[e39] Radio dziala a nie ma glosu

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

[e39] Radio dziala a nie ma glosu

Post autor: whucrew »

Witam wszystkich. Szukalem ale nie znalazlem. Wiec jest tak. Radio odbiera bo widac na wyswietlaczu ze ma stacje, da sie je zmieniac ale nie ma glosu..? Jak podkreca sie glosniosc czy na radiu czy na kneflach na kierownicy to nie pokazuje sie nawet skala Volume. Co to i da sie to jakos naprawic? Aaa i jeszcze jedno. Mam zmieniarke na 6 cd ktora nie chce sie otworzyc. Co z tym? :zdziwko:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

sterowanie wewnątrz radia pewnie siadło ;)
wypadało by jeszcze napisać, że sprawa tyczy się radia ori ;)

za jedno piwo mogę zmieniarkę otworzyć, za drugie uruchomić ;)
niestety nie da się tego opisać :(
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Tak dokladnie radio jest ori kaseciak. Ktos moze naprawia to strerowanie? Bo na allegro sa uzywane radia ale jesli to sterowanie ma znow pasc to moze lepiej naprawic? Chetnie dam te browary jak bede gdzies w okloicy :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Merfi1986
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2011-07-03, 14:47
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: Merfi1986 »

witka pany.U mnie jest navi i tak samo radio gra i czasami zwyczajnie nie ma dzwieku ani na cd ani radio poprostu cisza. przy wiekszych wstrzasach sie tak dzieje, ale nie zawsze bo ostatnio auto stało chciałem załaczyc radio i znowu cisza...
czy to tez sterowanie?
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Ja kupilem nowe radio i slabo podociskalem wsystkie wtyczki a i w konsekwencji nie grala mi jedna strona. Jak raz ci slychac a raz nie to moze najpierw sprawdz wszystkie polaczenia od radia az po glosniki..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Macie poprostu gdzieś zwarcie na głośnikach :)
Poprostu przejzyjcie każdy głośnik i powinno być ok :) albo w akcie desperacji od radia (z kostki) po kolei odcinać głosniki :)
Ja w mojej E36 w pewnym momecie stracilem cierpliwość i tak zrobiłem :)
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Awatar użytkownika
miech
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-06, 20:38
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: miech »

U mnie w E36 problem wyglądał tak iż wymieniłem z tyłu głośniki na magnaty bez jakiejkolwiek obudowy i na podłączeniu kabli do głośnika kawałek wtyczki stykał się z metalem tylnej półki wtedy głos raz był raz go nie było wystarczyło dokładniej nasunąć silikon na wtyczkę aby nie zwierało z półką
Greg
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-06-22, 06:54
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Greg »

ja mam podobnie w e39, radio ori z TV, tylko u mnie wyglada to tak, ze jak poruszam wtyczka przy wzmaku to glos sie pojawia. przez jakis czas dziala i znowu nie ma :evil: , otwieram bagarznik, poruszam wtyczka i znowu jest, i tak w kolko, przypuszczam, ze to beda zimne luty we wzmacniaczu, albo cos sie po prostu rozlacza. moglby mi to ktos sprawdzic?
Awatar użytkownika
Merfi1986
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2011-07-03, 14:47
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: Merfi1986 »

ja kablami moge robic co chce i nic ale pstryczek w radio i po restarcie gra. Widziałem otwarte radio jest tam co lutowac ale moze to przyniesc oczekiwany STAŁY dzwiek radia :)

[ Dodano: 19 Grudzień 2011, 20:02 ]
witka. Koledzy mam dość raczej słabego zestawu grającego w moim e 39. Dodam ze podłączyłem aktywna tube, ale nawet przy ustawieniach MAX dzwiek z tuby jest slaby a reszta głośników zwyczajnie pierdzi. Nie potrzeba mi super car audio ale troche basu brakuje... i z tym wiąże się moje pytanie:

1. Jak jest gdybym chcial kupic skrzynie ori z BMW?
2. Ona jest z wzmacniaczem czy osobno musze kupić?
3. No i jak to gra razem (czy warto)?
4. I czy sa jakies głośniki zastępcze do drzwi?

Sporo tych pytań :zdziwko :shock: ale bardzo prosze o pomoc...
Obrazek
ODPOWIEDZ