Nielegalne wyscigi

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
wojteks86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 2008-11-08, 11:32
Lokalizacja: Ruda Śląska

Nielegalne wyscigi

Post autor: wojteks86 »

Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Byłem tam wczoraj. Na początku byliśmy na Muchowcu w kato ale był przejazd rolkarzy ulicami miasta i było tam więcej policji niż aut chętnych do ścigania.
Wtedy stwierdzili wszyscy że jadą do Jaworzna i jak widać nie dobrze to wyszło ;/

Dokładnie nie widziałem jak to się stało i z czyjej winy ale nie podbiegałem bo i tak duża zbieganina tam była.
Niestety ale takie są nielegalne wyścigi. Jak jeżdżę na M1 w Zabrzu to jest trochę bezpieczniej bo gapie stoją na górce, wiec ciężko się tam autem wbić. W Jaworznie stali przy drodze odrazu.

RIP [*]
Awatar użytkownika
wojteks86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 2008-11-08, 11:32
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: wojteks86 »

Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Tak to jest jak sie robic cos o czym nie ma sie pojecia. Zachcialo sie Szybkich i Wscieklych. Dziewczyny szkoda, reszte pozamykac.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

równie dobrze mogło się to stać w każdym innym miejscu o każdej innej porze - jak coś ma się stać to się stanie a jak się nie ma stać to się nie stanie :razz:

aczkolwiek dziewczyny szkoda...
ODPOWIEDZ