[E36] 318is Coupe by Didik

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Prezentuje Wam moje autko po długiej przerwie w sesjach
Z góry zaznaczam że autko nie jest skończone do wymiany zostały mi jeszcze
Lampy tył ( czekam na paczke z Ori lampami+kierunki boczne pomarańczki)
Zderzak przód M technik
nakładki progowe M technik
Dystanse 3cm
Halogeny
Zaślepka zderzaka M
Przejechać farba do skóry fotele

Auto wygladało jak go kupiłem niezbyt ciekawie co prawda technicznie była igła ale wizualnie tragedia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Włożyłem w nią dosyć sporo pieniędzy i jeszcze wiecej pracy ale myślę że sie opłaciło jednak to zostawiam do Waszej oceny

Obrazek
Obrazek

Sesyjka w nocy ale aktualnie auto wyglada tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

T.R.A.G.E.D.I.A

Nic a nic mi się nie podoba to co zrobiłeś z tym autem :/

Ochydne wnętrze, felgi tak samo nie powalają...

Najważniejsze że Tobie się podoba :) :bmw:

Ps. No i ten wlew gazu w M pakietowym zderzaku :573:
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

strasznie zmeczone autko...
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Nie wiem co Wam sie w tym środku niepodoba
i czemu te auto jest zmęczone

Ok środek fotele czarne reszta beżowa jestem w stanie Was zrozumieć, nawet przyznam szczerze że sam się tego bałem kupując czarne sporty, jednak po włożeniu i sprawdzeniu jak to wygląda w rzeczywistości okazało się że tak strasznie nie razi bo środek mam beżowo czarny. Deska od strony kierowcy jest czarna tak samo jak mieszki więc teraz jest 50/50
Chodz nie ukrywam że zastanawiam się nad tym żeby cały środek zrobić na czarno.

Felgi założyłem dzisiaj bo pojawiła się naprawdę okazja na nabycie 17 z oponami w śmiesznej cenie z tym że jeśli chodzi o felgi to wziołem ich ponieważ jest szansa że na wiosnę same felgi wymienienie na oryginalne Motorsporty a opony zostana :)

Korek gazu w zderzaku M no niestety lecz taki już ten zderzak kupiłem, niejestem aż tak głupi żeby ciąć coś z M technika

Nic a nic wam się niepodoba co zrobiłem z autem czyli niepodoba Wam się:
Wymiana lamp z Angel Eyes na Ori
Tylnich z Chiny na Ori
Wymiana felg z słoneczek na inne
Zamontowanie zderzaka M
Dbanie o te auto na każdym kroku
Montowanie oryginalnych elementow eksploatacyjnych

A to że jest zmeczone to nie rozumiem po czym tak stwierdzacie
Bardzo chętnie poczytam co mam zrobić z tym autem żeby się Wam spodobało :)
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

Tak tak, bujam się sam e36 w takim kolorze :mrgreen: Mi to się bardzo podoba, że próbujesz ratować to auto, że wymieniasz wszystko z dziadostwa na ori. Gdybyś potrzebował paru wskazówek to PW a pomogę Ci ogarnąć temat i posłużę fachową radą :)

Pozdro ! :twisted:
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

nie sluchaj zgredow :P Wazne ze Tobie sie podoba, ogarnij te skurki na fotel, nie wiem czym sie to robi, ale jakas renowacja czy cuś, na nowy sezon ladniejszy felunek, polerka - wtedy pokaż zgredom samochod z lepszym aparatem ;)
Takie moje rady :P
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

A ja powiem tak W D*pie byliście G*wno widzieliście :mrgreen: :mrgreen:

Autko faktycznie na początku wyglądało na zmęczone czasem oraz zaliczyło kilka wpadek...

Ale akurat wczoraj miałem okazję postać z didikiem i pooglądać go dokładnie, wszystko zmienia się na lepsze i jest coraz lepiej, autko wymaga kilku poprawek blacharsko lakierniczych (co zostanie zrobione zimą) A tak niema się do czego przyczepić, skóre przejedzie się renoskórem i będzie jak nowa.
Tomek pisze:T.R.A.G.E.D.I.A

Nic a nic mi się nie podoba to co zrobiłeś z tym autem :/

Ochydne wnętrze, felgi tak samo nie powalają...

Najważniejsze że Tobie się podoba :) :bmw:

Ps. No i ten wlew gazu w M pakietowym zderzaku :573:

Tragedia... oczywiście Chinskie lampy z brewkami były lepsze według ciebie? No to strach na twoje auto patrzeć jeśli robisz z nim tak jak piszesz :razz:

Osobiście widze te autko kilka razy w tygodniu i wiem że ma potencjał tyle z mojej strony dziękuję dobranoc. PS. wnętrze na fotkach faktycznie fatalnie wyszło chodź na żywo jest ok... obstawiam że wina słabego aparatu w kalkulatorze :razz: Poprawimy w przyszłym tygodniu :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

pamietaj ze auto ma sie tobie podobac i robisz je dla siebie nie dla kogos...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Tomek pisze:T.R.A.G.E.D.I.A

Nic a nic mi się nie podoba to co zrobiłeś z tym autem :/

Ochydne wnętrze, felgi tak samo nie powalają...

Najważniejsze że Tobie się podoba :) :bmw:

Ps. No i ten wlew gazu w M pakietowym zderzaku :573:
Ważne że twoje jest idealne...


Nie wiem czym kolego robisz te zdjęcia, ale może spróbuj do tego wykorzystać aparat fotograficzny, będzie więcej widać i lepszy efekt ;)
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Krisstoff pisze:
Tomek pisze:T.R.A.G.E.D.I.A

Nic a nic mi się nie podoba to co zrobiłeś z tym autem :/

Ochydne wnętrze, felgi tak samo nie powalają...

Najważniejsze że Tobie się podoba :) :bmw:

Ps. No i ten wlew gazu w M pakietowym zderzaku :573:
Ważne że twoje jest idealne...


Nie wiem czym kolego robisz te zdjęcia, ale może spróbuj do tego wykorzystać aparat fotograficzny, będzie więcej widać i lepszy efekt ;)
Nigdzie nie powiedziałem że idealne... To po 1

Po 2 forum jest od tego żeby się wypowiadać i nie zawsze pochlebnie na czyiś temat...

Po 3 mam prawo ocenić jak mi się podoba auto... A że z tyłu są lapmpy CHIńSKIE jak to moloch napisał, felgi też śmierdzą chininą to co ja poradzę?? A wnętrze jest w idealnej kolorystyce... NORMALNIE NIC TYLKO SIę SPUSZCZAć NAD T¡ FUR¡!! PIęKNA...*

*Jak dla właściciela (gusta i guściki)

MI się nie podoba!! :bmw:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Tomek, Wystarczyło napisać to w bardziej kulturalny sposób. Tak jak ty to napisałeś było trochę chamskie - oczywiście może Ci się nie podobać, bo każdy ma inny gust :wink:
Mi też się felgi nie podobają - sam bym wolał stalówki niż te :mrgreen: - ale wyjaśniłeś czemu masz takie koło i okej...
Wnętrze wg mnie nie jest złe... Porobisz lepsze foty to zobaczymy jakie jest naprawdę :razz:
Zmiany świateł przednich na duży + pomarańczki wręcz się prosiły do tego koloru :cool:
Tylna lampa (jeśli nadal jest "chińska") out i zakładaj ori z pomarańczowym kierunkiem :mrgreen:
Ogólnie gratulacje za włożoną pracę w auto - większość z nas wolała by kupić już gotową bunie a Ty pozbywasz się puki co tego agro tjuningu i cały czas do przodu :bmw: Działaj dalej :wink:
Obrazek
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

jest dobrze, tak jak juz pisalem, pare poprawek i rob autko pod siebie, ale staraj sie unikac rzeczy " made in china "
Wiadomo ze nie zawsze tez z budzetem tak jakbysmy sobie tego życzyli no ale nic sie nie poradzi, powodzenia i oby beta wozila dlugo ;)
Ale jak zrobisz z tego agro to za... :twisted: :P
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Kaper pisze:Tomek, Wystarczyło napisać to w bardziej kulturalny sposób. Tak jak ty to napisałeś było trochę chamskie - oczywiście może Ci się nie podobać, bo każdy ma inny gust :wink:
Mi też się felgi nie podobają - sam bym wolał stalówki niż te :mrgreen: - ale wyjaśniłeś czemu masz takie koło i okej...
Wnętrze wg mnie nie jest złe... Porobisz lepsze foty to zobaczymy jakie jest naprawdę :razz:
Zmiany świateł przednich na duży + pomarańczki wręcz się prosiły do tego koloru :cool:
Tylna lampa (jeśli nadal jest "chińska") out i zakładaj ori z pomarańczowym kierunkiem :mrgreen:
Ogólnie gratulacje za włożoną pracę w auto - większość z nas wolała by kupić już gotową bunie a Ty pozbywasz się puki co tego agro tjuningu i cały czas do przodu :bmw: Działaj dalej :wink:
Bardziej kulturalnie się już nie da :)

Nie ma się co obrażać, od tego jest forum że tutaj każdy może skrytykować :) Ja to zrobiłem, ale to nie powód do płaczu... Trzeba tylko wyciągnąć z tego wnioski i dalej modzić :)
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

No jestem w stanie zrozumieć wszelka krytyke nikt o to sie kłócić nie zamierza a tym bardziej obrażać, z tym że trzeba liczyć się z faktem że nie każdy ma odrazu po zakupie auta kupę kasy do wyłożenia żeby była igła :)
Tak jak było już wspomniane każdy ma jakoś ograniczony budżet :)
Moje E36 idzie powolnymi krokami do przodu (przynajmniej mam taka nadzieje)

Szukając właśnie E36 było dosyć dużo ogłoszeń, fakt mogłem kupić w Ori stanie żeby naprawde nie było sie do czego doczepić ale przegladając ogłoszenia wpadła mi w oko własnie moja Coupeka cena za nią była spora :) (w porównaniu do innych Iesek) i własnie to mnie zaciekawiło że cena wygórowana a auto wizualnie takie sobie, pojechałem ją zobaczyć no i nie dość że blacha jak i silnik okazały sie w bardzo dobrym stanie to ponad to postanowiłem ją ratować własnie od AGROTJUNINGU bo było w niej to coś :D

Jestem od dziecka zakochany w BMW :D a Is stojąc na parkingu przy ogledzinach aż sie prosiła żeby ją brać do domu :D

Gwarantuje Wam że nie zawiode ani Ieski ani Was :D jeśli chodzi o moje autko tylko to wszystko niestety z czasem :)

TO sie rozpisałem :D jakoś mnie zainspirował spot w Rybniku, pare fotek po nim :)
Pozdro :bmw:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateuszo0000
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-08, 18:07
Lokalizacja: Gołkowice

Post autor: Mateuszo0000 »

oj oj ładnoo!!!pozdro
Zablokowany