Ukradli moje BMW

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.
Awatar użytkownika
diabeleksts
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2011-05-20, 23:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: diabeleksts »

Ja do kolejnej Bmki napewno włoże GPS . na allegro fajne juz mozna zlapac do 500zl . Dobrze schowac w samochodzie i przy kradziezy ladna niespodzianke zlodziejom z rana zrobic :)
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

żadne gps-y alarmy nic nei pomoga. Jednym sposobem na zlodzieja jest ukryty wylacznik bo nie da sie tego obejsc tak jak immo bo tylko wlasciciel wie gdzie jest. Drugi i w zasadzie jedyny skuteczny tak jak to marcin napisal AC złodziej jak chce ukrasc to i tak ukradnie. Nie wiem po co kradna takie auta bo niema co ukrywac na e34 nie da sie zarobic dobrej kasy rozbierajac ją wiem cos o tym bo rozebralem juz dziesiatki e34. Za ta kase ktora sie wyciaga z e34 i e36 niema sensu tak ryzykowac kradnac auto chyba ze to jakies malolaty dla ktorych 1000-1500zł jest wartoscia wolnosci
:)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

A ja znam sposób: podstawić jakąś bmw w niepodejrzanym miejscu, zamontować gdzieś kamerkę lub coś co mogło by wcześniej ostrzec przed kradzieżą i wtedy dorwać skubanca i zabić... Sory, poniosło mnie :roll: , i wtedy by mieli nauczkę. Bo na pewno to będzie ta sama osoba/y . :???:

za kropkowanie też ost :wink:
Ostatnio zmieniony 2011-07-09, 21:08 przez Kaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
szczepan03
Małopiszący
Posty: 53
Rejestracja: 2009-05-27, 11:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: szczepan03 »

A co z tym moim zamkiem? da się go łatwo naprawić? Jak już pisałem wkładka jest cała i nie nosi śladów uszkodzenia ale nie da się go przekręcić w prawo a w lewo idzie ciężko.
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

wyjmij klamke wyciagnij z niej wkjladke i zobacz jezeli sa blaszki pokrzywione to do wymiany na szrocie pare groszy kosztuje a moze sie okazac ze wywalisz jedna blaszke ktora jest krzywa i bedzie smigac
:)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

diabeleksts pisze:Ja do kolejnej Bmki napewno włoże GPS . na allegro fajne juz mozna zlapac do 500zl
Jest tańszy sposób ;)
Kupujesz stary telefon, wkładasz katę np. Pre-paid,
do telefonu ładowarkę samochodową oczywiście :P
Łączysz nawet "na krótko" z plusem i minusem
tak aby non-stop dopływał prąd.
Ważne aby była aktywna poczta głosowa!!!
Ukrywasz telefon w dachu, w wygłuszeniu bagażnika
nawet w kole jeśli doprowadzisz tam zasilanie :DDD
Zniknie auto to policji mówisz, że jest w nim telefon
i zgłasza się poczta głosowa ;)

Jedynym problemem jest doładowywanie konta, aby numer był aktywny ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczepan03
Małopiszący
Posty: 53
Rejestracja: 2009-05-27, 11:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: szczepan03 »

Marcin, już dawno myślałem o tym sposobie i wielkiego problemu nie ma z doładowywanie konta. W play nawet jak się kupi doładowanie za 5zl to jest ono ważne przez rok a doładować oczywiście da się przez internet. Jak wrócę to sprawdzę co z tym zamkiem.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Panowie jeszcze co wam moze pomoc to zabezpieczenie "Zeder"

Nie ma jeszcze samochodu ktory by ukradli z tym zabezpieczeniem.
Bylo juz wiele prob i na marne :)
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Honik chyba ze ci wezma auto na lawete co sie czesto zdaza ;)
:)
Awatar użytkownika
Rider_85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-30, 19:38
Lokalizacja: ~BB

Post autor: Rider_85 »

Pablo pisze:żadne gps-y alarmy nic nei pomoga. Jednym sposobem na zlodzieja jest ukryty wylacznik bo nie da sie tego obejsc tak jak immo bo tylko wlasciciel wie gdzie jest. Drugi i w zasadzie jedyny skuteczny tak jak to marcin napisal AC złodziej jak chce ukrasc to i tak ukradnie. Nie wiem po co kradna takie auta bo niema co ukrywac na e34 nie da sie zarobic dobrej kasy rozbierajac ją wiem cos o tym bo rozebralem juz dziesiatki e34. Za ta kase ktora sie wyciaga z e34 i e36 niema sensu tak ryzykowac kradnac auto chyba ze to jakies malolaty dla ktorych 1000-1500zł jest wartoscia wolnosci
Jak Ci buchną samochód z oryginalnym m-pakiem to trochę kasy zarobią.

Co do wkładki to musisz ją rozebrać i zobaczyć jakie masz blaszki i później je dokupić, gdzieś gdzie zajmują się naprawą wkładek - ja polecam takie rozwiązanie.

Alarm warto założyć jako straszak. Ja ktoś Ci się włamie do auta i zacznie wyć to raczej ucieknie. Profesjonalni złodzieje raczej takich aut nie kradną.
szczepan03
Małopiszący
Posty: 53
Rejestracja: 2009-05-27, 11:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: szczepan03 »

jak mi się uda wkładki wyjąć to sobie z nimi poradzę bo jak mi do golfa weszli i chcieli odjechać to miałem rozwaloną całą stacyjkę i wkładkę na tylnej klapie, kupiłem używki i żeby nie zmieniać kluczyka to te blaszki sam poprzekładałem tylko właśnie nie wiem jak z tym wyjęciem wkładek. nad alarmem pomyślę jeszcze bo właśnie to bardziej straszak jak zabezpieczenie. Aha jeszcze może nakleję naklejki "noc stop" bo jak czytałem to w miastach gdzie to funkcjonuje nie ukradli jeszcze ani jednego samochodu z tymi naklejkami (w golfie je mam od początku i może dlatego go zostawili bo nie miał immo ani alarmuj jak do niego weszli ale miał te naklejki)
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

szczepan, ty masz łeb :P nie pisze się o zabezpieczeniach w swoim samochodzie :) zrób, a nie chwal się dookoła tym, bo tylko ułatwisz komuś dostęp do twojego samochodu :) połącz zabezpieczenia mechaniczne z elektronicznymi i gitara.
szczepan03
Małopiszący
Posty: 53
Rejestracja: 2009-05-27, 11:58
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: szczepan03 »

spokojnie pazura, na razie próbuje się rozeznać co i jak więc nie chwalę się co mam tylko chce wiedzieć co warto zakładać :razz: poza tym alarm i tak widać a naklejki musi być widać żeby spełniły swoją funkcję, opcji z telefonem nie biorę pod uwagę.
Awatar użytkownika
diabeleksts
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2011-05-20, 23:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: diabeleksts »

No i cisza . Poszła na żyletki :cry:
Czas myśleć o nowym autku.
Rav82
Zaawansowany forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: 2011-06-23, 14:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Rav82 »

Dziś na staropogońskiej w Sosnowcu byłem kluczyk dorobić. Auto zaparkowałem pod biedronką. Gdy szedłem już do auta, zastałem kręconcego się gościa (to niby handlarz, kolega kiedyś kupił od niego UNO). I nagle powiedział, to ten jest na sprzedaż? A ja do niego, cześć, co nie poznajesz? Chłopa zamórowało, po czym wyciągnął telefon i zaczął coś nawijać co z tym BMW ? Daje ten numer? Po rozmowie powiedział, do mnie, że takie beemy to otwiera łamakiem i na grzyba tu klucz dorabiać. Powiedział dobra lece bo się spieszę cześć.
Wiem, że gość mieszka na pogoni, koło ulicy Kurie Skłodowskiej. Wysoki, szczupły, szatyn.
Być może to faktycznie z kimś się umawiał na kupno auta, być może czaił się na mój.


edit: nagroda gwarantowana :wink:
Ostatnio zmieniony 2011-08-09, 14:44 przez Rav82, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój dziadek ma na imię ''TaDek S.''
ODPOWIEDZ