Dołączamy do przeciwu cena paliw jak wiekszosc miast ?

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
miech
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-06, 20:38
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: miech »

nie no ja tylko lacham wczoraj w zet niekryty krytyk wypowiadał się na temat tych akcji ;) ja jestem jak najbardziej za tym dziś na Statoil w Wodzisławiu obok Kauflandu też już chyba był strajk bo wszystkie dystrybutory zastawiły TIRy zostawiając tylko dystrybutor z gazu i jeden z brzegu do paliwa tak wszystko tiramy zajęte a typy jakby nigdy nic siedzieli w ciężarówkach
FaTuM

Post autor: FaTuM »

powinni postoje robić na stacjach , najlepiej takich zeby zablokować krajowe drogi ;) jutro lece do KFC na gliwice to zoabcze jak to jest strajkować :D tylko musze doczytac gdzie i o ktorej ;)
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

dzisiaj po drodze napotkałem kolumnę samochodów z kartkami przeciwko ceną paliw, sam dołączyłem się i zatankowałem za 1,19zł :p płacąc nominałem 5zł... Według mnie to jest troszkę bez sensu, ale może jakoś minimalnie "pokaże", że obywatele nie śpią i z czasem może się to przerodzić w coś więcej. Lepiej zatamować ruch na ul. Wiejskiej w W-wie.., a raczej wyjazdy z parkingów :D
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

tak tylko zablokowanie ulicy wiejskiej moze skonczyc sie mandatem i innymi problemami.
Nie ma co sie oszukiwac.


A tak podczas blokowania stacji itp., Policja nie ma do czego sie doczepic :)

Dzisiaj dzwonil do mnie ziomek z Zor, jego ojciec jechal gdzies tam to na autostradzie spotkal sie wlasnie z tym ze chlopaki jechali 45 km/h.
A kolega jechal gdzies miastami i dolaczyl sie do kolumny aut tamujacych ruch, i Policja ich zatrzymywala. Nie mieli sie do czego przyczepic to puszczali dalej.


a tak dzisiaj byla na trasie Gliwice - Katowice

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XEtVP_LY0I


Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Cała, prawie cała Polska protestowała, jedni ciałem inni duchem...
Ci pierwsi zatankowali pod korek bojąc się żeby auto nie zgasło
stojąc w korku, gdzieś na mieście czy tocząc się "czterdziestką" po autostradzie :DDD

Stacje benzynowe dzięki tej akcji odnotowały pod koniec tygodnia
zwiększone o kilkadziesiąt procent zainteresowanie paliwem, i co?

Znowu nam wyszło nie tak jak chcieliśmy :(((

Póki co nie ma widoku na to żeby ceny spadły, koncerny i Rząd dzięki protestowi
zarobiły więcej, a nam raczej pozostanie niesmak :/

Jedynym chyba rozwiązaniem na te problemy to będzie sprawdzony od wieków sposób
w naszym kraju:
-kosy, kamienie, transparenty, płonące opony, petardy i protest
w stolicy w oparach gryzącego gazu i towarzyszących im armatek wodnych :DDD

Bo jak widać cywilizowane akcje i protesty jeszcze niestety nic nie dają.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Bo Donald to "matoł" a nie żaden premier... Inteligencją wyprzedza go inny donald:
Obrazek
Przynajmniej był zabawny :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

najbardziej przerażająca jest ilość paliwa w cenie paliwa...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

za drogo? nie tankować ;) to nie my tankujemy dla stacji to stacje oferują paliwo dla nas

każdego boli i mnie też jak się leje za prawie 6zł, ale nie ma co marzyć o tym, że na świecie zostaną odkryte nowe ogromne złoża, a rządy zechcą obniżyć podatki...

jest drogo, będzie drożej i jeśli chcemy jeździć musimy płacić. Rozwiązaniem może być jakaś alternatywna energia ale na razie różnego rodzaju hybrydy czy wodorowe wynalazki są drogie i nie w naszym zasięgu.


a takie protesty to jedynie mogą wywołać śmiech na posiedzeniu rady ministrów :razz:


Będą wybory to pewnie usłyszymy piękne obietnice że paliwo będzie po 3zł :DD


p.s. najlepiej szukać szefa który daje służbowe auto ;)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

a takie protesty to jedynie mogą wywołać śmiech na posiedzeniu rady ministrów :razz:

Nie pomyślałeś o tym , że na zachodzie śmieją się z nas ciągle i jeszcze znowu bedą mieć kolejny pretekst. Dla polskiego rządu to jest wstyd , a co dopiero w Brukseli mysla. Może cen nie obniżą ponizej 5 zł ,ale znowu na zachodzie już gadają ,że takie cyrki się tu dzieją ,ze ludzie autami stajkują .... Tak jak to było we Włoszech .

Dziś tankowałem 3 groszy tañsze paliwo niż tydzieñ temu ropa 10 gr. potaniała na Crabie .


Co do służbowego auto to masz racje najlepszy sposób :D Sluzbowe paliwo sluzbowe auto :D
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

W wakacje chyba był moment kiedy uruchomili jakieś tam rezerwy ropy i faktycznie, poszło w dół chyba nawet o 20-25 gr.
Ogólnie średnio mi się chce wierzyć że za 20 lat wacha się skoñczy (choć może - nie wykluczam) ale coś się musi wkoñcu stać bo tak dłużej być nie może ; )
Niemcy nam samochody dali a rodacy jeździć nam nie dadzą ?

Tak czy siak, w następnych wyborach zagłosuje na jakiegoś innego poprañca, może Korwina? To trochę utopia ale Donald jest takim samym hipokrytą jak Kaczor.
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

tylko Kaczor to tępak i do niczego sie nie pcha jak donald przynajmniej tyle robił dobrze miał od tego ludzi , a tak gdzie włączysz tam ryszawy !


Pan Bóg stworzył rudego żeby sie strzec jego ! :D
ODPOWIEDZ