[E34] E34 Silver Diesel Project

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Dzisiaj przyszły żarówki do kierunkowskazów z przodu i z tyłu Philips 21W Silver Vision srebrne. Mają za zadanie usunąć pomarańczowe odbicie w lampie kiedy żarówka nie świeci :)
Jak znajdę chwilę to je założę i porobię zdjęcia przed i po :)

Obrazek
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

ja kiedys na allegro kupiłem nowki po 7 sł sztuka ;) na giełdzie chyba po 10 zł sztuke wołają .

Ta dokładka mi sie bardzo podoba ale te inglito czy jak to jest to hmm :D u kapera w Hondzie to fajnie wygladało ale nie tu :D

Kurde taka inna ta E34 super super ;) na pierwszym mozliwym zlocie napewno sie jej przyjże ;)


aha i ten pokrowiec ściągnij z kiery co to do cholery polonez ? :P

Witaj na BTS znaczy u nich na BTS ,bo mnie tu nie lubią . :br: :br:
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

No z żarówkami to mi się udało bo nie całe 5 zł za sztukę wyszło. Co do pokrowca to też mi to nie pasuje zbytnio ale niemam wyjścia bo kierownica już swoje lata ma i się zaczęła przecierać, a to jest na razie jedyne rozwiązanie, bo na nowe obszywanie mnie nie stać ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Można by powiedzieć że znalazłem się dzisiaj między młotem a kowadłem... z po lewej wielka kałuża i barierki, po prawej TIR z naczepą. Jedyne co mnie uratowało od spotkania z TIRem było chyba opanowanie i wybranie "mniejszego zła", 4 kontry i kopa śniegu która mnie wyhamowała spowodowały że wszystko skończyło się tak (na szczęście) a nie inaczej.

Szkody:
- pęknięta listwa zderzaka
- odprysk lakieru na zderzaku
- lekkie wgniecenie i przetarcie nadkola

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MiszelBema
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2011-06-14, 22:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MiszelBema »

A widziałem Cie na Mikołowsiej no no Ładna Bunia :bmw: :bmw: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-03-06, 10:49 przez MiszelBema, łącznie zmieniany 1 raz.
Rav82
Zaawansowany forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: 2011-06-23, 14:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Rav82 »

Ważne że cały ty jesteś. E34 to porządne auta i bezpieczne. Głowa do góry! Powoli ogarniesz bunie :bmw:
Mój dziadek ma na imię ''TaDek S.''
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Ten tydzień przyniósł trochę zmian :) Przede wszystkim nareszcie odebrałem auto od blacharza :D
Bunia została poddana kuracjom eliminującym to co przez zimę wszyło, a dodatkowo zawitały progi Mkowe :) Zdjęcie autka wrzucę do końca tygodnia, bo jeszcze na zimowych gumach jest ;p

dalej...

Wróciły do mnie felgi letnie które dałem do polerki ;D Na dniach (a może nawet jutro) zakładam gumy i na autko :D

Obrazek
Obrazek

Dzisiaj prawie cały dzień robiłem kosmetyczne poprawki w aucie, między innymi renowacja listew drzwiowych Mkowych i montaż, a także założyłem jakiś czas temu kupione żarówki Sielver...coś tam :P i oto jaki efekt:

Zwykła żarówka
Obrazek

Nowa żarówka
Obrazek

I ostatnia rzecz za jaką się zabrałem (w sumie to już kilka dobrych dni temu :P) to niedawno zakupiony od Rafaela wzmacniasz JBL GTO 601.1. Jego stan wizualny w dniu zakupy był średni i nie zbyt fajnie on wyglądał, ale wziąłem się porządnie za niego, dzisiaj ostatecznie skończyłem i jutro zabieram sie za przymiarki do auta :)

A tak się wzmacniacz prezentuje aktualnie
Obrazek
Zdjęcie nocne nie zbyt dobrze wyszło, ale gwarantuje że efekt jest powalający ;)

Na dniach zdjęcia mojej buni w summer setupie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Dzisiejsza sesja ;)
(pierwsze zdjęcia z nowymi progami ;D)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

LuQ, dobrze. że to ogarniasz... A ta ześlepka w tylnym zderzaku !!! :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

w tym problem że tam niema zaślepki, gdzieś mi po drodze wypadła :P
ale będę kołował nową w najbliższym czasie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Kilka godzin pracy ale warto było ;)
Nareszcie cały bałagan z kablami i car audio w bagażniku uprzątnięty :) Do tej pory wszystko leżało sobie luzem tylko po to żeby grało, teraz już jest pięknie zrobione ;)
Kable pochowane, i wzmacniacz porządnie zamontowany do bocznej ścianki :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Bas z tuby?? :/
Radzę pomyśleć o skrzyni ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

jak znajdą się fundusze to owszem, będzie skrzynka, ale powiem Ci że ta tuba, o dziwo, robi bardzo dobrą robotę :) Nie spodziewałem się że tak ładnie może grać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Dzisiaj w ramach zabawy w elektronika, do wzmacniacza został podpięty przekaźnik 12V, 40A oraz bezpiecznik 40A.

Niestety złącze REMOTE w wzmacniaczu jest uszkodzone przez co wzmacniacz (niezależnie od tego czy podawało mu się napięcie na to złącze napięcie czy nie) przez cały czas działał i na postoju, przy wyłączonym radiu, rozładowywał akumulator, dlatego też zastosowałem przekaźnik sterowany z radia (wzmacniacz załącza się dopiero po włączeniu radia).

We wtorek mam zamiar zamontować jeszcze dodatkowy przełącznik w kabinie którym będę mógł ręcznie wyłączać wzmacniacz, myślę że będzie to przydatne w czasie postoju na wyłączonym silniku jak będę chciał sobie muzyki posłuchać ;)

a tak to aktualnie wygląda :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Długo czekałem aż będzie odpowiednia pogoda żeby coś porobić, na szczęście dzisiaj nie było tak tragicznie więc zabrałem się za dalszą kosmetykę mojej buni :)

Dzisiaj celem była regeneracja listew zderzaków i co nieco udało mi się zrobić :)

Materiały:
- Lakier w spray'u "Deco Color" - czarny mat
- papiery ścierne o różnej gradacji

Na zdjęciach pokazałem tylko etapy regeneracji najgorzej wyglądającej listwy, bo cała reszta była robiona analogicznie (poza tym była w lepszym stanie ;p)

Niestety dzisiaj zdążyłem zrobić tylko listwy tylnego zderzaka, bo pogoda się popsuła i nie chciałem ryzykować rozpoczynaniem zabawy z przednimi listwami, tak więc jak tylko znowu pogoda dopiszę to zabieram się za przednie i boczne drzwiowe listwy :)

Efekt końcowy całkiem spoko. Oczywiście do ideału dużo brakuje bo pierwszy raz coś takiego robiłem, ale i tak jest o niebo lepiej niż było ;D

Przygotowanie
Obrazek

Listwa przed
Obrazek

Listwa gotowa do malowania
Obrazek

Listwa po + porównanie
Obrazek

Efekt końcowy
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ