WOŚP z BTS-em w Wodzisławiu

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

W ryj to dostać mogliście za słowo "wypierdalać z tąd" wystarczyło z kulturą wyjaśnić oco chodzi, a nie z ryjem na nas że mamy "wypierdalać" bo myśleliśmy że to otwarty plac też dla nas więc grzecznie ustawiliśmy się do kolejki z przodu i czekaliśmy na naszą kolej aż inni zjadą z toru, więc daruj sobie teksty że wpadaliśmy "jak pojabani". A to że nie mamy szpery i v8 pod maską to nie znaczy że nikt z nas nie miał prawa sprubować własnych sił prawda? Bo jeśli poskładam sobie takie auto nie mam zamiaru traktować tych słabszych ze słabszymi autami z góry tak jak wy to zrobiliście. Była okazja więc masę ludzi później jeździło po tym placu i nikt do nikogo nie miał pretensji, Dodatkowo ten niski cwaniaczek z tekstem "nie umiecie jeździć a się pchacie" na zdanie że ma sam pokazać podkulił ogon i poszedł, jak na moje oko chłopaczek w sam raz do poprawiania przestawionych opon. Więc następnym razem troche kultury ze swojej strony okażcie, a potem oczekujcie tego samego od innych, bo szkoda było dziś robić młyn gdy była zbiórka dla dzieci.

Dzięki wielkie BTS za spotkanie było miło jak zawsze szczególnie na rydach tam na spokojnie można było pokatować oponki :bmw: dziś powrzucam jakieś filmiki i zdjęcia :bmw: :bmw:

Ja mam przyciemnione szyby na niebiesko? Chyba cię dziecinko postraszyło trochę już od tej głupiej gadki.
Martuchaa

Post autor: Martuchaa »

Moloch pisze:W ryj to dostać mogliście za słowo "wypierdalać z tąd" wystarczyło z kulturą wyjaśnić oco chodzi, a nie z ryjem na nas że mamy "wypierdalać" bo myśleliśmy że to otwarty plac też dla nas więc grzecznie ustawiliśmy się do kolejki z przodu i czekaliśmy na naszą kolej aż inni zjadą z toru, więc daruj sobie teksty że wpadaliśmy "jak pojabani". A to że nie mamy szpery i v8 pod maską to nie znaczy że nikt z nas nie miał prawa sprubować własnych sił prawda? Bo jeśli poskładam sobie takie auto nie mam zamiaru traktować tych słabszych ze słabszymi autami z góry tak jak wy to zrobiliście. Była okazja więc masę ludzi później jeździło po tym placu i nikt do nikogo nie miał pretensji, Dodatkowo ten niski cwaniaczek z tekstem "nie umiecie jeździć a się pchacie" na zdanie że ma sam pokazać podkulił ogon i poszedł, jak na moje oko chłopaczek w sam raz do poprawiania przestawionych opon. Więc następnym razem troche kultury ze swojej strony okażcie, a potem oczekujcie tego samego od innych, bo szkoda było dziś robić młyn gdy była zbiórka dla dzieci.
Wjechałes pierwszy raz i to olałem (rano), za drugim razem powiedzialem Ci grzecznie, zebys nie wjezdzal, to odpowiedziales (jestescie pojebani) :) Teraz co do szpery czy v8 to skoro uwazasz, ze kazdym autem mozna to zapraszam na zawody i tam pokaz, ze sie da, jezeli Ci sie uda to zwracam honor, nastepnie ten chlopaczek od opon to wlasnie ja - pozdro i juz Ci odpowiadam dlaczego Ci nie pokazalem jak sie lata, a otoz dlatego, ze pompa wspomagania padla, wiec nie wiem jakim cudem chcesz jechac autem ktore ma wspomaganie, a nie ma plynu, znowu pozdrawiam. I nie przypominam sobie tekstu "
nie umiecie jeździć a się pchacie" :)
Moloch pisze:Ja mam przyciemnione szyby na niebiesko? Chyba cię dziecinko postraszyło trochę już od tej głupiej gadki.
[quote="Martuchaa]Aaa i pozdrawiam jeszcze kolege z niebieskiego e46 coupe ( z przyciemnionymi szybami na niebiesko), ktory wgl nie zwracał uwagi na nic i w momencie gdy poprosilem go o zjechanie to gaz do konca i kamieniami po mnie.[/quote]

Z tekstami typu dziecinko do kolegow mozesz i czytaj uwazanie bo napisalem e46 :)
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

to sobie pogadaliście i wystarczy zamykam temat
Zablokowany