[E36] 318is Coupe by Didik

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Kaper, ale jesli ktos chce ta serie "ulepszyc" to jest to bardzo nieoplacalne. Ja coupe tez mialem gole a wsadzilem tyle ze mialbym teraz to cabrio i zapas paliwa na rok albo dwa. Sprzedalem za ok 4 tys bo zanim skompletowalem co chcialem to auto bylo 5 lat starsze ;) Teraz mam bardzo bogato wyposazone cabrio i nic nie musze zmieniac. Moge sie pobawic jedynie w zmiane felg ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Krzys pisze:ale jesli ktos chce ta serie "ulepszyc" to jest to bardzo nieoplacalne.
Wiem zgadzam się :wink: dlatego nie planuję tam do mnie wsadzić "kosmos pieniędzy" (z resztą u mnie w galerii podałem plany) bo tak jak mówisz jest to nieopłacalne
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

ale właściciel jest szczesliwy i bawi to i zadowala :D a pieniedzy do grobu się nie zabiera ...
czasami trzeba tak zacząć żeby zmądrzeć :D
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

ale właściciel jest szczesliwy i bawi to i zadowala a pieniedzy do grobu się nie zabiera ...
czasami trzeba tak zacząć żeby zmądrzeć
Dokladnie. :bmw: Czasem chodzi o to by w aucie mody robić a nie kupić wszystko na gotowca. :mrgreen:
przemo820
Zaawansowany forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 2010-11-26, 16:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: przemo820 »

Trochę szkoda że kolejne e36 na żyletki idzie :cry: Ale dobrze że nic ci się nie stało.
Pomysł z anglikiem ambitny, tez mnie to kiedyś czeka :wink: Jak by trzeba przeglądzik to pw :wink:
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Sam już nie wiem :) znajomy z Angli chce mi sprzedać Cabrio 2.5 litra za dobre pieniądze tylko musze po nia zajechać, z tym że jeszcze nie widziałem zdjęć, ani nie znam wyposażenia tego auta. Jak prześle fotki to sami ocenicie :)
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

no to czekamy :DD
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

FaTuM pisze:ale właściciel jest szczesliwy i bawi to i zadowala :D a pieniedzy do grobu się nie zabiera ...
czasami trzeba tak zacząć żeby zmądrzeć :D
Przyjdzie taki dzień że każdy zrozumie ile kasy na to wydał i decyduje się kupić auto gotowe i tylko cieszyć się jazdą niż wkładać non stop do auta kasę... :)

Ja osobiście sam się zastanawiam czy modzić e46 czy zrobić tylko podstawowe rzeczy a resztę kasy wydać na oglądanie i korzystanie z życia, bo do auta wsadzisz grube krocie a na koniec i tak tego nie odzyskasz ;) A tak to przynajmniej zobaczysz trochę świata :P

Co do auta to może i szkoda ale z drugiej strony auto to tylko auto ;) kupi się nowe :D
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

No tak, jakby nie było patrząc na młodych forumowiczów, do których się wliczam, to oni wola robić auta pod siebie (ja też jestem tego zdania) dopiero później człowiek zmądrzeje,
Ja jeszcze mam do wzięcia 325 Coupe 93 rok przywieziona z niemiec w pełnym Mpaku kolorek dosyć fajny jedynie uszczelka pod głowica do zrobienia (200zł)
Jednak teraz niewiadomo :) bo może auto się poprostu przegrzało uszkodziła się uszczelka lub głowica a co najgorsze mogło też pokrzywić blok, bo takie przypadki też sie zdarzają :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Didik, Czyli co minuta inny pomysł :mrgreen: Pamiętaj że niekiedy pakowanie non stop w auto pieniędzy zaczyna się robić frustrujące i tracimy przyjemność z nabytku. Tak jak napisał Tomek - pieniądze też fajnie wydać na pooglądanie trochę świata lub wydanie je na inne "zabawki" :wink:

Ps: Zresztą to jest zależne od kasy - niektórzy mogą cieszyć się z obu rzeczy a inni mają do wyboru coś za coś :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Auto idzie na żyletki więc czemu temat jeszcze nie zamknięty?
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Bo jeszcze jeździ! :mrgreen:
firu1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2011-12-12, 23:37
Lokalizacja: Orlowiec - EIRE

Post autor: firu1 »

bez modzenie nie ma zycia :bmw: powodzenie Didik,nie taki anglik straszny jak pisza,mnostwo ludzi w Polsce juz smiga i jak jest zrobione tak jak ma byc to nic tylko latac i sie cieszyc :kolebka:
"wszystkie pieniadze wydaje na BMW...
reszta to zmarnowane pieniadze..."
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

o jakim modzeniu mowimy skoro ktos ma auto 8 miesiecy i nie potrafil ogarnac wydechu , podsufitki boczkow ? ludzie ogarnijcie sie :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

zawias pisze:o jakim modzeniu mowimy skoro ktos ma auto 8 miesiecy i nie potrafil ogarnac wydechu , podsufitki boczkow ? ludzie ogarnijcie sie :wink:
Wystarczy zobaczyć jak auto się zmieniło od czasu założenia galerii i teraz (nie licząc strzaskanej dupy) . Nie każdy jest w stanie "wysrać" tle kasy żeby zrobić wszystko na raz !
Obrazek
Zablokowany