Brak głosu

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
ferd
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-06, 22:29
Lokalizacja: bytom

Brak głosu

Post autor: ferd »

Witam od paru dni mam problem z radiem tzn opisze tak w mojej e36 316i 95r przy jezdzie a raczej przy hamowaniu radio tzn głosniki bo radio swieci cały czas i płyta leci wiec niema opcji ze to cos z radiem bo przełozyłem inne i to samo poprostu głosniki wszystkie przestają grac jak jade po nierównosciach lub gwałtownie przyhamuje słychac je na chwilke i znowu przestaja podobno te bety miłay wzamcniacze oryginalne ja niemam zadnego tzn sprawdzałem w bagazniku i nic tam niewidze jak lecą kable do głosników czy po drodze sa jakos podpiete do jakiegos modułu czy bezposrednio lecą do głosników ?????? szukam w schematach ale jestem z tegoi zielony ma ktos moze schemat jak leca i gdzie orginalnie przewody do głosników dziwne to ze przestaja grac wszystkie na raz ??? :cry:
Awatar użytkownika
Wegrzol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2009-08-30, 14:48
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wegrzol »

zobacz przy kostce czy nie masz czegoś luźnego:)
Moja Unitra to jest to, na osiedlu robi show
ferd
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-06, 22:29
Lokalizacja: bytom

Post autor: ferd »

Sprawdzałem kostke i łaczenia przy radiu i podpiołem drugie radio i to samo dziwi mnie tylko ze wszystkie 6 głosników nagle przerywaja tak jakby leciały przez jaką zwrotnice albo jakis wzacniacz ale szukałem z tyłu w babgazniku i nic tam niema zadnego wzmacniacza
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Możesz mieć przetarty kabel, który styka się z drugim kablem albo
masą i robi zwarcie ;)
Wtedy głośniki przestają grać...
Po wyłączeniu radia na kilka minut powinno znowu normalnie grać ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ferd
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-06, 22:29
Lokalizacja: bytom

Post autor: ferd »

hmm dzis przestało zupełnie grac i słchac tylko w chwili jak hamuje gwałtownie i przy skrecaniu ja pied....le oco chodzi ztym ustrojstwem jeszce 2 dni temu było ok ma ktos moze schemat jak te kable ida od radia do głosników bo mnie szlag juz trafia co za cholerstwo :mad: :mad:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Zimny lut na którymś z modułów ;)

Wiem, przerabiałem to w e38 :)
ferd
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-06, 22:29
Lokalizacja: bytom

Post autor: ferd »

UFFFFF :o :o panowie sytuacja opanowana przedni głosnik sie leko obsunoł i dotykał masy tzn kabelki dotykały i jak samochod drzał to raz był dzwiek raz nie
dzis wyjołem jeszce raz radio odpiołem wszystkie głosniki i pokolei zaczołem podłanczac okazało sie ze lewy przedni głosnik miał zawarcie awaria usunieta aa przyokazji podłaczyłem ten niebieski kabelek ktory idzie od radia na ktorym pisze REMOTE CONTROL podłaczyłem z tym białym co leci ze wzmacniacza antenowego panowie rewelka narszcie słysze wszystkie stacje radiowe w stereo :mrgreen: a tak miałem tylko 3 teraz 33 hahah :grin: :bmw:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Marcin pisze:przetarty kabel, który styka się z drugim kablem albo
masą i robi zwarcie
ferd pisze:i dotykał masy tzn kabelki dotykały
Bardzo częste skutki "fachowej" instalacji ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ODPOWIEDZ