PROTEST PRZECIW A.C.T.A

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

nie pisz w polskim internecie tylko w internecie, ja bym się obawiał usaków i japońców to oni pewnie kilka portali, serwerów zamkną :p


Mario wiem jak było 50 lat temu miałem dziadka w wehrmachcie to mi opowiadał jak było na ost froncie :mrgreen:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Sławek pisze:Mario wiem jak było 50 lat temu miałem dziadka w wehrmachcie to mi opowiadał jak było na ost froncie
czyli masz powiazania z półTuskiem :wink:


Z tego co pisza i mowia to rzad podpisze to badziewie, to bedzie pamietny dzien jesli sie tak stanie, wiedzialem zawsze ze polacy sa debilami i zachowuja sie jak choragiewka na wietrze gdzie zawieje tam sie kieruja, jak nie doczekalismy sie Andersa na białym koniu tak nie czeka nas ciekawa przyszlosc :???:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Netka
Zaawansowany forumowicz
Posty: 354
Rejestracja: 2010-03-08, 22:33
Lokalizacja: Mannheim / Katowice

Post autor: Netka »

Przesadzacie - troche kontroli nie zaszkodzi - przynajmniej bedzie porzadek - o ile władza nie pojdzie w druga strone .... :PPP
Banditerin Motor Wagen
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Niby miasto a świnie luzem chodzą...

A tak poza tym:
http://www.youtube.com/watch?v=pbfHkymN ... AAAAAAAAAA :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Oj tam oj tam... Proste pytanie, czy polak kiedyś nie wymyślił czegoś żeby obejść prawo? :razz:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Te całe A.C.T.A to jest odpowiedź na to co sie działo niedawno, mówie o tym portalu który udostępniał tajne dokumenty USA i innych krajów, nie mieli odpowiednich paragrafów żeby im dosadnie za tamto dosr.. to sobie A.C.T.A wymyślili i teraz nawet za pierdoły bd Cie mogli udu... Bronią się, bo wiedzą, że internet ma potencjał i boją się tej potęgi, że w kilka chwil jakaś niewygodna informacja moze obiec cały świat, albo że w jednej chwili może sie zmobilizować mnóstwo ludzi do jakiś protestów itp
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

wszedzie jest człowiek inwigilowany.. szkoda słów, a jak słyszę, że coś się robi dla "bezpieczeństwa" to mnie coś strzela...
Niech pierw wszystko sprecyzują, a potem podpisują, ale nasz premier pierw podpisuje, potem myśli... Pamiętacie katarskiego inwestora? :D

PS. banner się już wyświetla :)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Tusk traci na wiarygodnosci i na popraciu, podpisuja a tak naprawde nie wiedza co , mysle ze wiekszosc internautow wiecej wie o ACTA niz nasz rzad , i jeszce sie bulwersuja ze nie beda sie przeciwstawiac "terroryzmowi" w internbecie.

TUSK a raczej półTUSK poleci za niedlugo na zbity pysk i tego mu życze chodz na niego glosowalem , ale mam prawo do narzekan bo bylem na wyborach :twisted:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

na protest ja byłem dziś u nas w mieście :) powiem tak jeśli ktoś oglądał CZARNY CZWARTEK to wie co ludzie potrafią robić z rządem ja bym proponował to samo ...........
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

wychodzi na to że rządzą nami głupki a przeciętny kowalski wie lepiej co jest w danej umowie :DD (jakie to polskie, każdy jest mistrzem w każdej dziedzinie)


jutro podpisują ACTA - koniec internetu jest bliski Panowie !
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Sam Cejerowski powiedzial, ze rzad ktory podpisuje takie cos w panstwie demokratycznym powinien zostac obalony.

To sa pierwsze kroki do wprowadzeni komunizmu.


Po 2 spokojnie, jest naprawde wiele protestow w tym momencie, mowiono nawet ze od czasu komuny nie udalo sie zmobilizowac tylu mlodych ludzi do protesu!

po 3 jutro podpisuja ACTA, wtem musi zostac to przeglosowane w sejmie i wtedy ostatnie slowo ma Komorowski.
Wiec zanim to wejdzie w zycie mija 4 miesiace.
A wydaje mi sie ze Komorowski tego nie podpisze !! zwlaszcza ze wzgledu na to ze straci poparcie.

I tutaj ponownie ruch palikota zyskuje, bo jest przeciwny ACTA :)
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Przecież to jest co najmniej głupie, a ACTA już podpisana i jakaś mądra :zdziwko: babka mówiła dziś w tv, że podpisaną umowę już się nie da wycofać, tylko można ewentualnie zmienić kilka nieistotnych faktów w niej zawartych, czyli, tak jak pisze Honik - wprowadzimy się do komunizmu!! :573:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

kiedys i do tej pory co poniektorzy krzyczeli Komuno wróć, chcieli to beda miec tylko zeby to nie odbilo im sie czkawka :twisted:

ACTA podpisana :???: tak wiec nasz rzad byl jest i bedzie marionetką zachodu, popsrostu szkoda slow :neutral:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Sławek pisze:wychodzi na to że rządzą nami głupki
bo rządzą :D jak już nawet polski Lotos chcą wyprzedać do końca :573: masakra i nam zostanie wielkie zero, a Polacy będą pracować w swoim kraju u obcokrajowców ;]

Co do ACTA.. Jeśli wszystko miałoby być przestrzegane i wyciągane konsekwencje to będzie masakra!! Co najgorsze, mogą się teraz przyczepić do wszystkiego! Usługodawcy będą musieli poddawać się kontroli.. no masakra jednym słowem.. chyba, że podejdą do tego ze zdrowym rozsądkiem, ale w końcu nie podpisywali by tej umowy...
Kiedyś podobnie było z fotoradarami, miały służyć bezpieczeństwie, ok zgodzę się, lecz?
Zaczęto nadużywać, straż miejska, jakiś tam wójt gminy sobie nawet zakupił fotoradar, no masakra, dobrze że ograniczyli tą samowolkę...
Ogólnie jestem przeciwko ACTA, strach teraz jakąś instrukcję dać do netu, żeby Cię nie zamknęli :D
Będę chciał komuś pomóc to sam popadnę w kłopoty (nie mówię tu tylko o BTS)
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Tak wiec zrobmy jak Cejerowski powiedzial, obalmy ten rzad !!!

Ogolnie nigdy nie bylem za Palikotem, ale to chyba jedyne sensowne rozwiazanie.
On przynajmniej nas slucha i nie rzuca slow na wiatr !


A tak bylo w Sosnowcu.

Obrazek
ODPOWIEDZ