Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
MrPolus
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-29, 17:03
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Post autor: MrPolus »

Moje BMW posiadam od 17.Stycznia 2012 roku ;) zrobiłem sobie prezent na 21 urodziny (20 stycznia) no i tak się zaczęła ta moja przygoda i puki co jest coraz lepiej ;) więc :D. A dlaczego BMW zakochałem się w e36 która stała na poboczu w wersji coupe i tak potem poszukałem i znalazłem w tym samym mieście że ktoś chce sprzedać ;) i kupiłem Bi eM (W)dablju :br:
It's day!
Day.. What day?
RWD Day !
Prendki
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-13, 17:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Prendki »

Ja bmw kocham od dzieciaka, chociaż na poważnie zacząłem interesować się pod koniec liceum...A swoją mam od ponad 2 lat i jestem w niej tak samo zakochany jak przy pierwszym spotkaniu;]
roszjan
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2012-03-06, 21:03
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: roszjan »

:kolebka: Ja pierdziu zaczęło sięod E 34 vbzajebista fura 8 lat bw stecz
nistety to był pie.. ny tds :twisted:









Kropki również nagradzamy ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez roszjan, łącznie zmieniany 1 raz.
mskk
Małopiszący
Posty: 49
Rejestracja: 2012-03-19, 21:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: mskk »

Moja bmke kupilem sobie na 22 urodziny :D w listopadzie 2011. Od zawsze podobaly mi sie bmki a najbadziej seria 7 :D jak narazie stac mnie na to male pudelko ale wazne ze :bmw: .
Mapet
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-31, 13:32
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Mapet »

Ja nabyłem swoją 11 maja 2010 roku i od tej pory świat stał się piękniejszy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Thazek
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-04, 22:10
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Thazek »

Ja swoją zanabyłem końcem lipca 2010 roku i tak już zostanie i nie zmienię na inną markę :br:
"...fantazja,fantazja,bo fantazja jest od tego..." :D
darkstar79
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2012-04-09, 21:38
Lokalizacja: Norwegia/Wodzisław Śląski

Post autor: darkstar79 »

Ja swoja przygode z BMW zaczalem we wrzesniu 2009r kupujac e34 w norwegii gdyz przepisy celne nie pozwalaly na sprowadzenie poprzedniego wozu, miesiac temu zamienilem je na e39. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
JoeRiver
Małopiszący
Posty: 24
Rejestracja: 2012-04-11, 19:09
Lokalizacja: Orzesze/Żory

Post autor: JoeRiver »

ja swoje 3/4 BMW znalazłem przypadkiem :D wcześniej miałem audi b3 sedan z dislem... to były szalone kuce, ale postanowiłem zmienić fure i szukałem jakiegoś b4 V6 najlepiej 2.8... i znalazłem e36 316I compacta (3/4) w Imielinie... nie dawała mi spać, umówiłem się z typkiem, obejrzałem i wiedziałem że to miłość :P na drugi dzień byłem z kasą... Tak to się zaczęło od marca tego roku jestem zadowolonym posiadaczem BMW :bmw:

Pozdrawiam Robert
PrZeMo328
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-21, 18:28
Lokalizacja: Ruda Sląska

Re: od kiedy BMW?

Post autor: PrZeMo328 »

BmW od zawsze mi sie podobały, a szczególnie Coupe.... Po prostu Bajka, jakos prowadzenia, naped na tył, wnętrze. Pewnego dnia nadarzyła sie okazja na odkupienie e36 320 coupe od Szfagra i tak zaczeła sie moja miłosc do Marki:)
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

BMW Pierwszy raz jechałem jak mama mnie rodziła potem jak wracaliśmy ze szpitala moja pierwsza zabawka BMKa pierwsza laska w BMCe jak wychodzę na balkon co widze BMKe jestem na nią skazany. Ale czy to jest przekleństwo? Jeśli tak to chce być przeklęty.
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
mus102
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2011-08-28, 13:24
Lokalizacja: Rybnik / Mszana

Post autor: mus102 »

Dobra, to i ja napisze:
Moje 1 BMW kupiłem raczej sprowadziłem z niemiec w 2005r. Było to E34 2,0 12V. Zrobiłem nią 100tyś km. Miałem ją 5 lat i kiedy umarł silnik sprzedałem, na szybko kupiłem Opla Omegę B kombi, ale bo 4 miesiącach szybko sprzedałem, bo to nie było to.
Sprzedałem i pojechałem do niemiec po obecną E39
Było E34 2,0
Było E39 528iA Touring
Jest E39 523i
Cypek
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-05-06, 17:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Cypek »

Ja chciałem BMW odkąd zdałem prawo jazdy ale wszyscy mi odradzali a ja się słuchałem. Po trzech latach skusiłem się i dokonałem zakupu tydzień temu i jestem szczęśliwy z tego powodu :wink:
Chaos
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2012-05-04, 00:14
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Chaos »

Od zawsze niemieckie auta mi sie podobaly. Jezdzilem wieloma samochodami, glownie niemieckimi. Ale najlepsza frajde z jazdy daje mi moje BMW. Niektorzy z moich znajomych twierdza ze traktuje ja lepiej niz dziewczyne. A wiec chcialem dolaczyc do BTŚ. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
only RWD
bobek667

Post autor: bobek667 »

Szczerze mówiąc, zawsze się podobały jednak nie wiedziałem, że stane się posiadaczem (właścicielem :grin: ) :) podczas chęci zakupu i podczas poszukiwań, całkiem przypadkiem stwierdziłem, że to jednak będzie to :) Jak narazie jestem w fazie poznawania ale dziewczyna już narzeka czyli chyba jest dobrzee :P Obrazek :mrgreen:
rafioza2
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-15, 13:33
Lokalizacja: DG

:)

Post autor: rafioza2 »

Powiem tak
Bmw a tym bardziej modele e30 i e36 podobaly mi sie zawsze ale nie bylem do konca przekonany moze przez moj staz jezdzenia ( 2 lata) i pierwszym samochodem byl uniacz :)

ale kiedy zakupilem e36 sie zakochalem :) poczatek maja :P
ODPOWIEDZ