BMW TRENDS - artykuł

Sprawy o różnej tematyce
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

¯ołnierz pisze:Dobra, dobra. Ucz się dalej mongolskiego bo z polskim jak widać klapa totalna po całości. Zwróciłem na początku uwagę tylko na to, że niepotrzebnie wrzucacie coś obcego zamiast pokazać swoich członków i sam nakręciłeś tą aferę przez nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. ¯yczę miłego wieczoru przy książkach :bmw:
Coś ty się tak uparł na ten mongolski? ¯al Ci pośladki ściska że ktoś umi obcy język??

Wyluzuj człowieku!

Sam pisałem artykuł do Trendsa i wiem jak to wygląda... RN prosi o xx zdjęć a potem wybiera sobie sam to które mu odpowiada... A skoro ktoś przyjeżdza na spot/zlot stoważyszenia BTS to tym samym wyraża zgodę na rozpowszechnianie zdjęć które zostaną na tym spocie/zlocie wykonane. I nic tu nie jest niezgodne z prawem... A skoro fotka się nie podoba to sklej sobie te dwie strony w gazecie i masz problem z głowy ;) A i następnym razem możesz nie przyjeżdzać skoro Ci się nie podoba to że ktoś jest w gazecie a w ogóle nie jest w BTS'ie ;)
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Po pierwsze język mongolski jest ulubiony przez innego użytkownika. ¯al pośladki ściska, ze ktoś uwaga cytuje: "UMI obcy język" - rewelacja. Ty nie znasz nawet ojczystego :)
O prawie nic nie wspominałem i nie miałem zamiaru ale skoro już tak zacząłeś to czy każdy przyjeżdżający uczestnik zlotu podpisuje jakąkolwiek zgodę na wykorzystywanie jego zdjęć w mediach? :roll:

P.S. nie będę stron sklejał bo gazeta zrobiła się po prostu nudna i od jakiegoś czasu jej już nie kupuje.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

¯ołnierz pisze:Po pierwsze język mongolski jest ulubiony przez innego użytkownika. ¯al pośladki ściska, ze ktoś uwaga cytuje: "UMI obcy język" - rewelacja. Ty nie znasz nawet ojczystego :)
O prawie nic nie wspominałem i nie miałem zamiaru ale skoro już tak zacząłeś to czy każdy przyjeżdżający uczestnik zlotu podpisuje jakąkolwiek zgodę na wykorzystywanie jego zdjęć w mediach? :roll:

P.S. nie będę stron sklejał bo gazeta zrobiła się po prostu nudna i od jakiegoś czasu jej już nie kupuje.
Widzę że Twojej uwadze nic nie umknie :lol: Idź na polonistykę :lol:

Każdy zlot ma swój regulamin i każdy kto na niego przyjeżdża jednocześnie go akceptuje :)

Jadę do pracy :P

Ps. Dasz mi korki z polskiego?? :D Bo ja go nie umiem :lol:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

¯ołnierz, jaki masz cel w tym wszystkim???
Nie masz innych problemów?
Poczytaj wiadomości, zobacz jakie są problemy na świecie,
a Ty non-stop w kółko o jednym, już nie mogę.
Kilka razy już prosiłem o zaprzestanie, może lekko wydłużona kreska pomoże :P
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Nie stać Cię na korepetycje u mnie ;) Niestety polonistyka nie jest szczytem moich marzeń ani zainteresowań więc niestety nie wybieram się na takie studia ale dzięki za radę :)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

jeśli ¯ołnierz jesteś adwokatem tego goscia od e30 to możesz pociągnac jego sprawe w sadzie a jeśli nie to z łaski swojej troche zbastuj, bo jak narazie to nikt sie nie buldoczy tylko Ty znalazleś dziure w całym :wink: .
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

dziury w całym będziemy łatać nartami :DDD
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

aha i poki co dobrze ze Ciebie nie ma w artykule bo widze że byś sporą kase chciał wyciągnać z odszkodowania za ujawnienie Twojego wizerunku lub Twojej bawarki :wink:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Hahaha dostałem ostrzeżenie - potrafisz się obronić, rzeczywiście :) Jeżeli masz jakieś jaja (mogą być mongolskie :razz: ) to sobie wbijesz takie samo ostrzeżenie bo prowokowałeś mnie od samego początku. Ja w pierwszym poście tylko zwróciłem uwagę na to zdjęcie, a to Ty nakręciłeś całe zamieszanie. Ja tylko odbijałem piłkę :) Jak tak bardzo boli Cię ta sprawa to możesz mi usunąć konto od razu bo do szczęścia nie jest mi ono potrzebne ;)
No chyba, ze wolisz dać mi większą 'nartę' - jaka władza taka kara :mrgreen:

djmario - pisałem już dwa razy - zwróciłem tylko uwagę dlaczego wrzucacie byle co zamiast promować swoich. No ale to jest chyba zbyt trudne.
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

nie podpuszczaj ;)
bo to tylko jeden klik :P

Proszę po raz kolejny.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

weźta go zbanujta i będzie święty spokój bo koleś zabawę sobie znalazł widze nieziemską, no ja nie ogarniam, chłopie nie tyczy cię ta sprawa ani w 1% niema cię tam na zdjęciu a ta e30 ma tyle z tobą wspólnego co x6 zemną... więc odpuść już, zaparz sobie meliski, albo wypij browara przed telewizorem i wrzuć na luz. Amen
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele ta e30 ma ze mną wspólnego ;) No a jeśli ty jesteś na etapie zaginania błotników to nic dziwnego, że z x6 wspólnego nie będziesz miał nic jeszcze przez długie lata.
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

dziekuje dobranoc
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ogólnie kupiłem tą gazete specjalnie po ten artykuł, szkoda troszku tylko że w gazecie wylądował ten różowy plakat a nie ten czarny ale i tak pewnie odegrał swoją rolę :wink:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Moloch szczerze to Ty nie powinieneś mówić co dla kogo znaczy ile , bo ja sobie moge zdać sprawe ile ta E30 znaczy dla żołnierza , nie znacie go i szkoda. Bo tyle profesionajlnej roboty co daje zołnierz i tak ogarnia sprawe BMW jak mało kto tu na forum wiec nie piszcie głupot.

Widziałeś jego E30 ? Albo jakiś film jak lata ??
aha i poki co dobrze ze Ciebie nie ma w artykule bo widze że byś sporą kase chciał wyciągnać z odszkodowania za ujawnienie Twojego wizerunku lub Twojej bawarki :wink:
mario daj sobie ostrzezenie bo sapiesz tez 3 po 3 i prowokujesz go , a wiadomo nie kazdy ma nerwy z zelaza jak Ty czy Marcin ;)

Napisał ktoś ze niechcial tego foto to ok no nic teraz nie zrobicie , ale po co podwazacie zdanie wlasciciela auta ktory nie chcial aby bylo prezentowane na stronie w gazecie pod logiem BTS ??

Mario i reszta to tak jakbyście wasze auta znaleźli w gazecie swiat seriali pod rubryką m jak milość , bo przejechało obok ....
ODPOWIEDZ