[E36] 330i Cabrio by gamek2

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Krzys, haha moje czarne tez byly dobre :mrgreen:
nie mam probniki ma Arek :wink:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Dla mnie najlepsze wnetrze to w alcantarze z małymi dodatkami skóry:

http://www.drivearabia.com/news/wp-cont ... -7-450.jpg

http://chrisescars.com/wp-content/uploa ... eria-7.jpg

:twisted: Jednak cena alcantary jest wysoka i to raczej pasuje do rasowego coupe niz cabrio. :wink:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Ow3NowSk1, dokladnie jest ladne ale nie do cabrio! chociaz Arek ma u siebie baaardzo ladne kubly :twisted: i czekaja sobie na mnie az w moje rece wpadnie jakies e30 wtedy te kubly beda obszyte wlasnie alkantara :wink: :wink:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

gamek, w takim razie czekam na Twoje e30 :twisted:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Ow3NowSk1, niestety narazie mam inne wazniejsze sprawy ale jak tylko bedzie okazja to napewno wpadnie e30 :wink: mam pusty garaz wiec trzeba go zapelnic :mrgreen: :mrgreen:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

ja moge tam mojego parkować masz fajne kosmetyki :D


ale ale ale jak nikt nie chce Twojego wnetrza ja bylbym zainteresowany fifti fifti ? :D


SebaE30 kosmetyki od Shine to nie modzenie auta . To kosmetyka i dbanie o stan w jakim jest te Cabrio . Tak jak Nasze kobiety które kupują kosmetyki z myślą , że będą wiecznie piękne :D , a auto od Gamka bedzie brzydkie dopiero jak je sprzeda komuś :P
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

FaTuM, obojętnie czy modzenie czy coś innego ale modzenie i tak sie szybko nie skonczy.. :bmw: z reszta sam widzisz co Gamek napisał o wnętrzu. :mrgreen: Chodziło mi o sama teorie... A jak juz naprawde mam zamienic te słowo to lepsze będzie pielęgnacja. :bmw:

A co do tej sprzedarzy to tak jak właściciel mowi, też mi sie wydaje, ze auto u niego ma dożywocie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

SebaE30, jasne ze ma dozywocie a co do wnetrza to nikt nie polozy mi takiej monety jaka chce za to wnetrze i nie mowie tu o jakims zarobku bo chcial bym tylko dostac tyle ile dalem za vadery+ obszycie no i kanapa podlokitnik i boczki nic wiecej :wink:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

czy tu sie cos dzieje ,bo cisza jak na stypie !


opowiadaj jak idzie ,bo tyle wiem ,ze masz 250 KG wpisane wiecej w dowodzie , a czemu nie jechaleś z BBS masz tam tyle cieżarków ze mogło by skoczyć pare kilo wiecej :D Te ziemniaki wyciagnałeś z bagażnika ? :D


Sprzedałeś w końcu te wnetrze ,bo widze ,ze miałeś duzo ofert na zaprzyjaźnionym forum, ale czy godne :D Gamek kiedy sezon zaczynasz ,bo musze sie uwarunkować do Ciebie i skoczymy kiedy na jaki lans - może kebab w Raciborzu ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

FaTuM, nic sie nie dzieje narazie zalatwialem papiery zeby zmienic pojemnosc w dowodzie no i dzis musialem jechac na wage z silnikiem 1.8 bylo 1355kg a z 3.0 1520 mam juz paierek od diagnosty wiec jutro uderzam do wydzialu komunikacji i PZU :mrgreen:

a tak to dzis zmienialem kola na letnie i ustawilem gwinta tak samo jak zawsze przy 1.8 i polozyl sie na rozpurce :mrgreen: :mrgreen: krecilem i krecilem tym gwintem ale nie jest tak ustawione jak chce wiec jutro dalej bede krecil :lol:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

hah :D masz juz wprawe wiec zostaw na rozpurce :mrgreen: i tak iskry za Toba ida .


zapomniałeś o pianownicy :D nie nooo wez i tak Ci nie wierze wrzucaj fotki z polerki ,bo juz pewnie za Toba !


no troche te 2 cylindry ważą pare zaworów wiecej i szpera :D
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Witam jako ze pogoda ostatnio coraz lepsza postanowilem skrecici gwinta i zalozyc letnie kolo :mrgreen: jak juz wiadomo wsadzilem dystanse 5mm na przod i to samo zrobilem z tylu jest ok musze jeszcze tylko ustawic negatyw z tylu bo jest tylko taki jaki zrobila gleba :wink: przod poszedl jeszcze nizej niz wzeszlym sezonie niewiem czy pod rozporke wejdzie podelko zapalek na plasko :razz:

takie tam foty robione zelazkiem :lol:

fota z mycia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

A co to masz takie koleiny na placu :mrgreen: 1 fota elegancka - choćby "wataha" murzynów się nad nią spuszczała :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Kaper, haha mam tak co roku w zime przez mroz ale spokojnie ten garb opadnie za jakis czas i bedzie ok :wink:
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

Cabrio przesku.wol :twisted:
Juz widac przycierki na kostce od xbrace'a :grin:
Jest swietnie Panie,chodz setup cieezki do jazdy po drogach
ODPOWIEDZ