[E36] E36 centralny zamek i oświetlenie wnętrza

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
Awatar użytkownika
miech
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-06, 20:38
Lokalizacja: Turza Śląska

[E36] E36 centralny zamek i oświetlenie wnętrza

Post autor: miech »

Z góry uświadamiam szukałem na ten temat na forum znalazłem parę informacji, ale nic nie pomaga w rozwiązaniu mojego problemu dlatego też zakładam temat

Problem polega na tym iż kiedyś u mnie po przekręceniu kluczyka w drzwiach zapalało się oświetlenie wnętrza teraz zapala się dopiero po otwarciu drzwi klamką
Ciężko mi powiedzieć od kiedy problem się pojawił, ale w trakcie oświetlenie zostało zamienione na LED i w bagażniku były przetarte przewody wszystkie przewody polutowałem odpowiednio tak jak miało być i oczywiście wszystko zostało zaizolowane, ale później zauważyłem ten problem z oświetleniem. Pewnie przewody z bagażnika nie mają nic wspólnego więc w czym problem?

Z góry dzięki za pomoc i padam do stóp :) :bmw:
Ząbiak
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2011-01-25, 00:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Ząbiak »

Mogło wcześniej dojść do zwarcia. Sprawdzałeś bezpieczniki??
Choć gdyby bezpieczniki padły to by wogóle oświetlenia nie było :???: Ale zawsze warto zobaczyć??
było: e46 318ci '04, e46 316i '05, e46 320i '03, e91 320d ’10
jest: patrz pod nick.

"...gdyby Bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach..."
Awatar użytkownika
miech
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-06, 20:38
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: miech »

Ta oczywiście bezpieczniki wszystko ok nic nie przepalone zastanawiam się czy może odpowiedzialny jest za to jakiś moduł ale nie wiem gdzie go szukać
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Nie wiem czy to cos pomoze ale mialem e36 sedana 97 r i swiatlo zapalalo sie mi po otwarciu dzwi wlasnie.. Ale z tego co opisujesz to mozliwe ze istnieje jakis modul za to odpowiedzialny. Jesli takowy istnieje to bedzie na allegro :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
technolo
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2011-06-21, 22:29
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: technolo »

wróć z LEDów na zwykłe żarówki i zobacz czy będzie dobrze
prawdopodobnie mają za słabe obciążenie i ich moduł który testuje oświetlenie "nie widzi"
Nie wa¿ne gdzie, wa¿ne ¿e bokiem :)
ODPOWIEDZ