Spocik Cieszyn

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
michal559
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-27, 20:48
Lokalizacja: Cieszyn

Spocik Cieszyn

Post autor: michal559 »

Witam czy jest ktoś chętny na jakieś piątkowe spoty w Cieszynie? Można by się spotkać i pogadać np. na parkingu koło browaru... Czekam na propozycje :m:
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Myślę, że w raz z poprawą pogody tematy spotów ruszą :) W Cieszynie jeszcze nie byliśmy więc myślę, że znalazło by się parę osób, żeby tam wpaść lecz na pewno nie co piątek :D
biały_320
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2012-02-18, 10:43
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: biały_320 »

Witam bardzo chętnie się wybiorę i zwerbuję ze sobą parę fanów ze swoimi buniami ale może faktycznie poczekajmy na lepszą aurę pogodową
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Raz pogoda, Dwa osób z Cieszyna niema zbyt wiele w porównaniu do Wodzisławia czy Jastrzębia tak więc raczej bym nie liczył na to że w Cieszynie będą jakieś stałe spoty :razz:
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Moloch pisze: nie liczył na to że w Cieszynie będą jakieś stałe spoty :razz:
Tak znowu nie pisz, kiedyś do Wodzia też się nie jeździło ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ja broń boże nie skreślam cieszyna :razz: poza tym Piękne Miasto chodzi o to że jak narazie większość naszego pogranicza z czechami opiera się na Wodzisławiu i Jastrzębiu, mimo wszystko bardzo chętnie się zjawię i w Cieszynie, bo dawno nie było żadnego spota aż za wami zatęskniłem :mrgreen: :bmw:
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

na forum pewnie jest wiele osób z Cieszyna więc spoty tam nie muszą wyglądać tak że będzie jedno auto. Zresztą poziom spotów ogólnie spadł :neutral:
biały_320
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2012-02-18, 10:43
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: biały_320 »

Panowie dla mnie żadem problem przejechać się do SJZ lub SWD wy wrzucacie hasło otwieramy liste i organizujemy coś, pogada już działa na naszą korzyść więc przeszkód nie widzę
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ja bym się pisał na jutro może być nawet i cieszyn dzisiaj wieczorem wrzucę jaką spropozycję, alumki już poszły a więc gleba tez:DD
ODPOWIEDZ