[e36 coupe] 328i by Kaper

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

No moim zdaniem robi się całkiem spoko :)

Fela wygląda na pewno lepiej niż u mnie :twisted:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

bujalek pisze:Fela wygląda na pewno lepiej niż u mnie :twisted:
:oops: thx
A dziś zatankowałem i w ramach wolnego czasu (czekając aż nakapie do tego baku) strzeliłem focie :mrgreen:
Obrazek
I od razu widać jak brakuje dystansów na tył. Ale w tym tygodniu już zagoszczą 20mm i wtedy będzie szerzej :wink:
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

do fulla popowałes :mrgreen:
Obrazek
balonik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2012-04-01, 15:20
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: balonik »

fajnie wyglada ten kierunek ze wstecznym pomaranczowy :mrgreen:
nie sztuką jest mieć nowe auto, sztuką jest żeby stare wyglądało jak nowe...
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

balonik pisze:fajnie wyglada ten kierunek ze wstecznym pomaranczowy :mrgreen:
x2 ! :mrgreen: :bmw:
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Smirnof
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2012-01-29, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Smirnof »

Kaper następnym razem zajadę tobie drogę jaki mi nie pomachasz (mijaliśmy się na wrzosach):twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
wojtas007
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2012-03-22, 09:44
Lokalizacja: Bytom-Gouda

Post autor: wojtas007 »

ile taka dokładka acs?
wojtas007
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Kaper następnym razem zajadę tobie drogę jaki mi nie pomachasz (mijaliśmy się na wrzosach):twisted: :twisted: :twisted:
kup sobie BMW , a nie jakims włoskim makaronem jeździsz :D
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Smirnof, Ja byłem tak znerwowany bo wlekłem się za jakimś ślimakiem, że nie zwracałem na nic uwagi... Nie rzucił mi się w oczy ten twój "włoski makaroniarz" :mrgreen:

Tak przy okazji dystanse już wystrugane. Wpakował bym je już na tył ale szpilki mam za krótkie :neutral: - MA KTOŚ NA SELL POD DYSTANS 20mm ?
Obrazek

Kołnierz centrujący taki malutki bo jeśli bym chciał większy to zaś dystans by był cieńszy :wink: ale to tam mało ważne (więcej się napoce przy zakładaniu koła)
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

makaroneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D italianoooooooooooooooo :D

a kołnierz masz taki jakby go tam w ogóle nie było :bmw:

kaper sruby do kół ori numery

Nr oryginału: 36131095390, 36131122158, 36131126014, 36136781150


a tak special for you parametry srub ;)

Parametry śrub:

Średnica gwintu: 12 mm

Skok gwintu: 1,25 mm

Długość gwintu: 28 mm

Płaszczyzna przylegania: stożek

Klucz: 17

Wytrzymałość: 10,9

Powierzchnia: ocynkowana

Kształt łba śruby: zewnętrzny sześciokątny


dajesz 10mm dystans doliczasz + 10mm do dł. gwintu , dajesz 20 doliczasz 20 itd ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

FaTuM, dzięki - 10 śrub już dziś kupiłem :wink: Przy wkładaniu dystansu od raz rzuciło się w oko rozjechane tylne koło (i bieżnika przez te parę dni też mi zeżarło :neutral: ) więc poleciałem do Dia Car i nasz znajomy Beny ustawił zbieżność z przodu a z tyłu trochę poprawił i mnie zagiął słowami " musisz kupić na tył tuleje najlepiej poliurytanowe bo inaczej Ci się będzie co jakiś czas z tyłu auto rozkraczać" (jakoś tak :mrgreen: ) :570: tani one nie są więc już zbieram do skarbonki hajs na tulejki :wink:

Obrazek
Fatum też takie ma więc nie mogem być gorszy :razz:

Beny powiedział " 328 naklejone" hahahah... ale potem mu powiedziałem, że to fabryka :wink: i z biegiem czasu powiedział "aaa to tyś je Kaper" - panie Tomku tak to ja jestem :razz:

A tak wygląda u mnie koło z dystansem 20mm
Obrazek

A tak wygląda "tymczasowa" 15mm (bo jedną 20mm tokarz mi musi trochu poprawić)
Obrazek
Obrazek

Ponad to w tym tyg zabieram się za zmienianie szkieł w halo na białe ;)
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Widze ,ze diacarowi zrobiłem reklame w 100% :D

polecam Tomka "Beny" ,bo ten starszy pan troszke mnie nic , a nic nie rozumiał chodz nie twierdze ,ze sie nie zna ,ale zbieżności nie umiał mi ustawić . Tomek wciąga wszystko nosem tak wiec ustalać z nim wszystko ;)


kaper widze ,ze na sobote sie jeszcze załapałeś ? kontrole gaśnicy Ci nie zrobili , stała ta straż jeszcze obok ?


no teraz wszystko jest ok chodz tak jak sadziłem 20mm na tyle to dalej mało przy tym wielkim ET i 8j :( naciagu niema zadnego wiec ja bym poszedl w opone 225/35 ,ale wiem ze to Tobie wystarcza ;)

zmieniaj te halo i mozna juz cos fotografować :mrgreen:

ciekawe czym moze byc te spowodowane rozkraczanie się lewej tylnej strony ? ,bo naprawde miałeś to tak jakbys tyłem kierował na kierownicy hehe

jest gwint dobrze założony z lewej strony ? nie poregulowało sie nic , a ten łącznik sta. dobrze skręcony z przodu ? :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

FaTuM pisze:kaper widze ,ze na sobote sie jeszcze załapałeś ? kontrole gaśnicy Ci nie zrobili , stała ta straż jeszcze obok ?
No stała jeszcze tam ta straż... Zbiorowy przegląd wozów strażackich ?

Sram opony ... To jest tzw felga docelowa. Następna będzie chyba coś z BBS RC (zobaczymy) . A Halo jedno wyciągłem a drugiego nie dałem dziś rady. Potem mogemy kaś jechać co pofotografować
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

z poczatku jak przyjechałem pytali sie mnie czy na przeglad przyjechałem i czy mam wazna gasnice , a ja mu na to oczywiscie 3 miesiace temu w Biedronce kupiłem i poszedł ;)

Beny mówił ,ze jakas majówka czy cos i kontrole jakies robili dla zbicia czasu nieroby :D
Awatar użytkownika
Beny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2011-06-03, 21:15
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Beny »

Ogólnie to dzięki za pozytywną reklamę :bmw: , Kaper zrób te zawieszenie z tyłu bo nie narobisz na opony :roll: i polecam tuleje Poliuretanowe, zaoszczędzisz na wymianie i prędzej auto zgnije niż te tuleje się wybiją :mrgreen:
Zablokowany