Konkurs plakatowy Zlotu

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

maqda pisze:Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie mi sie nie podoba żaden wyżej plakat typu kopiuj, wklej. Napisałam że kolebki plakat moim zdaniem jest najlepszy i tyle.

przeciez ja tylko mowie ze taka rozmowa do nieczego nie prowadzi bo czesc uwaza ze Netki plakat najlepszy druga czesc uwaza ze tez kolebki najlepszy a i tak nic sie nie dzieje w tym temacie...


uwazam tylko ze nie powinnismy ignorowac zdania grafika ktory sie na takich sprawach troche zna i jak widac oglądal wszystkie propozycje no i chyba jest bezstronny bo ani kolebki ani netki chyba nie zna i tyle...
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
maqda
Zaawansowany forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2010-06-08, 13:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: maqda »

Alex'a pisze:uwazam tylko ze nie powinnismy ignorowac zdania grafika ktory sie na takich sprawach troche zna i jak widac oglądal wszystkie propozycje no i chyba jest bezstronny bo ani kolebki ani netki chyba nie zna i tyle...
A kto jest tym znaczącym grafikiem i jakie jest jego zdanie ?? że nie można wyrazić swojego własnego ? :> Akurat w wyborze plakatu trzeba być bezstronnym i każdy jest nie ważne kogo sie zna tylko co komu sie podoba a dwa to śmieszy mnie że z góry jest podtekst chodziło mi o wszytkie wyżej plakaty a nie konkretnie tylko o Kolebki i Netki. Więc zostańmy przy tym że każdy ma prawo do decydowania i wyrażania co mu się podoba a co nie. Bez zbędnych ataków i sugerowania co mają inni wybrać bo ktoś się na tym zna...
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Ja pokazywałem temat pewnemu grafikowi, który jest bardzo znany
w branży i stwierdził, że każdy wklejony tutaj plakat jest bardzo
dobry i na poziomie zrobiony :DDD

Ale nie o jego zdanie tu chodzi, a o nasze!!!
Do piątku trzeba podjąć ostateczną decyzję!
I nie ważne czy to będzie samo logo zrobione w paincie czy
jakiś nowy plakat :P
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Daniel pisze:
Netka pisze:Obrazek
Jak dotąd najlepszy temat na plakat. Reszta to amatorka albo nieczytelne teksty. Zasięgałem rady u znajomego grafika który tworzy strony web i reklamy oraz bannery.
Z mojej strony i kolegi gratulacje dla Netki za projekt !

oto ta wypowiedz


marcinie czy w takim razie mozemy zrobic jakas ankiete i juz bedzie tylko glosowac na konkretny projekt i zobaczy sie co wygra i juz??
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
maqda
Zaawansowany forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2010-06-08, 13:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: maqda »

:mrgreen: :mrgreen: Bo jakiś grafik tak powiedzial i z tego powodu mam zmienić własne? :mrgreen: inny stwierdzi inaczej i co z tego? :mrgreen: Tak jak napisał marcin ważne jest nasze zdanie. Mi się podoba najabrdziej ze wszystkich Kolebki i tyle i nie przekonasz mnie że Netki jest lepszy bo to kwestia indywidualnego gustu. Cały czas pisze ogólnie o wszytkich plakatach które są moim zdaniem marne. Przecież w tym temacie nie są tylko 2 plakaty :mrgreen: Koniec OT
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Kolebka wczoraj powiedzial ze zmieni auto na tym pierwotnym plakacie ;) Juz nawet o tym wczoraj rozmawialismy i niby byla wspolna taka decyzja wsrod osob ktore byly na gokartach :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Krzys pisze:Kolebka wczoraj powiedzial ze zmieni auto na tym pierwotnym plakacie ;) Juz nawet o tym wczoraj rozmawialismy i niby byla wspolna taka decyzja wsrod osob ktore byly na gokartach :)
w takim razie nie rozumiem po co byl ten konkurs...nie wiedziałm ze spontan spot na gokartach był spotem w sprawie plakatu...ale oki róbta co chceta mnie to juz wisi tak samo jak cały zlot..
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Nie wybrali Twojego plakatu, ani Twojej koleżanki i od razu foch? Mogłaś przyjechać na spota i się wypowiedzieć, nikt Ci tego nie zabraniał....
Obrazek
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Wszystko ładnie pięknie ale po kiego grzyba robicie konkurs na plakat skoro i tak z góry wiecie który wygra :roll: Wybaczcie ale delikatnie mówiąc to jest bez sensu :573:
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

[center]NIE JEST TO KONKURS TYPU WYGRAŁ/PRZEGRAŁ!!!
MAMY WYBRAć PLAKAT I TYLE!!!
NIE PLAKAT MOJEGO KOLEGI,
NIE PLAKAT MOJEJ KOLE¯ANKI,
TYLKO TAKI, KTÓRY BęDZIE SIę PODOBAć (może nie każdemu) WIęKSZOŚCI!!!
[/center]



Skończmy sprzeczki i faworyzowanie swoich "kolegów"
Pisałem wcześniej: do końca tygodnia klamka zapadnie choćby to miało być
tylko logo + tekst, albo nawet sam tekst tak jak na naszym portalu ;) AMEN
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

plakat Netki wypas ja proponuje może jakąś ankietę i już po sprawie... chyba....
Awatar użytkownika
An!a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 2010-06-30, 21:08
Lokalizacja: ŻoRy

Post autor: An!a »

No i tak oto robi się zamieszanie na forum... Od razu mówiłam, że konkurs jest bez sensu ale nieeee... Czekałam na plakat pomysłodawcy, który do tej pory się nie ukazał... Soryy za OT Niech będzie ewentualna ankieta wybieramy i nie ma czasu!!!
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Obrazek
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Alex'a pisze:Krzys napisał/a:
Kolebka wczoraj powiedzial ze zmieni auto na tym pierwotnym plakacie ;) Juz nawet o tym wczoraj rozmawialismy i niby byla wspolna taka decyzja wsrod osob ktore byly na gokartach :)


w takim razie nie rozumiem po co byl ten konkurs...nie wiedziałm ze spontan spot na gokartach był spotem w sprawie plakatu...ale oki róbta co chceta mnie to juz wisi tak samo jak cały zlot..
bo nie wiedzielismy ze kolebka przerobi swoj, ale jak narazie nic nie dostalismy nowego wiec lepiej zapobiegac juz wczesniej.
Majk pisze:Wszystko ładnie pięknie ale po kiego grzyba robicie konkurs na plakat skoro i tak z góry wiecie który wygra :roll: Wybaczcie ale delikatnie mówiąc to jest bez sensu :573:
a czyj wygral? Jesli chodzi o plakat to kolebki jest fajny ale te auto do bani.

Zerknijcie jak wygladaly poprzednie plakaty ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

To już osobiście wolałbym ten netki :razz:
ODPOWIEDZ