[E36] LPG

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
MrPolus
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-29, 17:03
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

[E36] LPG

Post autor: MrPolus »

Witam...

Jeśli był to przepraszam, ale spieszy mi się z tym i nie mam czasu przeglądać.

Otóż mam pewien problem z LPG występuje on tylko na jedynce i gdy przy obrotach od 4,5 do 5,2 tysięcy na gazie. A mianowicie występuje dziwny spadek mocy i po przejściu 5,2 obrotów znów dostaje strzała i śmiga aż miło. Jak pisałem dzieje się tak tylko na jedynce i w tym przedziale obrotów. Co to może być ?

Pozdrawiam Damian.
It's day!
Day.. What day?
RWD Day !
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Z takim podejściem "nie mam czasu" większość Cię oleje, nie napisałeś jaki silnik, ani nic... Przepływomierz, sonda? Zgaduj zgadula... Zrobiłeś coś już w tym kierunku? Jakaś diagnoza komputerowa? Odczyt parametrów?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

To jest jeden z tych "mam spadek mocy proszę o rozwiązanie" i liczy że wszyscy będą się z pomocą pchali drzwiami i oknami :shock:
Darkshine

Post autor: Darkshine »

A wy zamiast poradzic to odrazu robicie nagonke bo kolejny ma problem z gazem :570:

Wez pojedz do gazownika (dobrego) niech wezmie laptopa i ci poustawia parametry w czasie jazdy , jak ja jechałem z gazownikiem to sam sie zdziwiłem ze moje auto moze tak jezdzic :kolebka: i lekko mowiac mialem troche goraco , no i klepanie w laptopie przy 180-ciu na godzine to strach na waskiej ulicy
ODPOWIEDZ