[E36] Felgi z e39 styling 32 do e36 wejdzie?

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Qerdee jak na to patrze to nie moge sie doczekac jak wyladuja na moich osiach :br: Powiedz jeszcze ile masz w minusie?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

pisałem :razz: tył -20 a przód to ciężko powiedzieć bo gwint :bmw:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper widzialem twoje auto na zlocie. Powiedz odginałeś coś na tyle? I jeszcze jedno. Zakładałeś redukcje na piastę czy sam je wyśrodkowałeś?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

whucrew, No lekko wypchałem nadkola i zrolowałem ranty bo mam miękki amor i jak auto siadało to przycierało :roll: nawet teraz przy wielkim obciążeniu zdarzy się czasem przytrzeć (ale nie tak żeby mi rozcięło oponę)
whucrew pisze:Zakładałeś redukcje na piastę czy sam je wyśrodkowałeś?
Nie, normalnie weszło bezproblemowo. Co ja tam miałem wyśrodkowywać :razz: ?
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No bo to jest felga z e39 i jest tam wiekszy otwór na piaste (74,1 czy coś takiego) niż w e36(72mm).. Ale skoro mówisz że bez problemu to ok :bmw: Chodziło mi o wycentrowanie felgi na pieście. Moja bunia już tylko czeka :wink:

Obrazek
By whucrew at 2012-09-03
Obrazek
By whucrew at 2012-09-03
Obrazek
By whucrew at 2012-09-03
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ