troche historii zlot niemcy Asslar 2001

Sprawy o różnej tematyce
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

troche historii zlot niemcy Asslar 2001

Post autor: PINIU »

pare fotek ze zlotu przypominam date 2001 !!! nawet na syndykacie po 11 latach nie ma takich aut dlatego jestesmy daleko za murzynami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek moj ulep 5 na tym zdjeciu w 2001 roku za e36 325 dalem 41 tys i wsadzilem 16 i jakos szalu nie robila na tym zlocie:P
Obrazek i tu kawalek mojego ulepa
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

I to mi się podoba !

Jak większość z tego forum jeszcze raczkowała ty wsadzałeś ogrom pracy, pieniędzy i serca w auta, gdzie dostanie głupiego gwintu czy lamp nie było tak proste jak teraz. Nie wystarczyło kliknięcie w guziczek "kup teraz".
A co 2 to bardziej wymądrzały :)

Ilość E30 m3 robi wrażenie. Ja do tej pory widziałem tylko 1 sztukę z Gliwic.
Nie pamiętam dokładnie imienia właściciela :)

Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Oczywiście, że w Niemczech szybciej dotarł trend tuningu samochodu - ale jak wszystko inne. Ja pamiętam jak gdzieś właśnie w tamtym okresie jechałem z wujkiem tirem do niemiec i stawaliśmy na "tankszteli" to mi oczy wyskakiwały jak patrzyłem jak one są zrobione (oświetlenie stacji, wiaderka do mycia szyb, elektrycznie otwierane drzwi) albo jak jechaliśmy do sklepu Real i szło se za free pograć na gemboy'u albo PS1 - to wszystko i inne rzeczy do Polski dotarły bardzo późno. I w tamtym okresie była moda na brewki, badloocki, wloty, spojlery, drzwi lambo itd. Dziś ta moda przeminęła a większość fanów motoryzacji i tuningu w niemczech dalej jeździ z tymi gratami (nie mówię, że wszyscy) i na niemieckim german fest w tamtym roku było to widać :roll: i już nie jesteśmy 100 lat za murzynami z tym trendem - teraz to wszystko się ustabilizowało pod względem Tuningu i GS :???:
Honik pisze:Ilość E30 m3 robi wrażenie
x2
Obrazek
Awatar użytkownika
Waldi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 508
Rejestracja: 2009-11-21, 23:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Waldi »

Kaper za 10 lat będzie to samo u nas. Już ludzie malują felgi na srakowaty aby się wyróżnić z tłumu a co będzie dale czas pokarze
Obrazek
Kiedy Wyścigi Zawładną Twoim życiem, żyjesz Już Tylko Od Startu Do Startu
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

no faktycznie super auta szczególnie e36 e46look :mrgreen: w Polsce taka moda była rok czy dwa temu nawet u nas na forum hyhy
Soyer
Zaawansowany forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: 2009-06-21, 13:23
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Soyer »

No auta przepiękne szkoda że żadnej E39 nie widać :mrgreen:
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

no niestety bylo ciezko pamietam jak za rozporke dawalem 650zl i czekalem 2 miesiace, stozki po 600-800zl, lampy tylne 600-800zl i ryzyko ze z ebaya ktos moze nie przyslac z niemiec czesci i oczekiwanie miesiacami, moda na e46 look wtedy w niemcach byla ogromna w Gliwicach wtedy tylko ja z kolega takie mody mielismy zreszta e36 jezdzacych w tym okresie po Gliwicach bylo z 6 :), ja placilem prawie za serie 325 41 tys 94rok, za 96 rok e36 328 trzeba bylo polozyc 65 tys , pare ciekawych zdjec jakie jeszcze odkopalem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

i to jest kraj (NIEMCY), który dwa razy przegrał wojnę światową hahaha

Piniu jak TY jeździłeś tam na zloty to 3/4 tego forum nie wiedziała jeszcze co to BMW ze mną na czele ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

No nie wiem panowie, ja mam trochę mieszane uczucia jak patrzę jak połowa aut jest z naciągniętymi maskami na lampy, albo ma jakieś chinole pozakładane, mam nadzieję że 'za 10 lat" taki trend nie wejdzie...
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Sławek pisze:Piniu jak TY jeździłeś tam na zloty to 3/4 tego forum nie wiedziała jeszcze co to BMW ze mną na czele ;)
Nie mogło być inaczej skoro my w 2001 roku mieliśmy 12 lat :wink:
PINIU pisze:ja placilem prawie za serie 325 41 tys
No dość sporo kasy... ale wtedy miałeś 7 letnie autko :wink: dziś za 7 letnie bmw zapłacisz podobnie :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Moloch pisze:No nie wiem panowie, ja mam trochę mieszane uczucia jak patrzę jak połowa aut jest z naciągniętymi maskami na lampy, albo ma jakieś chinole pozakładane, mam nadzieję że 'za 10 lat" taki trend nie wejdzie...
Teraz tak mówisz jak gusta i podejście do tuningu się zmieniło, ale jestem pewny że w 2001 roku mając 9 lat zachwycałeś się takimi autami, zresztą jak większość z nas będąc dziećmi.
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Krisstoff pisze:... ale jestem pewny że w 2001 roku mając 9 lat zachwycałeś się takimi autami, zresztą jak większość z nas będąc dziećmi.
Ja w 2001 roku kombinowałem, jak zdobyć większa kaskę, żeby rower stjuningować i się nim zachwycać... :mrgreen:
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Mają klimat takie stare foty!

Jako szczyl zawsze podobał mi się motyw z flagą na aucie. Bodajże Reiger coś takiego robił?

P.s. Pamiętam Twojego sedana - w tamtych czasach robił mega wrażenie na mnie :)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

Krisstoff pisze:
Moloch pisze:No nie wiem panowie, ja mam trochę mieszane uczucia jak patrzę jak połowa aut jest z naciągniętymi maskami na lampy, albo ma jakieś chinole pozakładane, mam nadzieję że 'za 10 lat" taki trend nie wejdzie...
Teraz tak mówisz jak gusta i podejście do tuningu się zmieniło, ale jestem pewny że w 2001 roku mając 9 lat zachwycałeś się takimi autami, zresztą jak większość z nas będąc dziećmi.
ale właściciele tych aut byli już rozumnymi istotami i wiedzieli co robią, aczkolwiek tak jak mówię taka moda była a za kilka lat będą się śmiać z germanstajlu czy tam innych cultów :P
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

W 2001 kuplem w niemcowni E30 325i w sedanie :) to byla radocha cala zarobiona kasiora na auto :D
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
ODPOWIEDZ