[E30] 328i kompresor + NX made by Piniu

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Mystic888, no tak to w sporcie bywa sprzet nie wytrzymal dlatego wygralem choc z gory wiedzialem ze nie mam szans

Honik, chcialem startowac w klasie street ale ze nie posiadalem tylniej kanapy na bt wrzucili mnie do klasy drag- rwd turbo to auta z napedem na tyl doladowane i bez doladowania z tego co pamietam
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

a powiedz mi zmieniałeś coś od ostatniego czasu?
Czy tak jak wypluło na hamowni tak zostało ;)
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

miałeś fart ale taki jest sport :) raz się wygrywa raz przegrywa, nie zawsze wina leży po stronie kierowcy, auto też moze nawalić i wygra słabszy gratki. Jak postępy z kompresorem ?
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Aurel, zbieram kaske w tym miesiacu cos ruszy i zacznie sie zabawa z kompresorem

Honik, napewno cos ubylo :P
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Gremlin
Zaawansowany forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2011-01-02, 00:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gremlin »

Samochód już ocieniałem jest fantastyczny :D Ale chciałem pogratulować pucharu :D Nawet udało mi się go Zobaczyć :) hehe Jeszcze Raz Gratuluje PINIU,
Teraz e36 Touring indyvidual :D
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Gremlin, dzieki :)
2 miejsce wyscigi na 1/4 mili 4 max summer cars party klasa V Katowice 15,09,2012
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bo kazdy facet z widlami to posejdon
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

PINIU " skromna półeczka " gratuluje pucharu i II miejsca !! :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

Piniu co tam pozamiatało wszystko ? bo coś słyszałem ze e90 m3 białe na SWD ?
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Aurel, cala impreza miala sporo niedociagniec jesli chodzi o 1/4 mili to nie wywiesili wynikow bo ktos z organizatorow zabronil i wszyscy co startowali musieli czekac do 18,20 na odczytanie wynikow i rozdanie nagrod na scenie, z tego co widzialem to dobre czasy krecily takie auta jak rs6 niebieski, e90 m3 biala, dodge charger ale co do czasow nic nie wiem podobno ma to byc wszystko podane na jakiejs stronie hondy i na oficjalnej scp, z roku na rok pas jest w coraz gorszym stanie za rok juz chyba nie pojade bo ile mozna podnosic auto na gwincie zeby na tych nierownosciach nie uderzac o pas podczas wyscigu
bo kazdy facet z widlami to posejdon
k64
Zaawansowany forumowicz
Posty: 320
Rejestracja: 2007-01-13, 17:04
Lokalizacja: Racibórz/zawada ks.
Kontakt:

Post autor: k64 »

siema, gratulacje :) dalem ciala , w polfinalach robilem 12,200et na 0,6 bara i padnietym sprzegle, a w finale 14 :mrgreen:
ale milo przegrac bylo z toba, jeszce raz gratulacje z calego serca, ladne zdjecie ,prezentuje sie twoj samochod.

dodam ze piniu niebawem dopadnie kitkompresor ktory juz czeka u mnie w domu wiec mozesz podjechac poobadac itd . i bedzie gonic M :bmw:


pozdrawiam k64
www.k64.pl bmw boost performance
e36 M50B25 TURBO ! pierwsze m50 z 394 kucami na pokladzie bez kucia ;) / stage 3 in progress
e46 3.0 D Touring - od pkt. A - > B :)
www.k64.pl BMW Performance
Obrazek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

takie z SCP 2012
Obrazek
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Brzydkie felgi z tylu :lol:
Pamietam, ze chyba w 2010 ogladalem ja w tarnowie i robila mega wrazenie. Mam nawet fotke, obok e38 Darexa. Ale nie wiedzialem, ze masz taka taka moc ;)
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Mystic888, bylem w 2010 na syndykacie ale chyba takie imprezy mnie nie kreca gdzie jeden dzien pijesz do upadlego a na drugi wszyscy jezdza autami co prawda jakies wyroznienie to jest przyjezdzasz na zlot gdzie zbiera sie sama smietanka bmw z calej Polski tylko na zaproszenia najladniejsze z najladniejszych auta kilkadziesiat wyniunianych aut w jednym miejscu ale byl taki upal zlot na parkingu pod marketem postalem 3-4 godzinki zjadlem obiad i pojechalem i juz swojego zgloszenia nie wysylalem w kolejnych latach, trzeba miec tez sporo wolnego czasu na takie wyjazdy i brak obowiazkow itp
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Gremlin
Zaawansowany forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2011-01-02, 00:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gremlin »

Teraz Przeglądając zauważyłem puchary :D. Ładna kolekcja gratuluje :D
Teraz e36 Touring indyvidual :D
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

eh pochwale sie i ja : zbieram graty przez zime beda wsadzane(kompresor eaton m62 z mocowaniem pod moj silnik dorobionym wlotem i wylotem, przewody, kolo na pompe wody, reg. cisnienia paliwa, wskaznik egt, wskaznik doladowania, nx mokry to tyle zdjecia oddaja chyba wszystko :P jeszcze zawor i cooler pare kolanek i rurek i bedzie komplet
Obrazek
Obrazek
bo kazdy facet z widlami to posejdon
ODPOWIEDZ