Tekst\ napis na naklejkę

Sprawy o różnej tematyce
patrykowski
Zaawansowany forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2009-04-06, 19:11
Lokalizacja: chorzow

Post autor: patrykowski »

a moze so good ?? :twisted: ja sie zastanawiam nad taka tylko ze tylnie szybie na skos :roll:

albo zrobic jak ten :twisted:

Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

FaTuM pisze:Kaper pamietaj ,ze podstawą do dobrego projektu to zdrowa buda ,bo reszte naprawisz wiekszym czy mniejszym kosztem , a takie naklejeczki to dla mnie szkoda kasy i czasu
Ale przecie ja już mam ustalony "harmonogram" co kiedy będę robił przy aucie. Budą się zajmę pod koniec tego sezonu - przecie tyle razy Ci to gadałem. A poza tym tak piszesz jak by te moje auto wszędzie z każdej strony wpierdzielała ruda... a tylko z tyłu koło nadkola są początkujące ślady rdzy widoczne tylko z bardzo bliska. Co do naklejek, to kwestia 2, 3 tygodni i już jakieś u mnie na aucie zagoszczą (OCZYWIŚCIE WKLEJĘ ZDJĘCI :wink: ) A z podsufitki nie zrezygnowałem - i tak będę musiał wyciągnąć bo koło daszku lekko się zmarszczył materiał. I teraz tak nie broń tego swojego Leoncia - widać, że to agro carbonowa folia bo rogi takie nie "obciągnięte" :razz:
patrykowski pisze:a moze so good ??
No taki napis na bank wpadnie gdzieś na moje auto ale max w rozmiarze 25cm . Na szybę przednią wpadnie jakiś napis tak jak na tym niebieskim subaru albo coś w pionie na boku szyby
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Obrazek
Obrazek
MaryjuszTour
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2012-04-08, 11:11
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: MaryjuszTour »

widze Kaper, że też masz "german style" w znajomych na facebook'u :D
Obrazek[/
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

MaryjuszTour pisze:widze Kaper, że też masz "german style" w znajomych na facebook'u :D
Mam zalajkowane "germanstyle" :mrgreen:
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

ale te auto to nie jest ani 1 % gs :D
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

True :)

Też mam ten profil na FB zalajkowany i fury które wrzucają nie maja praktycznie nic wspólnego z Germanem :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Honik pisze:Też mam ten profil na FB zalajkowany i fury które wrzucają nie maja praktycznie nic wspólnego z Germanem :)
No czasem tam na tym "profilu" idize znaleźć german style... Ale połowa to indywidual cult lub też nawet "wieśstajl" - ale co się dziwić skoro profil założył pepik :roll:
Obrazek
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Honik pisze:Zainwestuj "parę" złotówek, przyjmą Cię w szeregi Raceism i bd miał taką wlepkę od nich :D

Taki na boku sticker przy szybie mi się podoba ale zależy od tego w jakim stylu auto jest zrobione :)
Kaper pisze:GERMAN no niezłe niezłe :wink: pomyślę nad którymś... Honik taką naklejkę to se samemu idzie zrobić :razz: Raceism fajna naklejka...
Zeby RCSM kogos przygarnal trzeba sie troche wiecej postarac niz kilka pln :wink: , a jesli chodzi wlepy pierwszoplanowych ekip STANCE to nie trzeba zasluzyc . Pozniej jazda z taka wlepa to duma dla wlasciciela auta , ze moze uczestniczyc w zyciu takiego forum , ktore przypomina jedna wielka rodzine.


Nie czaje tego w ogole , te wlepy wheel whores na autach z kolkami , ktore nie maja nic wspolnego z rarytasem, stance teraz rscm na piejacych jak koza wozach drabiniastych, wlepy syndycatu na pseudogermanach to jest to samo jakbys sobie podoszywal metki najka, lacosty , dolcze czy kto tam co lubi do gaci z szafki :roll:

PS: popatrz na te foty co powklejales i zauwaz , ze lepy sa na projektach ktore zrywaja skore , dlatego sa takie fajne i pewnie dlatego wszyscy chca je miec, na ,, prawie '' takim samym aucie.,, Prawie '' jak zwykle robi tu roznice .
Dokoncz projekt a lepa sama sie znajdzie :razz:
Obrazek
ODPOWIEDZ