Ameryka - Iran

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

pazura pisze:to spełni się przepowiednia Marcina 12zl/l
jak spelni sie przepowiednia MArcina to pierwszy zaleje litr PB95 do kanistra i pojdzie z dymem Wiejska :wink:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Amerykanie już powiedzieli, że jeśli cieśnina zostanie zablokowana odpowiedzą siłą.
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

wyobraźcie sobie że kilka ładnych latek temu za jednego dolara,
podkreślam: JEDNEGO DOLARA AMERYKAńSKIEGO
miałem w baku 68l conajmniej ósemki (bo oktanów było dużo)
czerwoniutkiej jak
kompot wiśniowy :((( :(((
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Wiadomo ,ze nie da sie tego zrobić by ludzie zrezygnowali z transportu i dlatego te pożeracze zdzierają 49 % marża i producent reszta TUSK .

Pazura jak zablokowali sygnał amerykańskiego samolotu który był nie wykrywalny na radar (dzięki pomocy Rosji) i spadł to raczej nie rzucają słów na wiatr .

Tak jak mówicie akcja na wiejską tak jak to powiedział Wałęsa .

" Bedzie drugie Powstanie Warszawskie tym razem krwawe " ja sie pisze !


Co do tej cieśniny Ormuz to ja myśle , że Amerykanie przejadą jak po torcie nożem ;) Gdy tylko co kolwiek zablokują . Pamiętajmy gdzie ropa tam USA . z Iraku wyjechali ,bo już wszędzie mają pompy zostało tylko 100 żołnierzy (ktoś musi załączać te pompy :D)

Co do broni Irańskiej, a amerykańskiej niema sie co wypowiadać dzień ,a noc ;)

taki przykład Iran i te rakiety które puścili ze statecznikiem , z tego co mi wiadomo to USA juz tego pare dobrych lat nie produkuje tylko walą laserowo ;) Dzien , a noc.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

FaTuM pisze: 49 % marża
ojjj i tutaj sie mylisz ... wbrew pozorom stacja benzynowa duzo nie pobiera na jednym litrze.
Najwiecej to podatki ;/
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

jaką broń mają tego ja nie wiem i pewnie do końca nikt nie wie... Pożyjemy zobaczymy, ciężkie czasy się szykują
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

dokladnie najwiecej pobieraja te nieroby z rzadu:

oto dowod aktualnego nie mam ale kazdy kto ma kalkulator latwo wyliczy ile teraz oni biora po podwyżce:

Obrazek
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

no teraz po podwyzce to jeszcze wiecej pobieraja ;/

i dziwic sie ze robia sobie podwyzki na nowy rok o 500 zł i kupuja ipady za 1,5 mln zlotych ;/
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

hurtowo wychodzi tanej :] odrazu jeździć z przyczepką i lać 1000L na litrze wyszło by z ok 4 zł :kolebka:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

ojjj i tutaj sie mylisz ... wbrew pozorom stacja benzynowa duzo nie pobiera na jednym litrze.
Najwiecej to podatki ;/
chodziło mi też o produkcje i stacje no widać , że to procentowo troszke mniej :D


Przed chwila w tv mowili ze Czesi jeżdżą do Chałupek tankować polskie paliwo ,bo wychodzi ich to taniej niż w Czechach , ale jaja , ale maja wałka lekkiego ,bo mozna w kanistrze tylko 20 litrów i pełny bak , a ponoc czatują w lasach zieloni itp. służby .
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

przez takie gadanie też rośnie cena paliw :mrgreen: nie ma co ukrywać ropy jest z każdym dniem mniej, a koszt wydobycia też rośnie. Mamy rząd jaki mamy co też nie pomaga ale w sumie to paliwo i tak jest u nas tańsze niż w UE (ale tam więcej zarabiają).

co do iranu i usa to jeśli chodzi o jakość i zaawansowanie technologiczne to amerykanie górują (ale niemcy w 1945 też górowali nad aliantami i tygrysy rozwalały shermany w stosunku 1:6 na korzyść niemców tyle tylko że tygrysów było mniej niż 5tyś a shermanów ponad 20tyś). Tak czy inaczej ewentualna wojna to będzie trzeci afganistan albo irak. Ale iran nie jest na tyle głupi żeby walczyć zrobią to dopiero jak dokończą projekt atamowy.


na pocieszenie dodam że ropy mamy na jakieś 50 lat :mrgreen:
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Jak dla mnie niech sobie tą cieśninę zamykają, przynajmniej będzie robota :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

(ale niemcy w 1945 też górowali nad aliantami i tygrysy rozwalały shermany w stosunku 1:6 na korzyść niemców tyle tylko że tygrysów było mniej niż 5tyś a shermanów ponad 20tyś)
Aluzja ,że jak skończył ?

Gdyby Hitler wierzyż w technologie rakiet które mieli budować do dziś byśmy szprechali po dojczlandowskiemu , ale nie odbiegajmy od tematu ,bo było shell v power za 6,40 a jestesmy na 2 wojnie swiatowej :D

1945 to juz był koniec wojny :D

¯ołnierz się cieszy , bo będzie miał gdzie latać z karabinem za ojczyznę :D Załatw mi giwere też sie pisze ;)
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Nie do końca za ojczyzne, ale najważniejsze żeby na koncie się zgadzało :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Nie do końca za ojczyzne


i za to Cie lubie :mrgreen: :br: :br:
ODPOWIEDZ