoś czy sarna ? :)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

latarnia :573: ale leciutko DOpiero malowalem paske i pas :(
Ostatnio zmieniony 2011-07-01, 21:39 przez wbs, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Pewnie słupek wyskoczył na drogę :(((
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Jak lataria to bokiem leciales ? :) No niestety maski to raczej cieniować nie będziesz więc znowu malowane ehhh no współczuje Ci . Jakos dasz rade :bmw:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Pewnie zaświecił jej długimi po oczach i wyskoczyła na droge :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

za bardzo odkręciłem w drugą stronę ;P

[ Dodano: 21 Lipiec 2011, 22:57 ]
Cały czas prace nad autem trwają. Nie mam czasu siadać na kompie. Po małym wypadku chłodnica zrobiona, miska też, zbieżność. Teraz kupiłem pare motywów:

Obrazek

Obrazek


Wybieram się jeszcze na zlot btsu i sprzedaje felgi, wracam na stalówkach i szukam czegoś w 17 calach (przynajmniej 10j na tyle). W sprawie felg można pisać na PW.

[ Dodano: 7 Sierpień 2011, 00:36 ]
No to kolejny dzwonek, tym razem grubszy.

Wjechałem babie w dupe :P

Ale w sumie mnie to cieszy, w sumie wina moja, parę punktów na koncie, ale za to mam dużo nowych gratów skoro już miałem poświęcić więcej hajsu... :P Sport sitzy już obszyte, ale trudno powiedzieć kiedy się wybiorę po nie do Krosna. Mam nadzieję, że się wyrobię z furą do zlotu btsu.

W każdym razie fura się zmieni dość bardzo. Na razie nie będę nic więcej pisał. Niż ej lipnej jakości fotka, bo to pscreen z filmiku paru sekundowego.

Obrazek

[ Dodano: 18 Sierpień 2011, 20:08 ]
Witam.. dużo pracy, nie ma kiedy pooglądać nawet furek ziomów z for, a co dopiero aktualizować swój temat.

W beemce dużo się zmienia. Non stop prace pod blokiem trwają. Auto już jeździ, ale na razie wygląda jak choinka :P kolorowe blachy :P, ale to nic, jak to mówią, powoli, ale do przodu.


Sportsitzy obszyte skórką wraz z kanapą i boczkami na kolor betonowy (ciemniejszy niż ori).

Wyszło bardzo ładnie, niestety nie mam fotek, bo wszystko leży w Krośnie. Środka nie wkładam, bo za 2-3 tyg zawożę auto do Krosna na rozbiórkę. Zostawiam samą blache, wszystko typu tapicerka, wykładziny, konsola, silnik, wał itd wypada i malujemy samą bude :) od podstaw, także będzie buda znów zdrowa kolejne 10 lat :] Wiem, wiem, może to głupie rozbierać furę do ostatniej śrubki, ale malowanie na zewnątrz tylko to mnie nie zadawala...


Kupiłem parę części.... wiem, wiem... miałem nie pakować mpacka, ale myslę teraz nad grubym silnikiem, ale to na zimę i na razie tajemnica. Chwilowo bez hajsu, bo części, malowanie z rozbiórką oraz obszycie skórą wyszło mnie ponad 10 000.


Tutaj zapodam fotki paru części, które na razie skompletowałem, a to jeszcze nie koniec :P


BH z poliftowych Boschów, na krzyżach - z malowanego odbłyśnika w długich zrezygnowałem, bo czasem jednak te długie się przydają. Boli mnie to, że odbłyśnij się odbija na srebrno, ale przeżyje jakoś.

..(niektóre zdjęcia są tylko podglądowe)..

Obrazek

Dawca maski .. nawet pod kolor :P, ale mam to gdzieś.

Obrazek

Drążek postanowiłem, że wezmę już jakiś lepszy niż za 5 dych.

Obrazek

Kierunki nowe, lepiej da się spasować, a cena w sumie ta sama co za gówniane DEPO (gówniane jak na kierunki).

Obrazek

Oryginalne nadkola wpadły nowe za śmieszną kasę.

Obrazek

Nerki poliftowe razem z pasem - już są czarne :P

Obrazek

Pas przedni, bo ze starego to strzępy zostały :P

Obrazek

Wszystkie nowe łożyska SKN

Obrazek

No i teraz jak dla paru najciekawsze...


Zderzaczek m3 (nie laminat, ale też nie ori - zamiennik z ABSu)

Obrazek

Obrazek

Na chwilę pośmigam z kratką potem poszukam listewek.

Obrazek

Progi M Technic II (dla mnie o niebo lepsze).

Obrazek

Idzie do mnie jeszcze stożek Simoty w airboxie - za śmieszny hajs.

Zamówiłem też ori loga bmw (carbonowe mi się znudziły)

I jeszcze dużo ciekawych gratów, ale to wrzucę jak już poprzychodzi :)
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Chłop walczy , a tu cisza to przez to , ze nie można samemu podbić tematu. No WBS idziesz o życie , ładnie ładnie musisz na zlot sie wyrobić tak co mi nie powiesz znowu , ze nie przyjedziesz haha :D musimy w koncu jakiego zimnego lecha wypić :DDD Masz dużo zaparcia i to sie cieszy , czekam na fotki tego obszycia , ciekawe co Ci wpadnie za koło w ręce , ale wierze , że bedzie to dobry projekt na Germana i sie nie poddasz walcz dalej trzymam kciuki i nie wal już tym przodem nigdzie !! :)

Ciekawy jestem SIMOTY tez o tym myślałem .
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

FaTuM pisze:nie można samemu podbić tematu.
można :P
wystarczy pomyśleć ;)



wbs, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, tak trzymaj, tylko już nie dzwoń ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
adamo
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2010-11-02, 20:23
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: adamo »

widze ze grube mody sie szykuja:) czekam na efekt koncowy. :smile:
Obrazek
ODPOWIEDZ