[E36] Moja Włoszka :)

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

peknie - tez tak chceeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Netka pisze:peknie - tez tak chceeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
hmmmm touring w różowe kwiatki hmmmmmm ;)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
__AdiK__
Zaawansowany forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2009-11-27, 16:11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: __AdiK__ »

łaaadne łaadne Kawiatuszki:) pasuja do srebrnego ;) heheh ;) jeszcze lekko w dół szeroka listwa i będzie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Fajnie, fajnie. Moge sie pochwalic, ze widzialem:) dobre kolo.
Obrazek
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

fajnie to sie zgrało :P
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

a dziekuje dziękuje :) wciaz mnie kusi dac ja w doł ale sie opieram bo na plac pod domem nie wjade.... :neutral:
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Alex'a pisze: wciaz mnie kusi dac ja w doł ale sie opieram bo na plac pod domem nie wjade.... :neutral:
no to saperka do bagażnika... i wiesz co robić ;) a wjedziesz wszędzie ;) :zdziwko: :mrgreen:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

Przemo pisze:no to saperka do bagażnika...
tam to akurat kilof...nie saperka...a najlepiej to dynamit
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

tam to akurat czołg bo sam moim e39 na seryjnym zawiasie wyrwałem dwa stalowe druty z ziemi :P
:)
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Pablo pisze:tam to akurat czołg bo sam moim e39 na seryjnym zawiasie wyrwałem dwa stalowe druty z ziemi :P
a dwa dni po tobie zarządca urwał oslone silnika :) Bo jeden genialny wlasciciel wbetonowal sobie dwie opony z ktorych wystaje taka rurka ktora konczy sie na wysokosci zderzeka i wkopał sobie je w ziemie jakies pol metra jakimis pretami :D a to wszytsko po to coby mu nikt nie zastawial wjazdu do garazu...ludzie maja pomysly :D


ale wracajac do tematu obnizania to kusi mnie niemilosiernie ale narazie poszerzam wiedze na ten temat a strasznie tego duzo wiec zime mi zedzjie i akurat przyjdzie czas na modyfikacje na wiosne :)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
__AdiK__
Zaawansowany forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2009-11-27, 16:11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: __AdiK__ »

eeeee... nie ma aż tam tak źle ;) ja bym wjechał swoim na glebie ;) hehe tylko trzeba wiedzieć jak wjeżdzać ;) a ty masz 17stki więc jest wyżej ;) niżeli na moich 16stach na niskim profilu ;) hehe

ale gleba musi być :twisted: :twisted: :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

pytanie or zagadka:)

Cosik mi sie zrobilo w zamykaniu maski mianowicie otwarlam ja i juz sie nie chce zatrzasnac, opadac opada ale nie zatrzaskuje sie w ogole a raczka od linki nie ma zadnego oponu jak sie aj ciagnie. Jak to naprawic??

Ile wchodzi oleju do pompy wspomagania i jaki?
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

ile oleju wchodzi to jest taki temat na forum Oluś a z raczką to z rana Ci pewnie ktoś coś doradzi
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Umiesz tą maske otworzyć po zamknieciu czy się zatrzasła i nie można ją domknąc . Miałem tak kiedyś w compacie , a dokładnie 2 awarie, bo jedna w Coupe .

1. Zatrzasnąłem i cisza zero oporu na rączce , a wiec sciagamy zderzak nerke i dostajemy się do haka .

2. W Coupe zatrzasnąłem siadła , ale jak otwarłem to otwarło się tylko kawałek i nie szło dzwignąć , ani domknąc , na rączce też zero oporu . Ta sytuacja zdarzyła mi się jak wsadzałem maske po malowaniu na auto , poprostu jakies 2-3 mm żle ustawiłem zamki i się zablokował. Tez bez wyjecia nerki zderzaka i osłony na klime się nie obyło . Na dworze zmarzniesz , a wiec garaz ciepły i chłop do pomocy .


Ale mam jeszcze jeden pomysł kiedyś wsadziłem srubokret i też kombinowałem czemu sie nie zatrzaskuje sprawdz czy coś nie leży pod maską a jak nie to możliwe , że linka pekła i też to może być sprawdz w dwie osoby czy jak dzwigasz raczke z linki to czy w zamkach otworach odsuwają się te zatrzaski . Jesli nie to albo linka sie urwała gdzieś , albo pogrzebaj śrubokrętem przy zamkach delikatnie nasmaruj je czyms .



Jesli chodzi o wymiane płynu do wspomagania to pamietaj , że układ sie odpowietrza , a wiec po kolei tak jak ja to robiłem .


1. dzwigamy przod zeby koła były w powietrzu
2. odczepiamy waz od zbiorniczka ktory idzie do pompy i maglownicy
3. płyn leci , a Ty krecisz z 20 razy powietrzy prawo lewo bez załączonego silnika i bez kluczyków w stacyjce !!
4. zaciagasz węża nowy cwibant dośc mocno,bo jest tam ciśnienie i lejesz nowy płyn i jak bedzie na bagnecie miedzy min i max ( powiedzmy 80% powyzej min. ) znowu pokrec pare razy kierownica i skontroluj potem ile plynu wciagnal układ , nie moze byc min . Dolej .
5. odpal pojezdzij do biedronki i z powrotem ale zrob takie pełne obroty lewo brawo ,bo napewno bedzie buczec potem przestanie jak wciagnie układ płyn wroc i zobacz jaki stan płynu . Układ bedzie sie jeszcze odpowietrzal z pare dni wiec miej na oku do tygodnia ten stan ,bo moze nagle wciągnąc dużo ilośc hehe . ;)

To jest łatwiejszy sposób wymiany ,bo ja odkrecałem zbiorniczek i czysciłem go w pracy , to jak miałem Compi jeszcze wtedy miałem pewnosc ze jest w całym ukladzie i zbiorniczku nowy płyn ,ale pierwszy sposób tez ok . Nic sie nie martw . Ja do compacta nalałem z Orlenu HIPOL do przekładni taki czerwony masny tłusty, a jak chcesz coś lepszego to najlepiej ori ,ale gdzies doczytałem kiedys ze leją ludzie z valvoline ATF .

według ksiazki nowego płynu wchodzi po takim zabiegu 1,3 litra mi weszło wtedy 1 litr i setka może była . Ze samego magla zleci z poł litra .

Po takim zabiegu mówią , że pompa dostaje nowe dłuższe życie .
Ostatnio zmieniony 2012-02-08, 00:28 przez FaTuM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

ze atf II to juz doczytalam tylko nie wiem czy litr czy poł, czy co bo nie znalazlam nigdzie takowej info :/

dziekować za info :)

a co do maski to...moge sobie ja otwerac dowoli i podnosic i popatrzec na silnik itd alezastrzasnac sie nie cchce a raczką czuc ze nie ma zadnych oporów jakby cos umarlo w zamku albo sie zablokowalo albo urwalo zamarzlo czy co
Ostatnio zmieniony 2012-02-08, 00:29 przez Alex'a, łącznie zmieniany 1 raz.
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
ODPOWIEDZ