[E36] Coupe by cze100chowa :D

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Pablow Nikt mu galerii tutaj nie zabroni zakładać. Ale jeśli kupuje auto z takim wieśniackim tuningiem (nie ma co dyskutować - to jest czysta wieś z tą maską !) to niech nie oczekuje, że zaraz wszyscy zaczną mu słodzić, że pięknie zrobiona bunia albo "ta maska nie jest taka zła", tylko dla tego, że jest tutaj nowy. Prawda, że robi samochód pod siebie. My tutaj jedynie doradzamy i podpowiadamy żeby BMW wyglądało jak BMW. Co zrobi to jego sprawa :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

A jak wsadzi tam wielki aluminiowy spoiler i lexusy na tył to tez powiesz "woooow ale super to zrobiłeś jeśli tobie się podoba to ok" właśnie później przez takich śmigają po polsce tupolewy e36 z większymi skrzydłami i wlotami niż nie jeden odrzutowiec... I nie gadaj tu o własnym stylu bo lampy i maska to totalne wieśniactwo i nadaje się tylko do jednego tematu na tym forum. Tyle odemnie Amen
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Prawda jest taka że jak ktoś chce mieć E46 to niech kupi E46 Pablow, Widać że Twoj kolega i próbujesz go bronić no ale nikt go za to chłostać (narazie) nie będzie to jest forum miłośników marki i grzecznie chcemy go nakierować na dobrą drogę
Po za tym jak ktoś zakłada galerie to wiadomo że musi sie liczyć z tym że jak coś jest brzydkie to jest brzydkie :)
Nikt owijać w bawełne nie będzie :) :bmw:
Jak w aucie wyladują tylne lampy z 7er a przednie z Z4 zderzak z X5 to też to bedzie fajne ?
Nie oszukujmy się mało kto na forum przepada za (że tak brzydko nazwie) składakami :) i robieniem czegoś na siłe
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

... to chociaz Maska i przednie lampy zmien prosze :DD reszta "narazie" moze zostac ;)
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
cze100chowa
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-03-23, 19:14
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: cze100chowa »

Witam wszystkich nie bylo mnie kilka dni a tu takie zainteresowanie :razz:
Po pierwsze to ze komus cos przeszkadza lub sie niepodoba to moze oczywiscie wyrazic swoja opinie (do tego sluzy forum) ale prosze nie nakazujacym tonem :569:
jednemu podoba sie to innemu, widze ze wiekszosc chcialaby oryginal 100% ale widzialem ze co nie ktorym podobaja sie zolte lampy czy halogeny a mnie np bardzo nie :razz:
czy jakies nawet delikatne spoilery a w tej byl i to wielki:P
co komu przeszkadza kiera :P (pytanie po co w autakach mala sportowa kierownica)!!!
albo wygodniejsza dla kogos gala w zestawie z pedalami (dodam ze momo;) jak cos jest bez znaczka to juz jest nie dobre np felgi, wiem przyjmuje wasze opinie do serca tylko prosze o troszke wyrozumialosci ( ciekawy jestem ilu z was postanwiloby ja zrobic jesli byla bita i wrzucic w nia 3 tysy ) a nie oddac na zlom bo wiecej warta, pozatym nikogo z was nie razi to ze tylni zderzak nie jest od emki jak cala reszta a mnie to boli ale kaska na dany czas nie pozwolila na inny ale co tam kiera jest wazniejsza:PP
W kazdym badz razie czekam dalej na opinie te dobre i zle pozdro :bmw:
Ostatnio zmieniony 2012-04-18, 10:51 przez cze100chowa, łącznie zmieniany 1 raz.
cze100chowa
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-03-23, 19:14
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: cze100chowa »

MaryjuszTour pisze:Faktycznie ten przód tak troche źle wpływa na ogólny wizerunek autka a widać że to całkiem niezła sztuka :) Popieścić ją troszeczke i będzie dobrze :) Felunek taki sam jak ostatnio ja zakupiłem (narazie w piwnicy szlifowanie, malowanie, no i polerowanie oczywiście). Jeślli mogę zapytać...jaki masz rozmiar gum i tak jak na zdięciach to siedzą na jakiś dystansach czy tak normalnie??
gumy 235/40/17 (dodam ze w koleinach tragedia nie polecam na przednie kola) z tylu dystanse do tego gwinty sruby a z tylu dodatkowa guma jak od malacza:)) twarda sztuka ale idzie niedlugo w gore i naprawde gleba kosztuje na polskich drogach :(( szkoda a byla jeszcze nizej
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

cze100chowa, Nie obraź się ale poćwicz troszkę z pisownią :wink: bo musiałem to czytać 2 razy a i tak ciężko było mi Cię zrozumieć...
Taka maska jak masz lub przednie lampy mogą się podobać ludziom (ogólnie nie rozumiem takich ludzi :roll: ) lecz to w cale nie oznacza, że to jest fajne. I tak 98% ludzi powie, że to "chińska kupa" i lepsze jest ori. Jeśli chodzi Ci o żółte halo to prawda, że nie każdemu się to podoba - ale takie żółtka występowały w oryginałach i są to rarytasy (a jak ktoś okleia folią to znaczy, że nie stać go na ori yellow halogeny - poza tym, ciężko je dorwać) Maska (i lampy przednie) jaką masz to czysta wieś ! Takie coś pozbawia tego auta "rasowości i wdzięku". Jeśli chodzi o kierownicę i gałkę to też to większości się nie będzie podobać - chyba, że robisz auto na wyścigi lub robisz projekt sportowego auta to zrozumiem, że ta kierownica (i pedały momo czy homo albo zomo - obojętnie :mrgreen: ) jest tutaj niezbędna :wink: (wtedy najlepiej jeszcze o pasy szelkowe i wywalenie z tyłu kanapy oraz wstawienie klatki zabezpieczającej)
cze100chowa pisze:ciekawy jestem ilu z was postanwiloby ja zrobic jesli byla bita i wrzucic w nia 3 tysy
jeśli auto jest warte roboty to pewnie większość tutaj by tak zrobiła... znam parę takich co sporo ponad 3tyś wsadziło do autka. Co innego jeśli ktoś miał pordzewiałe 20 letnie bmw z silnikiem 1.6 nie warte ani 3tyś - wtedy to głupota (wg mnie) naprawiać (a byli i tacy :razz: )
cze100chowa pisze:pozatym nikogo z was nie razi to ze tylni zderzak nie jest od emki jak cala reszta
zawsze jeśli ktoś ma 1 :m: pakietowy zderzak a drugi seryjny to na to ktoś zwraca uwagę. Pomyśl trochę nad wymianą maski i lamp a zrobisz duży krok na przód
Obrazek
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Co prawda to prawda, światła to 'oczy' auta a wzrok musi być szlachetny. Może być smutny, ale szlachetny ; )
Obrazek
cze100chowa
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-03-23, 19:14
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: cze100chowa »

Kaper pisze:cze100chowa, Nie obraź się ale poćwicz troszkę z pisownią :wink: bo musiałem to czytać 2 razy a i tak ciężko było mi Cię zrozumieć...
luzik :grin: zgadzam sie z Toba :P napewno trudno bylo cos z tego zrozumiec, nawet mi nie chce sie tego czytac, biorac po uwage to ze dzien wczesniej bylem o 18 jeszcze na belgii to i tak zle nie wyszlo :razz: jak na nie wyspana osobe: :razz: P
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

a ja bym widzial przedni zderzak Mpakiet + lepsze kolo np.AC w 17calach
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

cze100chowa prawda jest taka że 90% co napisałes to głupoty. Który znas by wyłożył? No właściwie chyba wszyscy, zobacz jak wyglądał kiedyś mój projekt e36 zaczło się od porażki a skończyło się całiem nieźle :razz: Jeśli chcesz być pochwalony za taką maskę i lampy to nie to forum kolego www.agrotuning.pl dodatkowo jakieś fotki pod remizą i zrobisz furorę uwierz :bmw: Niestety nie na tym forum, tu zawsze będziesz wyśmiewany (taka prawda) gdzie byś nie przyjechał gdzie się nie pokazał zawsze się wyśmieją z tego ehh "ulepa" nie piszę ci tego z chamstwa czy żeby cię obrazić, Nie broń boże, piszę ci to z czystej szczerości, bo przerabianie masek w jakiś dziwny sposób, wsadzanie chinskich lamp czy kierownic MOMO i innych SZPORT TJUNING nadaje się może do innych aut ale napewno nie z bawari, i nie możemy tu rozmawać o gustach, gustem może być to że jedni jeżdżą z ringami jedni bez, jedni wsadzają :m: drudzy wolą dokładkę ze schnitzera lub poprostu serię, ale nigdy nie zostanie zakceptowane ten sajgon który jest na twoim przodzie, może po prostu zmień markę? Wtedy twoje "mody" zostaną docenione :wink: bo tu na takie przeróbki niema miejsca. Tu niestety zawsze będziesz postrzegany jako "typek w niebieskim ulepie" Pozdrawiam Moloch :razz:
cze100chowa
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-03-23, 19:14
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: cze100chowa »

pewnie sie myle ale dla niektorych poprostu chinskie jest zle ale tajwanskie juz jest super ale co ja tam wiem najlepiej pewnie sie nie odzywc albo wytykac palcem heh
Mapet
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-31, 13:32
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Mapet »

Witam. Powiem tak ja mam bardzo podobny przód i jest to moje pierwsze auto jakie mam takie mi sie spodobało i takie kupiłem, nie wnikałem jaki to tuning. Rzeczywiście mogła by ładniej wyglądać w oryginale ale trzeba wziąć też pod uwagę możliwości finansowe, bo na pewno nie wszystko na raz.

Co do gustów to gusta sa różne i jak wiadomo każdy z nas ma własne mniej lub bardziej wysublimowane jednak weźcie też pod uwagę ze nasze gusta mogą się zmieniać z czasem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Śmiem twierdzić że nikt nie kupuje auta w ciemno.
Widząc coś takiego trzeba być przygotowanym na wydatek w postaci powrotu do ori (albo poszukać innego egzemplarza bo teraz E36 leży wszędzie)
Moloch pisze: i nie możemy tu rozmawać o gustach, gustem może być to że jedni jeżdżą z ringami jedni bez, jedni wsadzają :m: drudzy wolą dokładkę ze schnitzera lub poprostu serię
Moloch dobrze goda, polać mu.

Coupe nigdy nie będzie kiepską podstawą do modów, póki blachy wiecej niż rdzy to spokojnie można ratować.
A z drugiej strony, panowie mniej nerwów bo złość piękności szkodzi :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Dadeck pisze:Widząc coś takiego trzeba być przygotowanym na wydatek w postaci powrotu do ori
Mądre słowa :568: Poza tym taki wieś tjuning może się podbać dzieciom do 1 klasy podstawówki, typowym wsiórom, fanom wieś tjuningu - ale zakładając galerię na forum BMW (gdzie 99% to fani marki) nie można liczyć na zachwyty lecz na krytykę !
Obrazek
ODPOWIEDZ