VIII Zlot BMW Manii

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
bobek667

Post autor: bobek667 »

No widzicie, jednak bts to nie jest jedna grupa :D... ale nie ma sie co dziwic, nigdy kazdemu sie nie dogodzi... faktycznie grupa na srodku z flagami i pod parawanem robila wrazenie ale, ze to nie glowna ekipa bts'u to bym sie nie spodziewal choc wiadomo ze ciezko utrzymac grupe jako grupe... :D mam nadzieje, ze nastepnym razem sie odwaze i podbije, a nie bede sie szlajał wszedzie bo ile mozna, i wtedy smialo skorzystam ze sklepiku btsu i bede sie tym dumnie obnosil :) Pozdro :bmw:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Zbiórka całego BTS`U miała być na 3 stawach i stamtąd wszyscy razem na manie.Razem mieliśmy stać i parkować.A że każdy się rozproszył to inna bajka.Nasi admini są takimi naszymi "pasterzami" i my po prostu idziemy za nimi :wink: To oni powinni organizować to by stać koło siebie.My się spotykamy 2 razy w tygodniu przeciętnie po 5 godz spot bywa że dużo dłużej,więc nic dziwnego że stoimy przy naszych najbliższych,choć fajnie by było gdybyśmy stali razem i się bliżej poznali.BTS jest jeden tylko spotów "tysiąć"i stąd te podziały małych grupek-ale to nie możliwe jeździć dwa razy w tygodniu do nas czy do was... :zdziwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Ja tam pogadalem z kazdym z kim sie znam i nie znam ale wtedy gdy ktos nowy podszedl sam, przeciez nie sposob znac osob nowych ktorzy na forum sa od niedawna, stara gwardia zazwyczaj jest w koszulkach BTSu a scislej w polowkach wiec nie sposob nie zauważyc.

Co do duzej flagi sam przymo zapytał mnie czy nie chcemy duzej fagi na namiot i ja wzialem, wiec po co mowic ze bylo tak czy inaczej.

Ogolnie było wporzadalu, zabrakło moze ciut zabezpieczenia podczas palenia gumy sam człowiek nie zapanuje nad taka iloscia obserwatorow przydałyby sie barierki :wink:

I szkoda ze tak szybko zaczeli sie ludziska zwijac po tym jak lunelo z nieba, ale praktycznie caly dzien wytrzymala pogoda :bmw: :bmw:

Jeszcze raz dzieki wszystkim za udany zlocik

ps.

Wkoncu Manii spuscilismy łomot w przeciaganiu liny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

FaTuM pisze:German problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? to do SP z powrotem .

zrób chociaz 10% modów co ja w BMW zrobilem , a potem mozesz sapać mi za kark !

narawde czytać kurna ze zrozumieniem ,bo stereotyp dresiarzy z BMW powraca !
Nie spinaj się bo ci żyłka pęknie. Ogarnij się bo zanieczyszczasz atmosferę
Honik pisze:Ale co mi się w tym nie podobało. Może jako nowi na forum, spotach i zlotach warto byłoby się wykazać inicjatywą i poznać też i starszych użytkowników forum a nie zamykać się w jakiejś grupce.
Latacie z flagami BTS'u itp a znacie 10% ludzi tworzących to forum?
Co masz na myśli pisząc wyjść z inicjatywą, może jako "ludź tworzący to forum" powinieneś świecić przykładem i integrować "grupki".

Kij ma dwa końce. Jako osoba znająca wszystkich w koło chyba lepiej orientujesz się co się dzieje. Więc nie wymagaj że ktoś nowy "poniekąd zagubiony" będzie biegał po łące pytał ludzi sorry jesteś człowiekiem tworzącym forum.

Wszystko z czasem ekipa która była z Mariem drzewkiem i dadkiem to stali bywalce zagłębia wręcz Ci których wymieniłeś ostatnio są najrzadziej. Więcej takich imprez a się poznamy.

Jeśli znasz kogoś od nas podejdź zagadaj nie licz na to że jeśli będziemy bez osób które wymieniłeś to wbijemy do obcej ekipy pytając sorry kim jesteście szukamy osób tworzących bts.
Ja nawet nie mam pojęcia jak wyglądasz.

Tak więc bez, żalu, urazy i niepodobajek. Każdy nowy z czasem będzie tym "tworzącym forum" nic na siłe wszystko ze spokojem każdy z nas coraz więcej ludzi poznaje i coraz lepiej się łapie kto jest kto.

P.S

My zlot skończyliśmy koło 18 :P deszcz nam nie był groźny hrhr
Mogę komuś wynająć lokal na Mydlicach jak co to tel 506659889. Parter 37metrow
Awatar użytkownika
Drzewko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2010-05-23, 11:21
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Drzewko »

Taaa macie cos jeszcze hm???
Po za tym nikt nie widzi jak jezdze na co dzien a praktycznie jezdze tak jak tam pojechalem a gwintu juz na miejscu mi malo zostalo wiec nie wiecie to nie mowcie bo nie wiecie jak ja jezdze a baynajmniej mam osoby ktore potwierdza to ...
Po drugie jak prawie na codzien jezdze z mala iloscia powietrza w kolach bo mi jest wygodniej ...
Po trzecie jak tak mowicie o spuszczaniu powietrza spoko jak inni nie beda spuszczac to okey ale sorry ja podjezdzam i co ja widze wiec nie jestem sam wiec o co sie czepiac ...
Mam pomysl przeed podjazdem na mierzenie trzeba najpierw mierzyc cisnienie i dopiero wpuszczac na mierzenie wtedy bedzie sprawiedliwie a nie teraz wielkie aleeee ...
A po za tym ja nie bede sie wypowiadal na temat innych bo posiadam troche kultury osobistej ...
I nie mowcie jak jezdze bo nigdy raczej nie widzie zapraszam na spot a zobaczycie ze nie ma praktycznie roznicy jezdze tak jak mi sie podoba .... a ci co mieli nizsze trzeba bylo startowac a nie teraz sie przechwalac ja mialem nizsze ale nie jechalem twoja strata kolego ... Na drugi raz jedz i sprawdimy kto ma nizej a po za tym wszystkim ja mam compakta a tam jesz inne zawieszenie jak w waszych coupe sedan czy touring wiec ja robie to co kocham i zapraszam do mierzenia nastepnym razem a zobaczymy co i jak ... A nie przechwalanie sie ja mam nizszzyyy pfff..
Oj chlopaki troche szacunku a nie takie obgadywanie potem ..
bobek667

Post autor: bobek667 »

Troche też Ci parkingowi namieszali szczerze mówiąć bo później tam pare klubów stało obok siebie... Ale co tam ^^ Ważne, żeby każdy był zadowolony na swój sposób... Ksawer, to następnym razem szukam pasterzy :D Pozdrówka :bmw:
maqda
Zaawansowany forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2010-06-08, 13:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: maqda »

Dla chcącego nic trudnego my prosto z Opola z uczelni przyjechaliśmy na zlot troszkę późno ale i tak warto było :) Szkoda tylko że później się rozpadało :razz: ale i w deszczu nasi chłopcy wygrali przeciąganie liny :DD
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Drzewko pisze:Taaa macie cos jeszcze hm???

Po drugie jak prawie na codzien jezdze z mala iloscia powietrza w kolach bo mi jest wygodniej ...
Po trzecie jak tak mowicie o spuszczaniu powietrza spoko jak inni nie beda spuszczac

A po za tym ja nie bede sie wypowiadal na temat innych bo posiadam troche kultury osobistej ...
a ci co mieli nizsze trzeba bylo startowac a nie teraz sie przechwalac ja mialem nizsze ale nie jechalem twoja strata kolego ...


Oj chlopaki troche szacunku a nie takie obgadywanie potem ..

widze kolego jestes mlody moze jeszcze zmadrzejesz jak dorosniesz , czytam i nie moge pojac czy naprawde jestes tak ograniczony jak jezdzisz z mala iloscia powietrza w kolach na codzien-za ta wypowiedz masz mistrza, wymienie ze 20 osob co widzialo ze tylko ty spuszczales powietrze, niestety nie posiadasz kultury osobistej jak napisales bo konkursy polegaja na uczciwym podejsciu do kazdej konkurencji a przez to co zrobiles to tak jakbys naplul innym w twarz osobom z ktorymi rywalizowales i ty teraz piszesz o szacunku???
bylem zapisany z kilkoma osobami na glege stalismy akurat przy twoim aucie jak to wszystko zrobiles i nawet nikt nie mial ochoty podjechac i osmieszac sie startujac z osobami takiego pokroju jak ty, kiedys zrozumiesz ze liczy sie zdrowa rywalizacja niz chore ambicje i chec nieuczciwego wygrania
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Ja rownież dziekuje za udany zlot. Co prawda nie dograliscy się na 100% z przejazdem z Żor do Katowic ale i tak było OK. Mam nadzieje ze nikogo nie zgubiliśmy po drodze i ze tempo utrzymywali wszyscy. Zlocik był fajny z kilkoma mankamentami takimi jak miejsce stawiania samochodów - porażka i troche kiepskie nagłośnienie. Poza tym mi się podobalo. Zdjęcia wrzuce później. Pozdro.! :bmw: :bmw:
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Może kiedyś zrozumiecie że na zjazdach liczy się zabawa, jak chcecie ciężkich zawodów na ostrej spinie to proponuje zmienić dyscypline, nie wiem, zacząć grać w golfa goddamyt.

PINIU pojechałeś mu od 'buraków' i 'oszustów', za co ? Taki jesteś kulturalny ?
Tobie spuścił to powietrze z koła ?
Szurajcie sobie wachaczami, ale odrobina luzu nie zaszkodzi
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 18:16 przez Dadeck, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

sie czepiacie a ja i tak mam najnizej samochod
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

No właśnie, Belex to dopiero trze dokładą hahahahah
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

moglem podjechac tam gdzie pomiat i odkrecic kola :D auto by stalo na tarczach :D Nie chodzi o to tylko o sprawiedliwa rywalizacje. Nie sztuka jest opuszczenie auta na zlocie i przejechanie na pomiar, bo ja akurat gwintu mialem jeszcze ze 3cm zapasu i wiem ze auto by sie oparlo na podluznicach czy x brace, ale wlasnie jak zobaczylem ciebie drzewko ze krecisz gwintem to tez zwatpilem w ten konkurs. A z tym spuszczaniem powietrza to juz przesadziles totalnie i nie tlumacz ze tak jezdzisz bo sie osmieszasz tym. Jestesmy powaznymi ludzmi i jezdzimy na zloty od czasu kiedy ty jeszcze nie miales auta.
Rownie dobrze mogles calkiem powietrze spuscic to bys wygral ;)

Ludzie jezdza z roznych miejscowosci i nie moga sobie pozwalac na takie akcje z podnoszeniem aut, pompowaniem powietrza zeby wygrac konkurs ;)

I nie robie tym zadnej spiny tylko wyrazam swoje osobiste zdanie.

Pozdro!

Ogolnie to niestety bylem na najgorszym zlocie w zyciu tym bardziej ze miala byc impreza z wielka pompa bo rok temu nie bylo zlotu...
To jesli chodzi o orgaznizacje.

Co do okazji do spotkania znajomych to mi sie podobalo ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
harry22
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-28, 18:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: harry22 »

OK, fotki przeniesione :)
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 19:23 przez harry22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

harry22, weź przekopiuj zdjęcia do tematu 'fotorelacja' - jest w innym dziale - bo zaraz przyjdzie zły mod i i tak to przeklei ; )
Obrazek
Zablokowany