PROTEST PRZECIW A.C.T.A

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

wlasnie czytalem ze Kaczynski chce zrobic referendum w sprawie ACTA, tzn zeby nie doszlo do jej ratyfikacji bo to jest teraz wazne.Nawet juz prawie maja gotowy wniosek ktory zloza w sejmie.

A Donek przerabal sobie u trzech najwiekszych zwiazkow w Polsce : kibicow, kierowcow i internautow :twisted:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Dokladnie ... wczoraj w WWA widzialem z kamerki na zywo, to kibice legi i poloni w szalikach szli w jednym rzedzie.

Nie bylo nienawisci do klubu czy kibicow przeciwnej druzyny! Walczyli ramie w ramie z polskim rzadem by obalic ACTA :)

Mysle ze jego kadencja sie skonczyla.

Tylko teraz jak Kaczynski tez bedzie przeciwny ACTA moze zyskac wiele glosow.
A raczej nie chce by to on i jego partia rzadzila w tym panstwie :P
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

przeczytajcie sobie jak nasz kochany rzad na czele z Donkiem ładuje nas w dupala :twisted:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki- ... caid=1dcef

Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki.

[scroll]WITAMY w NEW WORLD ORDER[/scroll]
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Honik pisze: i nie rzuca slow na wiatr !
Jak dla mnie joint a kadzidełko o zapachu konopi to różnica


A jeszcze nie dawno w wiadomościach mówili jak chińczyki mają przewalone bo im stronki z neta blokują . . .
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

http://www.us.edu.pl/wszystko-o-acta


polecam w miarę rzetelne źródło ;)
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Co do tych podrobek ... ja rozumiem ze firmy takie jak Armani czy Chanel a nawet nike i adidas, traca na podrobka miliony dolarow rocznie.
I zgadzam sie z tym by takie podrobki zniknely z rynku.

Ale nie mylmy podrobki z zamiennikiem ! dla mnie to jest chore.
Bo nie kazdego stac na np drogie leki i kupuje tansze substytuty. Czyli zamienniki a nie podrobki!
Tak samo wlasnie jest z czesciami samochodowymi!

Do kad zmiezasz Polsko?!
Nie przestawajmy walczyc drodzy rodacy, bo mamy jeszcze wiele do powiedzenia!
Jak widac polacy potrafia laczyc sie i walczyc w celu wspolnego dobra !!
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Sławek pisze:http://www.us.edu.pl/wszystko-o-acta


polecam w miarę rzetelne źródło ;)
dobra to teraz przybliż nam sprawę Izby Kontroli :) co od dzisiaj mogą? czym się przejął koleś od ochrony praw osobowych? Powiem Ci tak, to całe ACTA jest źle sformułowane i nie precyzyjne, Ty jako przyszły fachowiec od spraw prawnych dobrze wiesz jak wykorzystuje się uchybienia, bądź jakieś niejasne kwestie :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Jak dla mnie joint a kadzidełko o zapachu konopi to różnica


sranie w banie , a nie odpalił w studio informatycznym jointa ?
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Okazało się że był to zwykły papieros
Obrazek
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

totalna zenada juz Boni chce podac sie do dymisji, narobil syfu po czesci to jego wina ze Polska podpisala ACTA, teraz sie tlumaczy ze nie do konca informowal o wszystkim, pomału wszystkie szczury z PO beda uciekac z tonącej łajby, a kto zostanie ten pojdzie na dno razem z kapitanem Donaldem.

Precz z dziadostwem dosc rzadow POpaprancow od 2007 zrobili wielkie gowno, zeby Polakom zyło sie lepiej :???:
Donek wyleci na taczce z wiejskiej i taki bedzie jego koniec
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
FaTuM

Post autor: FaTuM »

wotum zaufania i arułkowicz został , za dużo tych POebów w sejmie .... bodajze 30 posłami przegrali no tymi z PSL sie bronią ciągle ... Pawlak drugi zgred wypowiedzieć sie nie umie ...


slyszalem ze do zrobienia bomby wystarczy saletra i troche gnoju i jakiś lont ;] :twisted:
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

A to mogę jeszcze ściągać z wrzuty.pl na kompa muzykę mp3, czy już ni? :roll:
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

ściągać możesz :D najwyżej wrzutę ukarzą... Tylko nie możesz jej udostępniać, chyba że autor na to pozwolił.
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

to znaczy? Nie jestem zalogowany na wrzucie, :???: ani nic. A nagrywać mogę na płytkę i w aucie posłuchać??
ODPOWIEDZ