WOŚP z BTS-em w Wodzisławiu

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

8:10 wyjazd, Moloch
Obrazek
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

czy na zbiorka w WŚ na Kaulandzie akutalna o 8:45?
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Tak oczywiście:) Wszyscy zbieramy się na kauflandzie w Wodzi, tzn wodzisław i Jastrzębie, mam nadzieję że rybnik + BMW mania też na kaufland wpadną i z tamtąd już wszyscy prościutko na imprezę :bmw:
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Moloch pisze:Tak oczywiście:) Wszyscy zbieramy się na kauflandzie w Wodzi, tzn wodzisław i Jastrzębie, mam nadzieję że rybnik + BMW mania też na kaufland wpadną i z tamtąd już wszyscy prościutko na imprezę :bmw:
to ten kaufland vis a vi tej zajezdni zutobusowej czy co to to jest z tymi autobusami;)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

nie nie, kaufland masz nie daleko stacji staoil obok ronda

Obrazek
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

ola nie da się nie przejechać obok tego kauflanda jadąc z rybnika do wodzisławia na miejsce imprezy
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

a ktoredy? od ronda nie podjade??
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

jeśli jedziesz od rybnika to będziesz miała kaufland po lewej wtedy jedziesz aż do ronda (nie da się skręcić w lewo bo barierki) jedziesz aż do ronda gdzie jest MC nawracasz na tym rondzie i jedziesz kilkaset metrów z powrotem, w razie czego dzwoń 725 873 811 :bmw:
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Moloch pisze:jeśli jedziesz od rybnika to będziesz miała kaufland po lewej wtedy jedziesz aż do ronda (nie da się skręcić w lewo bo barierki) jedziesz aż do ronda gdzie jest MC nawracasz na tym rondzie i jedziesz kilkaset metrów z powrotem, w razie czego dzwoń 725 873 811 :bmw:
miras i google masps mnie zakrecili troche ;) juz widze :) ja bede jechac od jastrzebskiej to na radzie w prawo i kaufland po prawej jak widze spox trafie
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Martuchaa

Post autor: Martuchaa »

Aman, Ty badz na 8
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Oczywiscie w naszym gronie jak zwykle było bardzo miło ;)

A dla nie których polecam zapoznać sie co jest napisane przed impreza, a nie podczas zbiorki pieniedzy na dzieci robić jakieś niepotrzebne spiny i sie wywyższać :)

Dzieki za kolejna fajnie spedzoną niedziele z Wami :)
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Martuchaa

Post autor: Martuchaa »

Dzieki, ze wpadliscie w tak licznym gronie, cieszy mnie to, ze wiekszosc zrozumiala, ze macie sie pokazac ludziom, a nie tak jak kilku wpadac na "trase" jak potrzepani, upalac bez rozumu, tlumik odpadl w zielonej e36 w dodatku bez szpery, ale but do ziemi i ogien, dziekuje koledze Moloch, za hasło "jestescie pojebani, mozesz zaraz w ryj dostac" itp. Ciesze sie, ze mimo wszystko nic nikomu sie nie stalo. I nie obrazajcie sie ( mowa o tych, ktorych przeganialem), ale własnie po takiej Waszej jezdzie ludzie pozniej mowia, ze posiadacze bmw to idioci itd. Koles z telewizji TVT sie mnie pytal czy w drifcie wlasnie tak to ma wygladac co mnie zdenerwowalo. Dla mnie drift to cos wiecej, to sztuka jazdy bokiem, a nie 1.8 z butem w ziemi i dawaj...

Pozdro
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

Martuchaa pisze:Dzieki, ze wpadliscie w tak licznym gronie, cieszy mnie to, ze wiekszosc zrozumiala, ze macie sie pokazac ludziom, a nie tak jak kilku wpadac na "trase" jak potrzepani, upalac bez rozumu, tlumik odpadl w zielonej e36 w dodatku bez szpery, ale but do ziemi i ogien, dziekuje koledze Moloch, za hasło "jestescie pojebani, mozesz zaraz w ryj dostac" itp. Ciesze sie, ze mimo wszystko nic nikomu sie nie stalo. I nie obrazajcie sie ( mowa o tych, ktorych przeganialem), ale własnie po takiej Waszej jezdzie ludzie pozniej mowia, ze posiadacze bmw to idioci itd. Koles z telewizji TVT sie mnie pytal czy w drifcie wlasnie tak to ma wygladac co mnie zdenerwowalo. Dla mnie drift to cos wiecej, to sztuka jazdy bokiem, a nie 1.8 z butem w ziemi i dawaj...

Pozdro
Dobrze to okresliles :) szacun
Martuchaa

Post autor: Martuchaa »

Aaa i pozdrawiam jeszcze kolege z niebieskiego e46 coupe ( z przyciemnionymi szybami na niebiesko), ktory wgl nie zwracał uwagi na nic i w momencie gdy poprosilem go o zjechanie to gaz do konca i kamieniami po mnie.

Pozdro
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Adaś E36 pisze:
Martuchaa pisze:Dzieki, ze wpadliscie w tak licznym gronie, cieszy mnie to, ze wiekszosc zrozumiala, ze macie sie pokazac ludziom, a nie tak jak kilku wpadac na "trase" jak potrzepani, upalac bez rozumu, tlumik odpadl w zielonej e36 w dodatku bez szpery, ale but do ziemi i ogien, dziekuje koledze Moloch, za hasło "jestescie pojebani, mozesz zaraz w ryj dostac" itp. Ciesze sie, ze mimo wszystko nic nikomu sie nie stalo. I nie obrazajcie sie ( mowa o tych, ktorych przeganialem), ale własnie po takiej Waszej jezdzie ludzie pozniej mowia, ze posiadacze bmw to idioci itd. Koles z telewizji TVT sie mnie pytal czy w drifcie wlasnie tak to ma wygladac co mnie zdenerwowalo. Dla mnie drift to cos wiecej, to sztuka jazdy bokiem, a nie 1.8 z butem w ziemi i dawaj...

Pozdro
Dobrze to okresliles :) szacun

widze ze dzieciaki z godowa poszalały ... ;)
Ostatnio zmieniony 2012-01-08, 16:15 przez Turbo, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Zablokowany