[e36 coupe] 328i by Kaper

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Kaper wpadnij po nerke to Ci zalożymy :)
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kaper pisze:Dziś przyszedł gwint bilstein :wink:
[url=http://img9.imageshack.us/img9/5897/gwinty.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img208.imageshack.us/img208/424/gwint2a.jpg]Obrazek[/URL]
teraz sprawa wygląda tak: sam go nie założę więc proszę kogoś z okolic o pomoc - oczywiście nic od nikogo darmo nie biorę (zapłacę pieniężnie lub procentowo - jak kto woli)
Wiesz zawsze Ci moge pomoc za free bo to chwila roboty;) tylko czy masz jakies klucze zeby przy tym grzebac czy wziasc jakis zestaw? Pod blokiem chcesz to wymieniac? Chyba , ze ktos ma garaz i zaoferuje Ci pomoc komplexowa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Didik pisze:Kaper wpadnij po nerke to Ci zalożymy :)
Ile ? :mrgreen: jeśli oferta jest "powazna" to kiedy :wink:
M E R O pisze:Wiesz zawsze Ci moge pomoc za free bo to chwila roboty;) tylko czy masz jakies klucze zeby przy tym grzebac czy wziasc jakis zestaw? Pod blokiem chcesz to wymieniac? Chyba , ze ktos ma garaz i zaoferuje Ci pomoc komplexowa ;)
Chwila roboty :roll: ? słyszałem, że nie aż taka chwila :razz: no właśnie klucze niby jakieś tam mam ale i tak zawsze brakuje tych co potrzeba. Garażu nie mam niestety. Ale dzięki za propozycję - jak co to się odezwę :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Jak najbardziej powazna :)
możesz wpaść dzisiaj, pomoc dla forumowiczów z mojej strony zawsze :D gratis
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Didik pisze:Jak najbardziej powazna :)
możesz wpaść dzisiaj, pomoc dla forumowiczów z mojej strony zawsze :D gratis
W takim razie, żeby nie robić OT to pw :mrgreen: z góry dzięki
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

no i zarobiscie ,wkładaj i na foty czekamy ,ile dałes za gwint ,PW
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

No amorki wymienić to je 15 minut roboty :mrgreen: Potrzebujesz klucz 18 nasadowy, 13 bele jaki (bo chyba 13 jest u góry Na Mpersonie), WD40, piwko, albo tak jak jo ( bo piwa nie pija) wódeczkę kieliszeczkę :mrgreen: , jakaś żabka i wio. Gdybym nie mieszkol tak daleko, to bym się przejechal, bo od jutra se zrobiłem wolne :mrgreen: Ale elegancko to będzie wyglądało!! Zakładaj i fociaki!! :bmw:
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

ten bistein to chyba jakiś chiński z tesco :mrgreen:

auto na pewno zyska na tym! :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Oczywiście, że jak wpakuję gwint to dodam jakieś foto podglądowe. Jak zrobię oświetlenie i "utoczą" mi w robocie dystanse zakładam fele i pstryknę jakąś małą sesyjkę... Teraz szykuję się na jakieś "krótsze sprężynki" na tył (-20 więcej raczej nie) :wink:
Sławek pisze:ten bistein to chyba jakiś chiński z tesco :mrgreen:
ależ gdzie... :mrgreen:
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Teraz do Bilsteinów dodawają klucze z TaTa :D
No amorki wymienić to je 15 minut roboty
Masz u mnie 3 litry gożały i pizze na dowóz jak w 1 h wymienisz lewa i prawą lage :)

Pamietaj ,ze w tym zestawie nakretek niema na górne mocowanie ze starego musisz wziąć 18 bodajże .



Didik jak sie wyrobie ze swoim to wpadne tam z kaperem do was zrobić porzadek na garażu ;)


Kaper 25mm zostaw potem najwyzej stoczy . Zapytaj Kuboka ma -40 na sell o ile juz nie poszły z TaTa
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Więc tak... dziś z Fatumem jechałem wkładać gwint do do mojej bawarki. Didik i Moloch , - synki jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI zrobiliście kawał dobrej roboty... Gwint nie jest skręcony na max (idzie jeszcze około 2 cm spuścić w dół) ale autko teraz prezentuje się znacznie rasowo. Takie fotki podglądowe zrobione na szybciocha jak to teraz mniej więcej wygląda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fotki jeszcze na zimówkach i z przodu dołożony dystans 20mm...
do poniedziałku zdarte będą żółtka z lamp (i czerwona obwódka wokół soczewki) oraz założone kierunkowskazy US orange :wink: . Prawdopodobnie na tył wpadną -40 i dołożone dystanse 20mm i w końcowym etapie założę wreszcie RH tpoline
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

:mrgreen: to czekamy kiedy zawitają na autku alumki ,bedzie kozacko ,a dokładke z AC kiedy zakładasz
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

odemnie tez co nieco ;)

atmosfera u didika konkretna wiecej mechaników chyba sklupanych w jednym miejscu nie widziałem :mrgreen: :mrgreen:

ale i tak rządzi babcia Tomka :br:

fure od Molocha tez widziałem. Ma w sobie ducha oj ma bedzie z tego ładny egzemplarz .

Obrazek

Obrazek

Kaper po jezdzie do domu uwazał jak nigdy dotąd ,ale odarł tylko przy zjezdzie od Didika :kolebka:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

:mrgreen: to czekamy kiedy zawitają na autku alumki ,bedzie kozacko ,a dokładke z AC kiedy zakładasz
Jak założę RH to potem przymierzę dokładkę i zobaczymy czy wogle opłaca się ją montować - będzie darła niemiłosiernie na każdej koleinie, studzience, dziurze, guliku i wogle ... zobaczymy co to będzie :mrgreen:
FaTuM pisze:ale i tak rządzi babcia Tomka :br:
Hahahaha tego nie zapomnę
FaTuM pisze:Kaper po jezdzie do domu uwazał jak nigdy dotąd ,ale odarł tylko przy zjezdzie od Didika :kolebka:
co to będzie jak dojdzie dokładka :roll:
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

no ładnie to tak nizutko :mrgreen: Teraz laczki i lato moge przychodzić!!
Zablokowany